Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Gangrena View Post
    Sad Rednap i kompanija u kafani pevaju O Džeksone Džeksone gde nam 4 zabode
    Sta li ce Arsen da pjeva za dva sata?
    Evo Novakovic kaze 4:1,a Visko 3:1
    sigpic

    Comment


    • Svaka cast Visku i Novakovicu na uvodu , odlicna emisija Ovo Manchester dobija sa bar 4:0 Biti cu skromniji od njih obojice
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment




      • UZIVAJTE

        Comment


        • Komentatori sa PES-a
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Sta li ce Arsen da pjeva za dva sata?
            Evo Novakovic kaze 4:1,a Visko 3:1
            Samo polako zavisi od situacije
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Miko View Post
              Svaka cast Visku i Novakovicu na uvodu , odlicna emisija Ovo Manchester dobija sa bar 4:0 Biti cu skromniji od njih obojice
              Koji je od njih sa naocarama ? Mislim da ga Manchester uzbudjuje ...a tek Ronney "njegova sjajna frizura"

              Comment


              • Novaković navija za Junajted a Viško mislim za Liverpul ali nisam siguran...

                Ali u pravu su ovde za predviđanje rezultata
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Originally posted by Krle View Post
                  Novaković navija za Junajted a Viško mislim za Liverpul ali nisam siguran...

                  Ali u pravu su ovde za predviđanje rezultata
                  I meni si cini da navijaju za te klubove.

                  Man City - sve ste vec rekli, fenomenalno. Ono sto me je najvise iznenadilo ove sezone su njihove napadacke akcije, i izrazito napadacki mentalitet, koji nisu imali prosle sezone. Mislim da lagano mogu sa svakom ekipom da se nadigravaju. Silva, Nasri, Aguero, ah, akcije iz snova, i tu je jos Dzeko da zavrsi sve. Pritom ako se neko povredi, tu su Tevez, Balotelli, Johnson, Milner. Bice itekako opasni i u LS...
                  sigpic

                  Comment


                  • Visko navija za Carlija Adama

                    Comment


                    • Novakovic je veliki fan Manchestera a Visko navija za Federera A u fudbal nzm xD
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Jack Wilshere

                        "Someone needs to tell Dzeko to stop playing Fifa on the pitch"
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Pocela utakmica meni net ne moze ocitati nijednu stranicu sa streamovima.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Gradjani su odigrali mec bez greske danas.Dzeku svaka cast Od meceva u kojima sam ga gledao,danas je odigrao ubjedljivo najbolje.Onaj gol za 5-1 Savic usao 15 minuta pred kraj.Nije bio los,imao je dvije dobre intervencije u odbrani.Istina,jednom ga je Bejl presao.
                            Siti me je danas odusevio.Ako nastave ovako da igraju,nece imati konkurencije.

                            Comment


                            • Bogami Čičarito ima opasnu konkurenciju u Velbeku!

                              Novi Dvajt Jork ili Endi Kol, kako hoćete
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Kako je krenuo Velbek izbacice trajno Cicarita iz prve postave.

                                Comment

                                Working...
                                X