Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rodgers i Pardew su moji favoriti, mada tu se moze ubaciti i Lambert, covjek radi odlican posao a realno ima govno od rostera.
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Originally posted by FresHMaN91 View Post
      Daj mi jednog navijaca Liverpula koji je zadovoljan ovom sezonom ??? Ako ga nadjes na ovom forumu, ja ti dam 1000 eura...

      JC je samo hteo malo da vas zajebava sa ovom slikom... Ipak smo rivali...
      Sta se odmah lozite ba ?
      Al stvarno mi izgleda smjesno kad navijaci Liverpoola prozivaju navijace Uniteda kada je u pitanju ova sezona :P

      Comment


      • Odbrambeni fudbaler Manchester Citya Joleon Lescott u dobrim je odnosima sa svim svojim saigračima, ali priznaje da ne dijele svi isti ukus u muzici.

        Lescottu ponajviše smeta muzika koju slučaju reprezentativac Bosne i Hercegovine Edin Džeko i njegov najbolji prijatelj na Etihadu, srbijanski reprezentativac Aleksandar Kolarov.

        "Ko ima najgori muzički ukus u Manchester Cityu? Ma ne moram mnogo razmišljati da bih odgovorio na to pitanje! Definitivno Edin Džeko i Aleksandar Kolarov. Ono što oni slušaju nije muzika, već nekakva buka", kazao je Lescott.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Isto kazu i za Baneta u Chelsea-ju...
          sigpic

          Comment


          • Kako ce izgledati prenosi za vikend? Hoce li biti nekih multiprenosa? Borba za titulu + borba za LS...

            Comment


            • http://www.sportklub.info/programska-sema

              Bice prenosa i na sk i na sk+, mada pitam se kako ce to da izvedu, zato sto na prvom kanalu kazu multiprenos svih desewt utakmica, dok na sk+ glavni prioritet je Arsenal, pa ukljucenja u druge meceve kada padnu golovi.Bice zanimljivo kada u istoj sekundi prikazuju isti gol na sk i na sk+.

              Comment


              • Originally posted by Maric91 View Post
                http://www.sportklub.info/programska-sema

                Bice prenosa i na sk i na sk+, mada pitam se kako ce to da izvedu, zato sto na prvom kanalu kazu multiprenos svih desewt utakmica, dok na sk+ glavni prioritet je Arsenal, pa ukljucenja u druge meceve kada padnu golovi.Bice zanimljivo kada u istoj sekundi prikazuju isti gol na sk i na sk+.
                Meni juce na kablovsku ubacili SK+ konacno ! Taman da ispratim Arsenalovu poslednju utakmicu ove sezone uz direktan prenos.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Mene samo zanima zasto pustaju tenis na SK+ kada ljudi mogu lepo da gledaju to isto na B92... Nek' stave tenis na Prime...

                  Comment


                  • Nemam SK, ali tacno bih sada ispizdio da ga imam.

                    Suska se da je Bale blizu prelaska u Barcelonu. Navodno je u pitanju cifra od 32m funti. Ali to je samo suskanje, miki7878 zna bolje od mene sigurno.

                    Pardew trener godine, Kompani igrac godine.

                    http://eurosport.yahoo.com/11052012/...op-awards.html
                    Last edited by bracala; 11-05-12, 20:13.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Jel to znaci da ce Bale igrati opet levog beka?

                      Comment


                      • Ukoliko bi otisao kod njih, ja ga nigdje ne vidim osim na beku.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Levi bek bi bio, ali to u Barsi nista ne znaci, i Dani Alves je desni bek, pa je ofanzivniji od vecine krilnih igraca ovde u EPL, takav je sistem u Barsi, to vec svi znaju.. Morao bi da bude deo ekipe, svoj talenat bi zrtvovao i mislim da nece dosegnuti potencijal koji treba ako ode u Kataloniju.

                          Mada je 'Arry pre para dana rekao da je njegova buducnost sigurna na WHL, tako da sumnjam da ce se taj potez desiti. Kad 'Arry nesto kaze to je zakon, znamo vec pricu Modrica oko njegovog prelaska u Celsi.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Voleo bih da odrze ekipu na okupu, uz dva dobra pojacanja su mirni sledece sezone!

                            Comment


                            • Hauard Veb ce suditi Sanderlend-Junajted.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Hauard Veb ce suditi Sanderlend-Junajted.
                                Pa?! Kakve to veze ima? Da nece mozda svirati penal za QPR?

                                Comment

                                Working...
                                X