Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2:1 za Norwich...
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Kad mi kuci izgubimo od Wigana koji se bori za opstanak ne mozemo Norwich da dobijemo koji je dosao iz Championshipa igramo sa rezervama Celsija nereseno sta da pricam dalje -.-

      Sredinu kao i da nemamo u napadu ih nema nigde u odbrani takodje
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • haha, koscelni i vermalen opasniji u napadu od zervinja, remzija i rosickog

        Comment


        • Originally posted by Gangrena View Post
          Kad mi kuci izgubimo od Wigana koji se bori za opstanak ne mozemo Norwich da dobijemo koji je dosao iz Championshipa igramo sa rezervama Celsija nereseno sta da pricam dalje -.-

          Sredinu kao i da nemamo u napadu ih nema nigde u odbrani takodje
          Cekaj ima jos da se igra punih sat vremena. Mora Wenger preduzeti nesto na poluvremenu. Pod hitno da ubaci Chamberlaina.
          Danas igraju samo Vermaelen i Koscielny. .
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Jos se Sanja povredio tako je moze li biti gore
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Gangrena View Post
              Jos se Sanja povredio tako je moze li biti gore
              Sreca pa je ubacio Coquelina, a ne Djurua.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • ovaj arsenal treba ugasiti.

                Comment


                • morao je da svira penal za noric kad su isekli glavu ovom liku iz norica

                  Comment


                  • I dalje tvrdim da Vermelen i Koscielny jedini igraju. Nemam ideju ko bi mogao nesto da promeni na terenu, mozda Chamberlain, ali ko zna kad ce ga ubaciti.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Originally posted by Topdzija View Post
                      I dalje tvrdim da Vermelen i Koscielny jedini igraju. Nemam ideju ko bi mogao nesto da promeni na terenu, mozda Chamberlain, ali ko zna kad ce ga ubaciti.
                      Samo mi jos jednom reci da Remzika zasluzuje mesto u 18 ima te gadjam ciglom
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Gangrena View Post
                        Samo mi jos jednom reci da Remzika zasluzuje mesto u 18 ima te gadjam ciglom
                        Hahahah. Danas ga necu braniti, jer danasnjom igrom to nije zasluzio. Mislim da je glavni razlog losih igara u poslednje vreme izostanak Artete.
                        Sad ce Norwich parkirati autobus ispred svog gola. .
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Arsenal gubi 2-1 Pa ako Totenhem ili Njukasl() dobije sutra , oni padaju na 4 potencijalno 5 mesto i LS sledece sezone pada na minimum.
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by Miko View Post
                            Arsenal gubi 2-1 Pa ako Totenhem ili Njukasl() dobije sutra , oni padaju na 4 potencijalno 5 mesto i LS sledece sezone pada na minimum.
                            Kako si ti pametan decak kojom naukom si to zakljucio ?
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Auuu, miljenice sta si promasio. .
                              Evo Chamberlaina, sad ce sve da se promeni.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Kako sam krenuo bicu sledeca Remzikina zrtva , ima cuka da mi otkaze koliko me covek nervira .
                                Konacno i Ox-a da vidimo srecni smo sto nam 4 komada nisu zabili -.-
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X