Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Некад (док је био у Интеру) је овај Манћини био нормалан ... Готивио сам га. Сада ... катастрофа.

    A, imam ga na fantasy-u...
    Потписујем.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Ovaj Manćini ne prestaje da me iznenađuje iz dana u dan
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by Gangrena View Post
        Ovaj Manćini ne prestaje da me iznenađuje iz dana u dan
        Ma pusti ga,kakav je Tevez ce da stavi tri gola u prvom poluvremenu,ima vise srece nego pameti
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Kaze Visko:Suarez je uz Younga i Rooney-a obiljezio prvi mjesec premier shipa

          Comment


          • Odlican LFC na pocetku odmah treba poceti puniti Stoke
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Sa onakvim golmanom to ce teze da ide

              Comment


              • Kakav udarac Teveza sa bijele tacke ! !

                Kako igra Silva , kakav majstor , ubacit ce City i ovdje 4 komada
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Treba biti mozak i ubaciti Teveza umesto Dzeka ....
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Kakav naivan faul Karahera,kao da je neki balavac bez iskustva.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment




                    • Kakav gol Arshavin-a.....

                      Kao sto kazu, poklonu se u zube ne gleda.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Chelsea vodi 1:0 nakon prvih 45 minuta, Terry iz dosta nezgodne situacije je postigao gol.

                        Odlicna igra Chelsea-ja, Mata je na svakom dijelu terena, fantastican, kakve lopte dijeli, odlican 1 na 1, pun pogodak. Steta sto on nije dao gol iz slobodnjaka, stativa se isprijecila ali nema veze.

                        Chelsea igra presing i uzima loptu, a igraci se veoma brzo oslobadjaju lopte, brz protok lopte sa jedne na drugu stranu, Meireles to sve fino kontrolise zasad.

                        Zaboravio sam pohvaliti sjajnog Ramiresa.;)
                        Last edited by bracala; 10-09-11, 15:57.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Dobro je,Chelsea vodi 1-0,igraju dobro. Sada bi mogao Torres da udje u igru i da da 2-3 gola
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post


                            Kakav gol Arshavin-a.....

                            Kao sto kazu, poklonu se u zube ne gleda.
                            Andrej tata
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Kakav je Bendtner bio ? Ono nije bas bilo lako zabiti Arsavinu,ali majstor je to,valjda ce sad proraditi.

                              Comment


                              • Originally posted by tata Mumi View Post
                                Chelsea vodi 1:0 nakon prvih 45 minuta, Terry iz dosta nezgodne situacije je postigao gol.

                                Odlicna igra Chelsea-ja, Mata je na svakom dijelu terena, fantastican, kakve lopte dijeli, odlican 1 na 1, pun pogodak. Steta sto on nije dao gol iz slobodnjaka, stativa se isprijecila ali nema veze.

                                Chelsea igra presing i uzima loptu, a igraci se veoma brzo oslobadjaju lopte, brz protok lopte sa jedne na drugu stranu, Meireles to sve fino kontrolise zasad.
                                Slazem se, konacno bolja igra, mislim da bi mogli jos malo brze da igraju, ali dobro je i ovako. Nije lose sa Meirelesom na zadnjem veznom, ali vidi se da ga vuce lopta napred, sto moze biti dobra stvar, da se stvori visak. Kad bi tu ubacili McEachrana umesto Ramiresa, onda bi ekipa bila tehnicki besprekorna, ovako kad vidim Ramiresa kako se svadja s loptom muka mi...


                                EDIT: @Funkerman Bentner je bio kao i svi igraci Sunderlanda, ispod proseka, uglavnom je Chelsea imao loptu pa se od ovih niko nije istakao. Ali imao je jednu sansu, posle prekida sam je bio i sutirao glavom pored gola. To je bilo na 0:0
                                Last edited by Tony_G; 10-09-11, 16:00.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X