Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Originally posted by Ivan Piper View Post
      prvo- ja jesam high profile.
      drugo- sta me napadate sada svi, pa govorim o ta tri meca, sta se vrijedjate? A jos sam navijao za vas!!!!
      Kako mozes biti high-profile kada tvoju zemlju retko ko od stranaca moze pronaci na karti?
      Drago mi je sto si navijao za Arsenal, a aj vidim da te uhvatila malo panika posto smo samo ja i jos jedan clan odgovorili na tvoje pitanje.

      Ja sam i dalje jos pod utiskom.Nakon svih onih promasaja u drugom poluvremenu i skidanje lopte sa gol linije i odlicnih odbrana Krula nisam se uopste nadao da cemo dobiti takav epilog, jos je to bio poslednji pokusaj Arsenala posto su tada vec fudbaleri Njukasla oko minut drzali loptu u svom posedu.Drago mi je sto Ben Arfa se vraca u formu nakon teske povrede koju je zadobio do mesara de Jonga.Vec neko vreme ga pratim i lik prikazuje sve bolje partije.Ako nastavi ovim tempom, moze se ocekivati da napusti Njukasl i predje u veci klub.Gol koji je on dao na dusu ide Scesnom.Ako nesto nisam ocekivao je to gol odmah u sledecoj akciji Arsenala.
      Iznervirah se za onaj promasaj Rosickog, jer sam vec tada video gol u mrezi, a kad ono lopta vise isla ka autu.I to je bio jedini los potez Rosickog na mecu.Njukasl je ceo mec odugovlacio i tako mi je drago sto su na ovakav nacin izgubili.
      Sto se tice golova u poslednjim minutima, samo cu reci Junajtedova skola.
      Jedna zanimljivost, Arsenal je prva ekipa u istoriji koja je u 4 meca gubila, da bi na kraju slavila.
      Sanderlend,Totenhem, Liverpul i Njukasl...sledeci.

      Kako mrzim utakmice u ovom vecernjem terminu, jos ova nije bas bila toliko prijatna za oci.Samo sto se ne uspavah.

      Comment


      • Maricu, o cemu ti pricas covjece?
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Originally posted by Maric91 View Post
          Kako mozes biti high-profile kada tvoju zemlju retko ko od stranaca moze pronaci na karti?
          Drago mi je sto si navijao za Arsenal, a aj vidim da te uhvatila malo panika posto smo samo ja i jos jedan clan odgovorili na tvoje pitanje.

          Ja sam i dalje jos pod utiskom.Nakon svih onih promasaja u drugom poluvremenu i skidanje lopte sa gol linije i odlicnih odbrana Krula nisam se uopste nadao da cemo dobiti takav epilog, jos je to bio poslednji pokusaj Arsenala posto su tada vec fudbaleri Njukasla oko minut drzali loptu u svom posedu.Drago mi je sto Ben Arfa se vraca u formu nakon teske povrede koju je zadobio do mesara de Jonga.Vec neko vreme ga pratim i lik prikazuje sve bolje partije.Ako nastavi ovim tempom, moze se ocekivati da napusti Njukasl i predje u veci klub.Gol koji je on dao na dusu ide Scesnom.Ako nesto nisam ocekivao je to gol odmah u sledecoj akciji Arsenala.
          Iznervirah se za onaj promasaj Rosickog, jer sam vec tada video gol u mrezi, a kad ono lopta vise isla ka autu.I to je bio jedini los potez Rosickog na mecu.Njukasl je ceo mec odugovlacio i tako mi je drago sto su na ovakav nacin izgubili.
          Sto se tice golova u poslednjim minutima, samo cu reci Junajtedova skola.
          Jedna zanimljivost, Arsenal je prva ekipa u istoriji koja je u 4 meca gubila, da bi na kraju slavila.
          Sanderlend,Totenhem, Liverpul i Njukasl...sledeci.

          Kako mrzim utakmice u ovom vecernjem terminu, jos ova nije bas bila toliko prijatna za oci.Samo sto se ne uspavah.
          Ti navijas za Junajted?
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Originally posted by C-Bosh View Post
            Ti navijas za Junajted?
            Njih najvise gotivim u PL uz Arsenal, ali oni mi prvi padaju na pamet zato sto od svih timova najvise daju golova u poslednjim minutima.Vise se ne osecam navijacki ostrascenim kao pre neku godinu kada sam pratio svaki moguci mec Junajteda na rts-u, posto sam imao jadnu vezu da bih mogao gledati preko strima.

            Ivane, na sta konkretno mislis?

            Comment


            • drago mi je da je arsenal pobedio zasluzeno 100%
              Liverpool YNWA <3
              Zabavni portal Blejara http://blejara.org

              Comment


              • dobar je arsenal zasluzena pobeda samo sta ce biti kad van persi prestane da daje golove,uz 2 dobra igraca imali bifin tim a ne vise da venger forsira klince od kojih ne izlazi ni jedan world class igrac
                ali i dalje mislim da ce celzi da ih obidje

                Comment


                • Originally posted by Bluegolub88 View Post
                  dobar je arsenal zasluzena pobeda samo sta ce biti kad van persi prestane da daje golove,uz 2 dobra igraca imali bifin tim a ne vise da venger forsira klince od kojih ne izlazi ni jedan world class igrac
                  ali i dalje mislim da ce celzi da ih obidje
                  Zaobit ce ih, kao sto ih je zaobisao u prvom djelu sezone na Stamford Bridge-u
                  Sala mala Srecu zelim za oba tima, i Chelsea i Arsenal, bit ce mi draze gledati njih u vrhu, nego tamo neki Newcastle, City, Totenham, i sl. ;)

                  Sada ne treba govoriti o tome sta ce biti kad RVP prestane davati golove, sada navijaci Arsenala uzivaju u njegovim igrama i niko o tome ne razmislja. Wenger je veliki strucnjak i ne sumnjam da ce povuci neke dobre poteze kada bude vrijeme za to

                  Comment


                  • Originally posted by Fanta View Post
                    Zaobit ce ih, kao sto ih je zaobisao u prvom djelu sezone na Stamford Bridge-u
                    Sala mala Srecu zelim za oba tima, i Chelsea i Arsenal, bit ce mi draze gledati njih u vrhu, nego tamo neki Newcastle, City, Totenham, i sl. ;)

                    Sada ne treba govoriti o tome sta ce biti kad RVP prestane davati golove, sada navijaci Arsenala uzivaju u njegovim igrama i niko o tome ne razmislja. Wenger je veliki strucnjak i ne sumnjam da ce povuci neke dobre poteze kada bude vrijeme za to
                    Robina su ranije povrede sprecavale da pruza fantasticne partije. Sada kada su ga povrede zaobisle vidimo kakav je on majstor ustvari. Ista je stvar i sa Rosickim.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Mancini izjavio da ovaj poraz od Swensea nema neki veliki znacaj, i da su i dalje glavni konkurenti za titulu... E moj Mancini, savjetujem ti da sjednes sam sa sobom i razmislis o nekim stvarima, o svojim izjavam i postupcima a onda lagano sve ispocetka, Blue square north!

                      Comment


                      • Sta ces moj Fanta .. Covjek uvijek trazi neke lijeve razloge za poraz , ili je umor , ili nedostatak srece , ali nikad mu poraz nije fatalan .. To je kreten koji nikad nece reci da je on kriv za poraz , ali eto , pitanje do kada ce ga seik trpjeti .

                        Tu se svi tuku , svadjaju i nikad niko nije kaznjen , ali je vazno da kazni Balotellia zbog toga sto je bio u baru .. U Sevilli su se Spahic i Medel skoro potukli i to nesto vrlo malo na treningu i bili suspendovani , a nakon suspenzije se vratili jos bolji ( Medel cak stalno i zabija , sto nikako ne bi trebao ) . To je trener s autoriteom , a ne ova dvorska luda , sto neko rece neki dan
                        Last edited by Dale; 13-03-12, 12:22.
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • A cekaj, sta je problem u tome sto je rekao? Zasto bi taj poraz imao veliki znacaj kad je 1 bod razlike i u igri je jos 30 + Junajted dolazi na Etihad?
                          sigpic

                          Comment


                          • Ovaj bod je samo psihicka prednost,u narednih par kola cemo viditi,da li je City uzdrman,ili ce borba trajati do zadnjeg kola.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Majstor ostaje majstor! Captain Fantastic!
                              sigpic

                              Comment


                              • Dobro poluvrijeme,Bogotac kida,Henderson kanal,Enrique kako igra taj covjek Kelly takodje dobar.Zamjeniti Henda u poluvremenu,jer je zaista najgori na terenu,valjda necemo pasti u drugom poluvremenu kao po obicaju.Volio bih da vidim Shelvey-a i Maxi-a na terenu u nastavku...
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X