Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam vec odavno prestao da se obazirem na raznorazne komentare sto se tice United-a i sudjenja/sudija...

    I sam sam rekao da je sudija danas pogresio! Ali pored danasnje odluke i protiv Celzija onaj drugi penal ja ne vidim gde je jos United bio povlascen. A i nebitno je, United ako bude osvojio titulu ove sezone to ce biti samo zbog Fergusona i tipicnog podizanja forme posle novogodisnjih praznika! To je vec tako par godina unazad i na znam sto se ljudi cude. Jos ako dodamo koliko je igraca bilo povredjeno... ja sam i odavno vec rekao da bih bio zadovoljan i drugim mestom s obzirom na okolnosti.

    Comment


    • Originally posted by Sir Giggsy
      Ja sam vec odavno prestao da se obazirem na raznorazne komentare sto se tice United-a i sudjenja/sudija...

      I sam sam rekao da je sudija danas pogresio! Ali pored danasnje odluke i protiv Celzija onaj drugi penal ja ne vidim gde je jos United bio povlascen. A i nebitno je, United ako bude osvojio titulu ove sezone to ce biti samo zbog Fergusona i tipicnog podizanja forme posle novogodisnjih praznika! To je vec tako par godina unazad i na znam sto se ljudi cude. Jos ako dodamo koliko je igraca bilo povredjeno... ja sam i odavno vec rekao da bih bio zadovoljan i drugim mestom s obzirom na okolnosti.
      Ma brate opusteno samo, jedna greska i odmah na sudiju. Volio bi da mi hejteri nabroje 3 greske koje su kardinalno kostale neki klub ove sezone protiv Uniteda ;)

      Comment


      • @Nash

        Sve stoji sto si rekao, daleko da nismo imali ponekad sudijski vetar u ledja. Naravno da jesmo, ali kao i svaki drugi tim. Greske se desavaju i to je sastavni deo sporta. Svaki jak klub ima protekciju kod sudja, u periodu svoje dominacije, svaki. Naravno da ja to vidim i da nisam slep navijac. Ali kad mi neko kaze da me bude sramota AKO uzmemo titulu a koliko stvari je bilo protiv nas ove sezone (povrede pre svega) stvarno ne mogu da ostanem anoniman.

        Razumem da ljudi mrze Junajted i da ce ga verovatno posle ove utakmice mrzeti jos vise. Ali kao sto rekoh, titulu (ako je osvojimo) osim nase sjajne forme, mozemo zahvaliti Sitiju koji je implodirao a ne danasnjem penalu. Pa postavio sam ti listu sudijskih odluka. A vidis sta je zanimljivo - skoro smo na istom mestu. Sto nam se uzelo, to nam se vratilo. I to je to.

        Danas jeste bio skandal ali samo vecina krece sa pricom o protekciji samo kada se "pomogne" Junajtedu. Ja sam mogu da izvucem gomilu klipova i slika velikih gresaka koje su isle na vodenicu Junajtedovih rivala kao i oni koje idu nama na ruku. Toga ce uvek biti.
        Last edited by ExEric; 08-04-12, 19:41.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by KingEric7 View Post
          @Nash

          Sve stoji sto si rekao, daleko da nismo imali ponekad sudijski vetar u ledja. Naravno da jesmo, ali kao i svaki drugi tim. Greske se desavaju i to je sastavi deo sporta. Svaki jak klub ima protekciju kod sudja, u periodu svoje dominacije, svaki. Naravno da ja to vidim i da nisam slep navijac. Ali kad mi neko kaze da me bude sramota AKO uzmemo titulu a koliko stvari je bilo protiv nas ove sezone (povrede pre svega) stvarno ne mogu da ostanem anoniman.

          Razumem da ljudi mrze Junajted i da ce ga verovatno posle ove utakmice mrzeti jos vise. Ali kao sto rekoh, titulu (ako je osvojimo) osim nase sjajne forme, mozemo zahvaliti Sitiju koji je implodirao a ne danasnjem penalu. Pa postavio sam ti listu sudijskih odluka. A vidis sta je zanimljivo - skoro smo na istom mestu. Sto nam se uzelo, to nam se vratilo. I to je to.

          Danas jeste bio skandal ali samo vecina krece sa pricom o protekciji samo kada se "pomogne" Junajtedu. Ja sam mogu da izvucem gomilu klipova i slika velikih gresaka koje su isle na vodenicu Junajtedovih rivala kao i oni koje idu nama na ruku. Toga ce uvek biti.
          To bi bilo to, sve smo se razumeli. Sad je vanredno kolo, pisite ovde sto vise, odrzavajte sve teme u pdf-u a Liverpul mozda i pobedi sad kad ih ja ne budem gledao. Ono sto nas moze spasiti je da Manda odigra 2 protiv Blekburna, onda dobijamo sa Kerolova 2 gola na asistencije Hendersona i Dauninga.
          sigpic

          Comment


          • Manchester City will 'probably' try to sell Balotelli this summer, admits Mancini
            Najzad!

            http://www.goal.com/en-gb/news/2896/...balotelli-this

            Mancini also revealed he wants the Football Association to take further action against the Balotelli following his horrendous tackle on Alex Song which he escaped unpunished by referee Martin Atkinson.

            “From the bench, at first I didn’t see it but it was a bad tackle.” When asked if the FA should have a look at the incident and take disciplinary action, he said: “I hope.”
            Ocigledno da bi i njemu olaksali posao da ne bi morao vise da ga trpi do kraja sezone!

            Comment


            • Hahahahahahahahahha

              554379_10150657022454135_180944269134_9432095_771399286_n.jpg
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Svaka cast Arsenalu, zasluzeno su dobili i dominirali tokom cele tekme. Imao sam ih na tiketu Al kakva je samo ovo forma jbt koja li je ovo pobeda za redom ?

                Cestitke i Manchi, titula je vasa, po 20-ti put. Najaca je ranije bila spica za PL na RTS-u. I kako ide spica, kaze lik tradicija, kad ono Fergi dize trofej PL Nema sta bas tradicija.

                Comment


                • Pa nije za redom, izgubili su prosle nedelje od QPRa... pre toga su valjda imali 7 pobeda u nizu...

                  Comment


                  • Sasvim zasluzena pobjeda Arsenala i zasluzili su apsolutno da igraju Ligu Prvaka iduce sezone.Sa druge strane umjetnost je sa onakvom ekipom ne osvojiti nista,kada vidim da onaj indijanac igra ispred Dzeke sve mi je jasno.Zato moj duboki naklon za Mancini-a.

                    Mancini oooooooooooo
                    Mancini oooooooooooo
                    He came from Italy to ruin Man city
                    Mancini oooooooooooo
                    Mancini ooooooooooo

                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Jbg zaboravio na taj poraz

                      Comment


                      • Mene veoma zanima sta ce se desiti sledece sezone u Sitiju. Mozda gresim, ali cini mi se da je pola igraca nezadovoljno i sto je cudno skoro svaki bitan se povezuje sa nekim drugim klubom. Koliko sam video na netu, Mancini je izjavio da ce "najverovartnije gledati da prodja Balotelija na leto". Dzeko ne igra, Adam Dzonson ne igra, Tevez ce sigurno da pali...

                        Kapiram da dovode novog menadzera skoro sigurno, ali me zanima sta ce uraditi sa igrackim kadrom. Da li ce opet pljunuti pare i dovesti dosta skupih igraca ili ce nesto prodati a kicmu ostaviti...
                        sigpic

                        Comment


                        • Ako su pametni zadrzace ove igrace,sa normalnim trenerom uzimaju titulu u ovakvoj konstalaciji snaga
                          Mada se ja nadam da ce Roberto ostati bar jos jednu sezonu

                          Najbolje da mi uzmemo Adama i Pizara iz Sitija(mada Pizara iz Rome ) i Jovetu koji najvjerovatnije ide.Prodamo Cicara i Berbu i normalno uzmemo jos jednu desetku
                          Last edited by Vladan; 08-04-12, 21:17.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Ako su pametni zadrzace ove igrace,sa normalnim trenerom uzimaju titulu u ovakvoj konstalaciji snaga
                            Mada se ja nadam da ce Roberto ostati bar jos jednu sezonu

                            Najbolje da mi uzmemo Adama i Pizara iz Sitija(mada Pizara iz Rome ) i Jovetu koji najvjerovatnije ide.Prodamo Cicara i Berbu i normalno uzmemo jos jednu desetku
                            Vlatko i nedeljom po vinjaku.
                            sigpic

                            Comment


                            • Sto,mislis da nam ne treba jos jedno krilo?Onda smo ful pokriveni na krilu.2 desna,2 lijeva.
                              Na kraju krajeva Bejl se stalno pominje,Adam mi je prejak igrac
                              Cicar mi se uopste ne svidja i ja bi ga se odma odrekao.
                              sigpic

                              Comment


                              • Mislim da vlasnici nisu ludi pa da ostave Mancinija jos koju sezonu. Da je normalan trener kod njih, dosad bi izdominirali u PL i vjerovatno uzeli jedan od kupova. I dobro su se sjetili da prodaju Balu. Koliko je Mancini poguban za ekipu, toliko je i Balo. Mada, mozda Mancini i ostane, jer je uzeo trofej prosle godine nakon 40 i kusur godina. Ne znam, svasta se moze desiti kada su oni u pitanju.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X