Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miki7878 View Post
    a da stavis sliku pecenih pilica? Mozda to pomogne arsenalu!
    Ispeci pa reci

    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • daj ovamo jedan batacic ionako sam gladan

      Comment


      • Originally posted by Gangrena View Post
        Ispeci pa reci

        E moji pilicari zeznuli stvar. Al hajde nemoj sad opet da sledeci put moram da cekam ovu sliku 2 meseca.


        Originally posted by S-Nash View Post
        Kalkulacije kad je sredina sezone se vrse iskljucivo kad tvoj tim pobedi pa onda cekas ostalo.
        Ne bi bilo mesta na ovom postu da ja pocnem da vadim sve vase kalkulacije!
        Last edited by Ricma; 31-12-11, 17:05.
        sigpic

        Comment


        • Moralo je danas bolje, ali sta je tu je... ima jos da se igra. Barem su i drugi kiksnuli, videcemo jos sutra sta ce City da uradi!

          Nije mi jasno kod De Gea-e, kada vec izlazi na loptu neka ide na nju a ne da se plasi! Neka oduva i igraca sa loptom a ne onako bez srca... jeste malo bilo laktanja ali to se ne svira u PL! Mada mogla je i odbrana dosta bolje da odreaguje.

          Ali eto barem ima jedna pozitivna stvar... svidja mi se ovakvo stanje na tabeli, samo da United i City jos zamene mesta! Arsenal i Tottenham u LS!

          A i Van Persie se izmotavao, ono na kraju trebao je da sutne... lepo da plasira u dalji ugao, ali ne on asistira Gervinho-u koji danas nije mogao da pogodi gol sa 3m!

          Comment


          • http://www.thefa.com/TheFA/Disciplin...ommission.ashx

            eto slucaj Suarez crno na bijelo.115 strana,pa koga ne mrzi nek izvoli...
            The FA's case, in short, was as follows. In the goalmouth, Mr Evra and Mr Suarez spoke to
            each other in Spanish. Mr Evra asked Mr Suarez why he had kicked him, referring to the
            foul five minutes previously. Mr Suarez replied "Porque tu eres negro", meaning "Because
            you are black". Mr Evra then said to Mr Suarez “say it to me again, I’m going to punch
            you”. Mr Suarez replied "No hablo con los negros", meaning "I don't speak to blacks". Mr
            Evra continued by saying that he now thought he was going to punch Mr Suarez. Mr
            Suarez replied "Dale, negro, negro, negro", which meant "okay, blackie, blackie, blackie".
            As Mr Suarez said this, he reached out to touch Mr Evra's arm, gesturing at his skin. Mr
            Kuyt then intervened. When the referee blew his whistle and called the players over to
            him shortly after the exchanges in the goalmouth, Mr Evra said to the referee "ref, ref, he
            just called me a fucking black".

            Vala vise nemamo sta da diskutujemo...Ukratko,imaju dokaze da je sedam puta rekao negro u losem kontekstu,da ovo sto je pricao nije pricao u afektu i da je mijenjao svoj iskaz vise puta u skladu sa pristizanjem video materijala.
            Sto se mene tice,zasluzio je kaznu!

            Comment


            • Pobeda Evertona od 1-0 u ne toliko zanimljivom mecu sa WBA. Gol je postigao Anichebe.

              Sada ocekujem remi izmedju Sunderlanda i Man Citya.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Originally posted by Powerslave View Post
                http://www.thefa.com/TheFA/Disciplin...ommission.ashx

                eto slucaj Suarez crno na bijelo.115 strana,pa koga ne mrzi nek izvoli...
                The FA's case, in short, was as follows. In the goalmouth, Mr Evra and Mr Suarez spoke to
                each other in Spanish. Mr Evra asked Mr Suarez why he had kicked him, referring to the
                foul five minutes previously. Mr Suarez replied "Porque tu eres negro", meaning "Because
                you are black". Mr Evra then said to Mr Suarez “say it to me again, I’m going to punch
                you”. Mr Suarez replied "No hablo con los negros", meaning "I don't speak to blacks". Mr
                Evra continued by saying that he now thought he was going to punch Mr Suarez. Mr
                Suarez replied "Dale, negro, negro, negro", which meant "okay, blackie, blackie, blackie".
                As Mr Suarez said this, he reached out to touch Mr Evra's arm, gesturing at his skin. Mr
                Kuyt then intervened. When the referee blew his whistle and called the players over to
                him shortly after the exchanges in the goalmouth, Mr Evra said to the referee "ref, ref, he
                just called me a fucking black".

                Vala vise nemamo sta da diskutujemo...Ukratko,imaju dokaze da je sedam puta rekao negro u losem kontekstu,da ovo sto je pricao nije pricao u afektu i da je mijenjao svoj iskaz vise puta u skladu sa pristizanjem video materijala.
                Sto se mene tice,zasluzio je kaznu!
                Mala je ovo kazna,8 utakmica je nista za ovo.
                Treba rigoroznije kaznjavati rasizam,toliko apela stop rasizmu orije svakog meca i u najjacoj ligi svijeta da se ovo desi.
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Ma dozivotno mu zabraniti da igra fudbal i da jede leba
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Pao Šiti pao je

                    Gol je postignut iz ofsajda , al 3 boda Sunderlandu

                    Comment


                    • Fergi da casti sudiju

                      Comment


                      • Bice klanje za LS sledece sezone
                        СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                        Comment


                        • Totenhem moze puno zaliti za izgublejnim bodovima u poslednjim minutima juce protiv Svonsija.Bili bi sada na -4.
                          Sada kada bolje pogledam ni Arsenalu ne beze puno oba Mancestera.
                          Sa velikim nestrpljenjem iscekujem duel Siti- Junajted u FA Kupu.Ne zna se ko je u ovom kolu napravio veci kiks i Siti nije to uspeo da iskoristi.

                          Comment


                          • Originally posted by Powerslave View Post
                            http://www.thefa.com/TheFA/Disciplin...ommission.ashx

                            eto slucaj Suarez crno na bijelo.115 strana,pa koga ne mrzi nek izvoli...
                            The FA's case, in short, was as follows. In the goalmouth, Mr Evra and Mr Suarez spoke to
                            each other in Spanish. Mr Evra asked Mr Suarez why he had kicked him, referring to the
                            foul five minutes previously. Mr Suarez replied "Porque tu eres negro", meaning "Because
                            you are black". Mr Evra then said to Mr Suarez “say it to me again, I’m going to punch
                            you”. Mr Suarez replied "No hablo con los negros", meaning "I don't speak to blacks". Mr
                            Evra continued by saying that he now thought he was going to punch Mr Suarez. Mr
                            Suarez replied "Dale, negro, negro, negro", which meant "okay, blackie, blackie, blackie".
                            As Mr Suarez said this, he reached out to touch Mr Evra's arm, gesturing at his skin. Mr
                            Kuyt then intervened. When the referee blew his whistle and called the players over to
                            him shortly after the exchanges in the goalmouth, Mr Evra said to the referee "ref, ref, he
                            just called me a fucking black".

                            Vala vise nemamo sta da diskutujemo...Ukratko,imaju dokaze da je sedam puta rekao negro u losem kontekstu,da ovo sto je pricao nije pricao u afektu i da je mijenjao svoj iskaz vise puta u skladu sa pristizanjem video materijala.
                            Sto se mene tice,zasluzio je kaznu!
                            Mene je tada vise iznerviralo to njegovo udaranje Evru u koleno... ali neka, stize kazna i to zasluzeno!
                            Tako mu i treba kada je takav!!!

                            I hvala Sanderlendu! Sudiji takodje, mada ja sam bio zadovoljan i neresenim rezultatom...

                            Comment


                            • ovaj siti je bezveze ekipa
                              Last edited by AK47; 01-01-12, 19:29. Reason: Ovaj put samo upozorenje zbog rijecnika i besmislenog posta,sljedeci put ce biti BAN

                              Comment


                              • Auu, al smo svi kiksnuli ovog vikenda(osim Arsenala)
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X