Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hocemo het trik Stivene,Stivene,Stiveneeee...
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Konacno da Liverpool pretvori igru u rezultat. Ali ne razumem zasto je Moyes stavio ona drva Anichebe-a i Straqularsi-a u prvu. A na klupi mu sede Drenthe i Jelavic.
      sigpic

      Comment


      • To je taj kapiten. Svaka mu čast. Da su se igrači Liverpoola malo ranije "trgnuli" možda su mogli i uraditi nešto više po pitanju Lige Prvaka, ali ovako je prekasno. No barem su uspjeli pobijediti Everton što je za sve navijače Liverpoola poseban gušt.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Originally posted by C-Bosh View Post
          Hocemo het trik Stivene,Stivene,Stiveneeee...
          Done!
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Captain Fantastic odrzao cas Suarezu,Carrolu i co. kako se postizu golovi.
            Samo je steta sto se nisu upisali Suarez ili Carrol.

            Comment


            • Konacno da budem srecan posle Liverpulove utakmice, Stivi ti si majstor i legenda, svaka cast.... Naravno svaka cast i za Luisa, dve asistencije, bez gola, ali vrlo dobra njegova tekma... Enrike like a boss, maestralno je odigrao... Konacno krunisemo dobru igru golovima, i to tri komada, i to Mersyside derbi... Mozda se ipak vratimo borbi za 4. mesto... Ma da...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                Konacno da budem srecan posle Liverpulove utakmice, Stivi ti si majstor i legenda, svaka cast.... Naravno svaka cast i za Luisa, dve asistencije, bez gola, ali vrlo dobra njegova tekma... Enrike like a boss, maestralno je odigrao... Konacno krunisemo dobru igru golovima, i to tri komada, i to Mersyside derbi... Mozda se ipak vratimo borbi za 4. mesto... Ma da...
                aj da vidimo i to cudo

                Comment


                • Jaci Steven od Evertona.
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • liverpool danas zablistao kao nekada daj boze da nastavimo ovako da igramo pa i FA CUP da zgrabimo <3 YNWA
                    Liverpool YNWA <3
                    Zabavni portal Blejara http://blejara.org

                    Comment


                    • Ma treba biti realan i reći da je izgubljena Liga Prvaka, a ona utakmica protiv Arsenala je bila prekretnica, da su tu uzeli 3 boda siguran sam da bi i Sunderland pao. Ali šta je tu je, valjda uzmemo do kraja i taj FA Cup i spasimo sezonu.
                      Uglavnom, igra se popravila što je dobar znak, a također me raduje Stevenov hat-trick, trebalo mu je takvo nešto.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Nek se zna ko je broj jedan u gradu.Cim nema Adama i Kuyt-a to na nesto i lici.Svaka cast Suarezu kod treceg gola bio je nesebican iako nije dao go bio bi zadovoljan kada bi odigrao ovako svaku utakmicu.O Stevie-u se nema sta vise reci,koliko nas je puta vadio i kakav je to majstor svako zna.Povrede ga ubise zadnjih godinu dana ali i kao takav je majstor za 99% igraca u Liverpoolu,tacno trebaju svi da mu vodu nose i kopacke ciste na treningu.Osim njih dvojice veceras fenomenalni Kelly i Enrique odigrali su bez greske,kada se vrati Glen volio bih vidjeti Kelly-a kao stopera dok se ne vrati Agger jer decko zasluzuje igrati.

                        Prvi put:



                        Drugi put:



                        Gdje su dva tu je i treci:

                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Originally posted by C-Bosh View Post
                          Dobro poluvrijeme,Bogotac kida,Henderson kanal,Enrique kako igra taj covjek Kelly takodje dobar.Zamjeniti Henda u poluvremenu,jer je zaista najgori na terenu,valjda necemo pasti u drugom poluvremenu kao po obicaju.Volio bih da vidim Shelvey-a i Maxi-a na terenu u nastavku...
                          Bio je dosta dobar, dao odlicnu loptu za Suareza kod 2. gola, u 1. poluvremenu 2 puta maestralno za Kelija, ucestvovao i kod 1. gola povratnom iz prve. Jos je igrao po strani, bice on dobar kad bude vise u sredini. Nadam se da ce ovaj sto mu pravi klipove da izbaci dobar iz danasnjeg meca.

                          Mnogi ce reci najbolja partija Liverpula kad je igra u pitanju. Ne, samo kad je realizacija u pitanju. Svakako odlican mec ali samo jedan od mnogih. Liverpul je nekoliko utakmica igrao i bolje od ovoga. Mnogo vise su zasluzili, mnogo vise. 19 bodova kuci + Fulam, Vigan i Stouk na strani. Al' zivot je kurva. To je dokaz ono sto sam pricao(i ne samo ja) da i ovaj tim, ovih 20 i kusur ljudi imaju mnogo potencijala da izrastu u dobar tim. Naravno, formiranje istog nije zavrseno a i kako da bude posle jednog leta kad pre toga nemas ni 11 igraca k'o svet a ne jos i rotaciju. Stivi umesto Adama od starta i odmah se videlo sta i kako. Mada kako god Carli igrao u poslednje vreme, bio je uz Suareza najbolji igrac do polovine decembra i od 33 gola u ligi koliko smo dali je asistirao 10. Mada je maksimalno za klupu Liverpula ako mislimo ozbiljno ali opet. Zasluzili smo borbu za 4. mesto. 10 bodova je mnogo na isto toliko meceva do kraja. Mada nisu ni Arsenal ni Celsi ni Njukastl bauci ali Liverpul to moze samo ako dobije svih 10 utakmica, eventualno 9 i opet ne zavisi sve od njih. Neki sistem se postavlja i ako bude bar malo srece jednom i na nasoj strani, bice to sve bolje. Cak i da ne budemo u LS sledece sezone, toliko je dobrih igraca, toliko talenata koje guse treneri i koji u svojim klubovima ne mogu da pokazu da su zveri. Samo da Komoli i Keni malo bolje pogledaju kao sto su Koatesa nasli na kraj sveta(dobro, on ce tek dobiti svoju sansu ali pokazao je to sto je odigrao da je dobar) i uz ovo sto smo danas videli + Lukas i Ager bice samo usponi.

                          Suarez je pokazao danas kakav je covek. Iako je zasluzio gol 1000% ovakvom partijom i iako je mogao sam da zavrsi, dodao je Stiviju za het-trik u gradskom derbiju.

                          Za Stivija sta reci, mali je broj ljudi koje znam uzivo a da ih volim vise od Dzerarda. There's only one Captain Fantastic!
                          sigpic

                          Comment


                          • @Nash Iznervirao me jako u prvom poluvremenu zbog par prodatih lopti Evertonu nakon cega su oni imali odlicne situacije za gol,ali u drugom je bio odlican nema sta,redovno mu se skupe muda,treba mu motivacije,vidi se to...
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Originally posted by C-Bosh View Post
                              @Nash Iznervirao me jako u prvom poluvremenu zbog par prodatih lopti Evertonu nakon cega su oni imali odlicne situacije za gol,ali u drugom je bio odlican nema sta,redovno mu se skupe muda,treba mu motivacije,vidi se to...
                              A dobro, gradski derbi, par gresaka ali i u prvom je imao nekoliko odlicnih lopti i solidno odigrao. Kasnije dodatno pojacao.

                              Samo se nadam sad da je Keni video da je Adam maksimalno za klupu. Ono je bio dobar na pocetku i to je to, trebaju nam bolji igraci ako zelimo da se prikljucimo vrhu. A jedina losa stvar danas je sto nije Selvija pustio bar 10 minuta kad smo vec vodili, ne kapiram to sa tim izmenama nikako.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                A dobro, gradski derbi, par gresaka ali i u prvom je imao nekoliko odlicnih lopti i solidno odigrao. Kasnije dodatno pojacao.

                                Samo se nadam sad da je Keni video da je Adam maksimalno za klupu. Ono je bio dobar na pocetku i to je to, trebaju nam bolji igraci ako zelimo da se prikljucimo vrhu. A jedina losa stvar danas je sto nije Selvija pustio bar 10 minuta kad smo vec vodili, ne kapiram to sa tim izmenama nikako.
                                Znaci nikad ne izvrsi trecu izmjenu,to mu je trademark,zasto pojma nemam
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X