Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma moze se tu svasta iskombinovat,da Bellamy bude drugi spic ili Kuyt ili da igramo sa trojicom u sredini a Andy usamljen u napadu i mozda je to najbolja varijanta,a da ga Downing i Bellamy sa krila pogadjaju u onu glavu .Mada sada zavisimo dosta od Carrolla i morat ce ubrzo uhvatit formu kakvu je imao u Newcastle-u i zbog njega samog i zbog kluba.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment



    • Poruka navijaca Blekburna na vecerasnjoj utakmici.

      Comment


      • Originally posted by Fanta View Post

        Poruka navijaca Blekburna na vecerasnjoj utakmici.
        E da si ti meni ziv i zdrav tu poruku oni drze vec 10 meceva... Ocekujem njegovo otpustanje sutradan...
        Ma ako ocemo mobilni napad, onda Belami spic, a Dauning i Maxi po krilima, mada ja sam za varijantu Kerol u spicu a Belami i Dauning po krilima...;) Ali videcemo sta ce Keni uraditi, smislice on vec nesto...;)
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Ako prodjemo Oldam u kupu, sto verovatno i hocemo, onda je tu u januaru jos jedan mec i moci ce da igra protiv Totenhema.
          sigpic

          Comment


          • Crni Blekburn...kooliko su samo jadni i dosadni,oni moraju da ispanu,jer su dosadni,dosadni su jbt...zato su im tribine uvjek sablasno popunjene.Sjutra vece veliki mec,sa uzasnim nestrpljenjem ga cekam Totenhem-Celsi!


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Duka View Post
              Crni Blekburn...kooliko su samo jadni i dosadni,oni moraju da ispanu,jer su dosadni,dosadni su jbt...zato su im tribine uvjek sablasno popunjene.Sjutra vece veliki mec,sa uzasnim nestrpljenjem ga cekam Totenhem-Celsi!
              Ja bih voleo da ispadnu:Vigan,Stouk,Blekburn i Vulvsi,ali Stouk ce se spasiti ispadanja..

              Comment


              • da i Vigan..pi kako je to uslo u PL..ni njihovi navijaci ih ne prate!


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Ne razumijem zasto Stoke al hajd. Oni su vec par puta ove sezone pokazali da su jedna pristojna ekipa koja moze iznenaditi i okinuti bodove i najjacim protivnicima a nadam se da ce tako biti i veceras

                  Comment


                  • Originally posted by Fanta View Post
                    Ne razumijem zasto Stoke al hajd. Oni su vec par puta ove sezone pokazali da su jedna pristojna ekipa koja moze iznenaditi i okinuti bodove i najjacim protivnicima a nadam se da ce tako biti i veceras
                    Ma bre,zbog njihove igre,idu da osakate igrace i zato sto jedino mogu dati gol iz prekida,jos kada vidim koliko onaj Delap brise loptu da bi izveo jedan aut,smuci mi se...ja sam Stouk igrao X verovatno se se braniti...

                    Comment


                    • Zadnja 3 gostovanja kod Fulhama Man Utd je bez 3 boda , jel vrijeme da se veceras to promjeni

                      Fulham-Man Utd 2-2 (2010)

                      Fulham-Man Utd 3-0 (2010)

                      Fulham-Man Utd 2-0 (2009)
                      Last edited by Rossonero; 21-12-11, 12:31.

                      Comment


                      • Originally posted by Vule_89 View Post
                        Ma bre,zbog njihove igre,idu da osakate igrace i zato sto jedino mogu dati gol iz prekida,jos kada vidim koliko onaj Delap brise loptu da bi izveo jedan aut,smuci mi se...ja sam Stouk igrao X verovatno se se braniti...
                        Ma dobro, ja sam ovo zakljucio po rezultatima koje imaju, ne pratim bas nesto tu ekipu. Ali opet, izvuci bod od Celzija, Uniteda i jos nekih jakih timova nije mala stvar.


                        Originally posted by Rossonero View Post
                        Zadnja 3 gostovanja kod Fulhama Man Utd je bez 3 boda , jel vrijeme da se veceras to promjeni

                        Fulham-Man Utd 2-2 (2010)

                        Fulham-Man Utd 3-0 (2010)

                        Fulham-Man Utd 2-0 (2009)
                        Nadam se, trebalo bi

                        Comment


                        • Originally posted by Rossonero View Post
                          Zadnja 3 gostovanja kod Fulhama Man Utd je bez 3 boda , jel vrijeme da se veceras to promjeni

                          Fulham-Man Utd 2-2 (2010)

                          Fulham-Man Utd 3-0 (2010)

                          Fulham-Man Utd 2-0 (2009)
                          Ja tipujem na X veceras. Jer samo im je City odneo ceo plen sa Craven Cottagea.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Lenon ce u sledece tri nedelje biti odsutan sto je nakraju ispalo i dobro po Totenhem, ocekivao sam da barem dva meseca nece igrati.

                            Bejl i Defo ce biti spremni za sutrasnji mec sa Celzijem.

                            Comment


                            • Originally posted by Topdzija View Post
                              Ja tipujem na X veceras. Jer samo im je City odneo ceo plen sa Craven Cottagea.
                              Siti je 2:2 igrao tamo a dobili su ih Totenhem i Everton.
                              sigpic

                              Comment


                              • Haha, RVP nastavlja sa terorom..
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X