Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovakav sut ne bi pogodio ni dzojstikom
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Jer ste primetili kako je Demba Ba "oslabio" i pomalo pao u zaborav otkad je dosao Papis Cisse ?
      Neverovatan gol stvarno.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Piter Krauc?:trollface:

        Dzaba ce Njuksalu biti pobede u oba meca, kada Totenhem ima laksi raspored od njih i vecu gol razliku.
        Meni ovde vise mirise da ce se Arsenal i Totenhem do poslednjeg minuta boriti za trece mesto, nego sto ce Njukasl uspeti da se bori za vise od petgo mesta.Nema sanse da Siti to ispusti, dva puta su pobedili Junajted i bilo bi nezasluzeno da ostanu bez titule.

        Od kada je dosao Sise, Demba Ba igra po strani i golovi mu trenutno nisu glavni zadatak.

        Ne verujem da sam to rekao.

        Comment


        • http://www.facebook.com/l.php?u=http...jPmIJ65H-xZVog

          Comment


          • Kakva golcina, svaka cast!

            Ovaj poraz moze skupo da nas kosta, skupoooooo
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Originally posted by Dacha View Post
              Ili onaj golmana Evertona?

              Koliko ce Engleskih timova igrati kup uefa sledece godine?
              Moze se reci da je vetar dao gol...

              Jbg, osvajaci kupova idu u Evropa ligu, sad Liverpul ide sigurno kao i Celsi npr, ako Plavci ne osvoje LS. Ako osvoje idu u LS, a onaj koji bude bio 4. prosledjuje se u Evropa ligu. Za ostalo sve zavisi jbg, ali kako stvari stoje 4 tima treba da ide, ukupno... A tu je i Fair Play pravilo, moze biti i 5 ekipa..
              Liverpool je siguran ucesnik sada kao i Everton.
              Last edited by Freshman; 02-05-12, 21:53.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Evo ljepseg snimka

                sigpic

                Comment


                • A jel moze neki .gif posto koristim 3G net...

                  Comment


                  • Idemo citi!!!! U prvih 10 min II poluvremena Bolton imao posed 85% lopte. Dao gol i imao sanse neke. I onda iz dve kontre primio 2 gola za 3 minuta. I sve je bilo reseno. Mada je totenhem morao u prvom poluvremenu da vodi 2 razlike. e sada, mi igramo kod Vile, A njukastl docekuje citi. Al i zadnje kolo je tu. Everton-njukastl i Tot-fulam. Mislim da je celzi otpisan za 4 mesto. (makar preko prvenstva)
                    sigpic

                    Comment


                    • Nemam reci,kad oce onda sve ulazi. Zasluzene pobeba,i cim sam video Maludu znao sam da nece biti dobro.

                      Comment


                      • Nek bude i Tottenham 4. samo da pobedimo City ili im otkinemo bod,ja presrećan.

                        Comment


                        • Cisse .Covjek nije normalan,u ovom trenutku sve sto zamisli ulazi u go.Newcastle zasluzeno pobjedio,Chelsea nije imao 2 prave prilike.Chelsea sa ovim definitivno otpao od borbe za cetvrto mjesto,a Newcastle uprkos pobjedi u vrlo teskoj situaciji jer imaju dvije nenormalno teske utakmice.

                          Borba za prvo mjesto,borba za trece mjesto,borba za cetvrto mjesto i borba za opstanak,to je sve sto cemo gledati u posljednja 2 kola,definitivno najbolja liga na svijetu i sada jos spektakl u subotu finale kupa izmedju Liverpool-a i Chelse-a.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Uff... opasno su se priblizili Arsenalu! Jos ce na kraju Newcastle i Tottenham biti na 3. i 4. mestu a Arsenal u Ligu Evrope!

                            Comment


                            • I evo, ispada da cim se resilo ovo sa selektorom engleske, u Totenhemu je nekako sve lakse. Igraju nekako kao i na pocetku sezone. Dal je moguce da je najvise to bio razlog pada forme?
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by miki7878 View Post
                                I evo, ispada da cim se resilo ovo sa selektorom engleske, u Totenhemu je nekako sve lakse. Igraju nekako kao i na pocetku sezone. Dal je moguce da je najvise to bio razlog pada forme?
                                Ja mislim da se Harry izgubio kod povrede Lennon-a,pokusao je nesto improvizirat te VDV na krilu te Modric na krilu umjesto da je pokusao dati priliku Dos Santos-u koji igra na toj poziciji ili nekom drugom,a da je drugi razlog sto mu 11 igraca iznese sezonu a da je njih pred kraj sezone stigao umor.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X