Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Nema od toga nista. Da uzmemo tog Kagavu i da pjevamo.

    Jos prosle nedelje sam cestitao buducim navijacima Sitija titulu, zasluzeno.

    I ti volis bocnut

    Comment


    • Ma daj pa zar se to Stoke uspio vratiti.. pu jebem ti

      Comment


      • Originally posted by Fanta View Post
        Cestitke svim pravim navijacima Citya. Ne onim koji navijaju za ovaj klub od 2008, vec onim ljudima koji su uz ovaj klub i kad vodi i kad gubi, i od malih nogu.
        Ovakav rasplet dogadjaja definitivno boli, slavio sam titulu i sve sam spremio da sacekam zadnji zvizduk i onda ga Dzeko uvali. Jbg, bice bolje drugi put, nema veze. GGMU.
        Nadam se jos da je kloc Mancini svatio da je Dzeko za klasu bolji od pola ovih igraca i da je pogrijesio sa tim kada je hvalio Balotellia levata.

        Drago mi je i zbog Arsenala, iako mislim da je mozda Totenhem vise zasluzio ovu trecu poziciju. Ako Chelsea dobije u finalu LP ispade da su se pilici djaba ovoliko borili tokom citave sezone.

        I neka je QPR ispao, tako im i treba... nikad da se vise ne vrate u premier ligu, jer kad se vrate, ceka ih petarda na Traffordu.
        Poznaješ li takve( takvog, takvu...)..
        Pa meni je za ovu nebo plavu boju dresa asocijacija bio Koventri( kada je Hakerbi razbijao).. Obzirom kada je Siti zadnji put bio šampion, nadam se da će se i njegov "pobratim" Notingem Forest uskoro okititi "replikom"..

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Nema od toga nista. Da uzmemo tog Kagavu i da pjevamo.

          Jos prosle nedelje sam cestitao buducim navijacima Sitija titulu, zasluzeno.
          Još da zameni Park(ića)..

          Comment


          • Vecina ljudi ne navija za Siti nego protiv Hauadra Weba i kompanije. Pomirite se sa tim.

            Comment


            • Nema to veze ko od kad za koga navija sve je to normalno... Dovoljno je i da samo simpatises jedan klub i da proslavis... Jeste sad smo svi mi ovde nevidjeni navijaci i zaludjenici pa sad kao cestitke pravim navijacima, buducim i tako to sve sto ide uz to.
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Vecina ljudi ne navija za Siti nego protiv Hauadra Weba i kompanije. Pomirite se sa tim.
                Ala ti smaras... Pomiri se sa tim...

                Comment


                • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                  Ala ti smaras... Pomiri se sa tim...
                  Nista mi lepse nema nego kad se koprcate tako nemocni. TAKO JE BRE!

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Nista mi lepse nema nego kad se koprcate tako nemocni. TAKO JE BRE!
                    Pokazuje koliko si u stvari patetican...

                    Comment


                    • Originally posted by Rossonero View Post
                      I ti volis bocnut
                      Pa nadji mi tri prava navijaca Sitija koji su navijali za njih dok su bili Dickov, Vancop, Bisop, Viver i drugari, ja ih nesto ne vidim
                      Ne racunam tu Liverpulovce, oni se mogu radovat' ali titula nije njihova.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Fanta View Post
                        Ma daj pa zar se to Stoke uspio vratiti.. pu jebem ti
                        Sta sad ti kao krivo sto je QPR ostao u PL?
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                          Pokazuje koliko si u stvari patetican...
                          NEGO STA SAM hahahhahhah gazi junajteda smrdljivog

                          Comment


                          • Originally posted by Panchev9 View Post
                            Poznaješ li takve( takvog, takvu...)..
                            Pa meni je za ovu nebo plavu boju dresa asocijacija bio Koventri( kada je Hakerbi razbijao).. Obzirom kada je Siti zadnji put bio šampion, nadam se da će se i njegov "pobratim" Notingem Forest uskoro okititi "replikom"..
                            Nazalost ne poznajem nikoga takvog. Na ovim prostorima a pogotovo kod nas u BIH nema puno takvih pravih navijaca Citya. Evo dao bi ruku u vatru da u Bosni ne postoji 5 PRAVIH navijaca ovog kluba.

                            Mamba: naravno da mi je kirivo. Imali su sve u svojim rukama i klocevi prokockase sve to u par minuta. Mada nisu oni krivi, mi smo.

                            LBJ... : nadam se da si sretan kao i svi oni navijaci Citya u Engleskoj kojih ima vise od navijaca Uniteda, kako ti to kazes vec.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Pa nadji mi tri prava navijaca Sitija koji su navijali za njih dok su bili Dickov, Vancop, Bisop, Viver i drugari, ja ih nesto ne vidim
                              Ne racunam tu Liverpulovce, oni se mogu radovat' ali titula nije njihova.
                              Nema dana da nas neko ne pomene, trn u oku!
                              sigpic

                              Comment


                              • DZEKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

                                Ima da ti zabar ljubi i glavu i noge.

                                Tacno sam se bojao da ce United uzeti titulu



                                <3
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X