Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield,FA Cup and Carling Cup 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ne vredi...sa ovim igracima tesko da cemo osvojiti nesto vise od Carling Cupa -.-

    Comment


    • Al što volim ovaj Chelsea, prvo izbacili Barcu, sad deru Liverpul i još abd Bayern i nema sretnijeg od mene ;)

      Comment


      • Mnogo bolji Chelsea, Liverpool kriminalan

        Comment


        • Au Kerole majstoreeee !!!!!!!!!! Vraca mi se optimizam....
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • jbm ti mater Bosingwa, kad nam mutavac igra beka...
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Brt dal je presla ??? Neverica...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Mata igrac utakmice.

                Trofej je ponovo na Bridgeu! Sjajno!!!

                Kakvo slavlje!
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Cestitke Celsiju i navijacima na osvojenom trofeju... Kad se sve ukupno pogleda, potpuno zasluzeno...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by tata Mumi View Post
                    Mata igrac utakmice.

                    Trofej je ponovo na Bridgeu! Sjajno!!!

                    Kakvo slavlje!
                    Po meni je Lampard najbolji bio, al to nije vazno, najvazniji je trofej. Sad na LS.
                    sigpic

                    Comment


                    • Cestitke na osvojenom trofeju

                      Comment


                      • Zasluzio je Celsi,nema sta! Sad neka se pripreme za LS!

                        Comment


                        • A dobro, znali smo da ce nas krasti ako bude prilike.
                          sigpic

                          Comment




                          • Govnjiva motka mora da radi na ljeto, da se otjera bagra koja prima velike pare a ne radi nista na terenu. Enrique i Spearing ce podijeliti laskavu nagradu najgoreg na terenu, Carroll sabio, odigrao je odlicnu utakmicu i mnogo mi se svidja kako je odigrao zadnjih 10-tak utakmica. Ako Hendersona jos jednom vidim u prvih 11 necu gledati utakmicu.Taktika u prvom poluvremenu potpuno pogresna, nista nismo uradili, Carroll je morao da pocne od 1. minuta, ali jbg posle bitke svi su generali. Do kraja imam samo jednu zelju, a to je da vidim Sterlinga vise na terenu, po mogucnosti i Susa, ali to je vec pusti san.

                            Opet remont na ljeto, sve su prilike da ce Keni dobiti neku drugu funkciju u klubu, sa novim trenerom nadam se da cemo se vratiti u top 4.

                            Cestitke navijacima Celsija na trofeju.
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Utakmica generalno nije bila nista specijalno... Chelsea u prvih sat vremena bolji, imao nekoliko sansi i zasluzeno su vodili...
                              Onda glupo primljen gol i neizvesno do kraja. Mislim da kod onog udarca Carrolla lopta nije presla celim precnikom liniju, mada je sigurno nekih 80% bila u golu. Zato lepo treba postaviti kamere u stative, i da se uvede replay za takve situacije i nece biti problema.
                              Na kraju, cestitke igracima, eto i Chelsea i Liverpool su malo izvukli ocajne sezone trofejima u kupovima...
                              sigpic

                              Comment


                              • Ona lopta nije presla gol liniju, dok su igraci slavili pobjedu, sudije su pregledale snimak i vidjeli su da nije gol. To sam sada cuo, a i sejedno moglo se vidjeti na usporenom snimku da lopta nije presla gol liniju cijelim obimom.
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X