Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako Suarez voli da protura loptu kroz noge, kakav je to bezobrazluk i genijalnost, strasno...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Teri brate kupi suknjicu, 2 puta za sada kroz noge, ima jos da se igra.

      Evo ga i Kerol, pa sta mu rade danas
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Teriju trebaju dimije
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Auu, steta, dobra prilika za Endija. Nadam se njegovom golu veceras kao i u kupu.
          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

          Comment


          • Haha, jao ko se ovome nadao. Pobjedi iskreno jesam, ali da ćemo nakon 30 minuta igre imati prednost od 3-0 tome nisam. I uz to da će Henderson dati gol...
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Opet precka....

              Meni je ovo normalno sto vodimo 3:0, samo mi nije normalno to sto Maxi nije dao nijedan gol...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Al se Liverpool osvecuje Chelseau za onaj poraz i kupa, nevjerovatno. Do duse, ove sezone je Chelsea redovna musterija Liverpoolu (izuzev utakmice od prije par dana iz finala kupa)

                Comment


                • Sta rade ovi nasi stoperi, sta je ovo?? Aiii koliko gluposti napravise u roku od 45 minuta
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Eve ga i penal, i stativa, pa Stjuarte brate...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Naravno da smo promasili penal
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Aooo, pa bolje da je Kerol sutirao. 3:0 poluvreme, u nastavku Endi daje dva komada.
                        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                        Comment


                        • Originally posted by Fanta View Post
                          Al se Liverpool osvecuje Chelseau za onaj poraz i kupa, nevjerovatno. Do duse, ove sezone je Chelsea redovna musterija Liverpoolu (izuzev utakmice od prije par dana iz finala kupa)
                          A i to uz pomoc sudija.

                          Mogu ove budale da igraju, samo nemaju glavu. Neka ih jos malo u otprilike ovom sastavu, sa jos par igraca, par klinaca iz akademije i potpuno zdravim Dzerardom pa ce valjda biti napretka.

                          Dauning precku pa stativu iz penala, bas mu se ne da, a danas je zasluzio partijom, imao par pasova za koje nisam ni sanjao da je sposoban.

                          Luis genije, Kerol dobio cini mi se sve duele.
                          sigpic

                          Comment


                          • Jos samo Kerol da postigne gol i ja presrecan, dobra igra konacno na Enfildu, valjda nece prokockati ovoliku prednost, mada nista me ne moze iznenaditi od Liverpula. Sterling se ceka, ova utakmica je stvorena za njega...
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Sabijeni smo. Terry odigrao najgore poluvrijeme u karijeri, a vidjecemo da li i utakmicu. Mada ni Bane ne zaostaje mnogo. Bertrandu nemam sta zamjeriti, jer je mlad i neiskusan. Ostatak mlohavo. Osim one sanse Baneta glavom i precke Torresa, nista od sansi. Rekao sam i prije da nam ova tekma nema znacaja jer svejedno ne mozemo biti cetvrti. Vidi se da je Liverpoolu ovo mnogo vaznija utakmica i da su je ozbiljnije shvatili.

                              Malo prestrogo dosudjen penal, jer nije bilo nikakvog povlacenja. A Bane ga nije udario u facu vec rame od rame, ali svejedno je nebitno jer je dosudjen pri ovom rezultatu...

                              @Nash

                              Dzaba se trudis majstore. Los si provokator.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Strasno, VELIKOG Kapitena nisam video da je odigrao ovako.

                                Jbg, uzeli smo im trofej pre 3 dana pa pece,pece,pece i jos kad imas fereiru,maludu,turbula koji je zaevo kod treceg,Kapitena koji igra ocajno ne moze od ovog vise.

                                Udri BANE drvo jedno, JOS JOS, JOS !

                                Comment

                                Working...
                                X