Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sky Sports understands Neil Warnock has left his role as manager of Queens Park Rangers.
    Mark Hughes and Steve Bruce have been mentioned as early contenders to replace Warnock at the helm.

    Comment


    • Originally posted by Powerslave View Post
      Sky Sports understands Neil Warnock has left his role as manager of Queens Park Rangers.
      Mark Hughes and Steve Bruce have been mentioned as early contenders to replace Warnock at the helm.
      Trebao je jos posle meca sa Celsijem kad je ubijen u pojam sa dva igraca vise.
      sigpic

      Comment


      • Skols se vratio do kraja sezone.

        1. Man UTD ovim priznao da imaju problem u sredini terena
        2. Da li je ovo potvrda da nema novca za transfere, kad moraju aktivirati Skolsa?
        3. Dokaz da nisu uspeli proizvesti/kupiti pravu zamenu za Skolsa, a to je period od bar 3 godine

        Comment


        • Originally posted by Lineker View Post
          Skols se vratio do kraja sezone.

          1. Man UTD ovim priznao da imaju problem u sredini terena
          2. Da li je ovo potvrda da nema novca za transfere, kad moraju aktivirati Skolsa?
          3. Dokaz da nisu uspeli proizvesti/kupiti pravu zamenu za Skolsa, a to je period od bar 3 godine
          Fergi je pametno postupio ovdje. Jednostavno treba pricekati da se ostatak tima vrati a ako igraci koje on zeli dovesti nisu na listi onda nema potrebe da se bezveze razasipamo parama. Zasto platiti velike pare ako ce transfer propasti u roku pola sezone? Svaka cast Skolsu sto je odlucio da pomogne.

          Comment


          • http://www1.skysports.com/football/n...appoint-Hughes

            Hughes novi trener QPR-a.

            http://www1.skysports.com/football/n...any-ban-stands

            Nije uvazena zalba Kompany-a i propusta cetri utakmice dvije protiv Liverpoola u kupu i prvenstvene utakmice protiv Tottenhama i Wigana.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Ajde Totonehem, dobijte ih kad budete igrali s njima... Sjetite se sta vam je Dzeko radio u prvom djelu sezone, osveta mora biti vasa!
              Ako dobijete onda cu da priznam da ste za titule :P

              Comment


              • Originally posted by Fanta View Post
                Ajde Totonehem, dobijte ih kad budete igrali s njima... Sjetite se sta vam je Dzeko radio u prvom djelu sezone, osveta mora biti vasa!
                Ako dobijete onda cu da priznam da ste za titule :P
                "Tvoj" Ferguson je vec priznao da smo kadri da se borimo za titulu!!
                sigpic

                Comment


                • Sve to pada u vodu ako ne dobijete Siti.
                  Ja sam vec rekao sta mislim o Totenhemu, ako treba ponoviti rado cu.

                  Comment


                  • Pa smesno je reci da je Tottenhem kandidat za titulu samo ako dobiju City. Ako je to kriterijum onda je United trebalo odavno otpisati zbog onih 1-6...
                    Tottenhem je odlicna ekipa i samo zbog njihovog imena se ljudi ustrucavaju da ih nazovu kandidatima za titulu. Naravno biti kandidat ne znaci i biti favorit, ali svakako imaju sanse, bez obzira sta urade protiv City-ja, pogotovo jer imaju i utakmicu manje...
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Tony_G View Post
                      Pa smesno je reci da je Tottenhem kandidat za titulu samo ako dobiju City. Ako je to kriterijum onda je United trebalo odavno otpisati zbog onih 1-6...
                      Tottenhem je odlicna ekipa i samo zbog njihovog imena se ljudi ustrucavaju da ih nazovu kandidatima za titulu. Naravno biti kandidat ne znaci i biti favorit, ali svakako imaju sanse, bez obzira sta urade protiv City-ja, pogotovo jer imaju i utakmicu manje...
                      To je tacno ali oni ne smeju izgubiti od Sitija jer ce Siti u tom slucaju da se odlepi na malo vecu razliku, imaju mnogo bolji raspored od Totenhema, jacu rotaciju i manje su skloni kiksevima pa ne vidim kako ce ih Totenhem stici.
                      sigpic

                      Comment


                      • Idemo Totenhem veceras!!!!!


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Jedna pesma za moje raspevane drugare

                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Golom Lenona u 35 minutu Totenhem vodi protiv Evertona.Treba napomenuti da je ovo prvi mec Lenona posle povrede.
                            Zar je moguce da niko ovo ne gleda?

                            Comment


                            • Asu Asu Asu!!!

                              3 boda od Sitija, 8 više od Čelsija...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Ko bi rekao da ce on dati gol?

                                3 boda od Sitija, a za 10 dana njima gostuju,a Siti jos nije u formi koja ga je krasila u vecem delu ove sezone.Samo steta sto se istog dana igra Arsenal-Junajted, pa cu najverovatnije propustiti.

                                Comment

                                Working...
                                X