Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield,FA Cup and Carling Cup 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo usao "Cileanac" -.-

    Comment


    • Malo smo pojacali igru 2. poluvreme i bilo je dovoljno. Znalo se da ce biti tesko, ne lezi nam Stouk. Mnogo sam srecan zbog Luisa i Stjuarta, posebno ovog drugog, trebao mu je ovaj gol. Imam osecaj da cemo izvuci Celsi, zreb je za 10 minuta na linku sto je Bosh ostavio ali ja cu opet.

      http://www.firstrowsports.eu/watch/1...-cup-draw.html
      sigpic

      Comment


      • Zaslužen prolaz. U drugom poluvremenu malo ubrzali tempo igre i došli do zacrtanog cilja. Sada uz malo sreće bi mogli i do finala.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Sad kad nam padne Liverpool opet...
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            Sad kad nam padne Liverpool opet...
            Pa trebalo bi, isto nam za sada ide kao i u CC. Brajton, Stouk, red je na Celsi.
            sigpic

            Comment


            • To! Sjajan žrijeb za nas. Izvukli smo Everton/Sunderland i izbjegli Chelsea i Tottenham/Bolton.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Totenhem/Bolton - Celsi
                Liverpul - Everton/Sanderlend

                Londonski derbi najverovatnije a Everton ce imati mnogo posla u gostima protiv Sanderlenda. Mada bih voleo da prodju da gledamo dva gradska derbija, ludilo bi bilo.
                sigpic

                Comment


                • Bravo za Torresa danas, odlican je bio! Nadam se da ce zabiti i Cityu ako bude igrao od prve minute a vjerujem da hoce

                  Comment


                  • Postoji mogucnost da Bolton preda Tottenhamu utakmicu, tako da su velike sanse da cemo na Wembleyu gledati 1 Londonski derbi.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Totenhem-Celsi
                      Liverpul-Everton
                      Moja prognoza
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • Originally posted by Liverpool FC View Post
                        Totenhem-Celsi
                        Liverpul-Everton
                        Moja prognoza
                        Pa Tottenham - Chelsea 100%, dok Liverpool ceka protivnika. I ja bih voleo Everton.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Everton vodi protiv Sunderlanda,Jelavic strijelac,Totenhem i Bolton bez golova za sada u replay utakmicama FA kupa.
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Kad je zreb ?

                            Comment


                            • Za sta zreb... zar vec nije odredjeno? Liverpool - Everton ; Tottenham - Chelsea ???

                              Comment


                              • Nisam znao nisam bio u toku

                                Comment

                                Working...
                                X