Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield,FA Cup and Carling Cup 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobar Totenhem. Ko voli Partizan, ko voli Celzi... Necemo dalje

    Comment


    • Prvo svaka cast celziju! Al posle 3:1 sve ostalo bilo je izivljavanje. Drugo, istorija se ponavlja. Prosle sezone Gomes hvata na liniji, svira se gol!! Ove godine, lopta ni na liniji, svira se gol!! Znaci engleska liga ove godine postala zivo *ranje!! I po kvalitetu uzasno oslabila i po sudjenju pogotovo. Ovo se u jednon nemackoj nikad ne bi desilo. Naravno, pitanje je sta bi bilo kads bi bilo. Al opet smo puno bolji u prvom poluvremenu, stativa, Teri na liniji, i mi na kpauzi gubimo. Neverovatno!!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Dobar Totenhem. Ko voli Partizan, ko voli Celzi... Necemo dalje

        Meni ne smeta, slobodno do kraja !

        Comment


        • E sad da vidimo ko resava finale.



          Ili...

          sigpic

          Comment


          • Nadam se da ce ovaj rijesiti finale.

            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Resio je taj dosta, nije fora, mora neko od promasaja.
              sigpic

              Comment


              • Ma kakvi dosta.

                Vidjecemo, trenutno uzivam u momentumu.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Ovaj LIV nam nikako ne lezi i uopste nisam srecan sto igramo protiv njih.

                  Comment


                  • Originally posted by Drogba View Post
                    Ovaj LIV nam nikako ne lezi i uopste nisam srecan sto igramo protiv njih.
                    Vala sam ja hteo Totenhem. Niko nije slabiji pod pritiskom od njih + ih nismo dobili 100 godina, red je da se okrene. Drogbe i Lampsa se bojim ko nikog u velikim mecevima a i dobili smo vas 4 puta uzastopno, jako je tesko mlatiti nekog non-stop, posebno u jacim ligama.
                    sigpic

                    Comment




                    • eto.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Originally posted by tata Mumi View Post


                        eto.
                        Pa eto!! Ne moze on svirati gol ako nije 100% siguran da je presla. A ovde nije presla cela. Uskoro ce u Engleskoj biti dovoljno da lopta "prismrdi" liniji i svirace se gol! Mislim o cemu pricamo!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          E sad da vidimo ko resava finale.



                          Ili...

                          Ja se kladim na Kerola!

                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by miki7878 View Post
                            Pa eto!! Ne moze on svirati gol ako nije 100% siguran da je presla. A ovde nije presla cela. Uskoro ce u Engleskoj biti dovoljno da lopta "prismrdi" liniji i svirace se gol! Mislim o cemu pricamo!
                            Druze lopta je u golu, ne pravi se lud.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Citam uprvao da su Chelsijevi navijaci zvizdali i derali se za vreme minuta cutanja. Smradovi -.-

                              Comment


                              • Originally posted by Scouser View Post
                                Citam uprvao da su Chelsijevi navijaci zvizdali i derali se za vreme minuta cutanja. Smradovi -.-
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X