Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Au Dzeko legendo, bravo majstore...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Jeste vidjeli kako je Dzeko zagrlio Corluku na kraju tekme, vjerovatno mu je govorio: "Jesi me vidio kako zabijam bolan?"
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Kakav igrac ovo je bilo brutalno. City fantasticno zapoceo novu sezonu.

        Comment


        • Originally posted by tata Mumi View Post
          Jeste vidjeli kako je Dzeko zagrlio Corluku na kraju tekme, vjerovatno mu je govorio: "Jesi me vidio kako zabijam bolan?"
          Pre ce biti da mu je Corluka rekao "brate dosta sramota je vise"
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Sad je ono Dzeksonovo jesi vidio kako zabijam u potpunosti istinito

            Bravo legendo , kakva predstava , 4 gola , svaka ti cast !

            Nasriev debi fenomenalan , ostali isto super .


            4,3,5 . 12 golova u 3 kola , svaka cast momcine ! ;)
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • No comment.

              Samo tako nastavi.

              EDIT: Irene uragan hara Amerikom,a Uragan Edin hara Engleskom.

              Spojio sam ti jer si napisao 2 uzastopna posta u razmaku od jednog minuta
              Last edited by Il Capitano; 28-08-11, 15:36.

              Comment


              • Ovakva igra Cty-ja je stvarno zastrasujuca...kakav protok lopte...kakve kombinacije...a Edin...za njega nemam komentara...

                Comment


                • Neverovatni Manchester City. Zna se odakle je dosao Nasri, pa tako deli lopte i asistira.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Gdje onaj Tottenhamov fun sada,ne javlja se

                    Comment


                    • Dzeko zeni me !

                      Ove danas partije se ni Messi ne bi postidio.Lijevom,desnom,glavom,fenomenalno

                      Drago mi je sto je pokazao kakva je igracina,mnogi od nas nisu nikad ni sumnjali u njega,ali ovo danas je bilo za one sto su sumnjali u njega,davno sam rekao poslije Vidica najbolji igrac na ovim prostorima.

                      A Nasri ce biti izvanredno pojacanje

                      Po ovome prikazanom u tri kola,prvi favoriti su za titulu.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • tevez i baloteli se prcaju na klupi a džekson razvaljuje.....................neprocjenjivo

                        Comment


                        • Kakav mec Dzeka Definitivno najbolji u karijeri i jos jedna bruka Totenhema , gol razlika u 2.kola 1-8 Napuniste jadnog Friedela , imace vise golova u mrezi nego godina za nekih 10 kola
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Sad Rednap i kompanija u kafani pevaju O Džeksone Džeksone gde nam 4 zabode
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Gangrena View Post
                              Sad Rednap i kompanija u kafani pevaju O Džeksone Džeksone gde nam 4 zabode
                              Koji si ti sef.

                              Vjerovatno su zapali u totalni sevdah.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Kada udje onaj zadnji,ostao sam zatecen,smekerski zakljuci mec,bice strasan City,nece valjati ako ovako nastave.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X