Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne dirajte mi (kako gay zvuči) Bartona više, bre!

    Kad bi nabrojao razloge zbog kojih obožavam fudbal, jedan od razloga bi definitivno bio tip igrača kakav je Barton!

    Oni donose ono ludilo na terenu, zbog njih je PL takva kakva je, to je Engleski fudbal!

    Comment


    • Pa Gatuze je takav tip igraca,ali on je prgav i sve to,ali nije brutalan,velika je razlika izamjedju brutalnog i prgavog.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Ne bežim ja od činjenice da je on "bad guy", ali on tako igra.

        Ajde sad da banalizujem stvar..ovako....kući mi dolazi ekipa sa kojom ću se najverovatnije boriti za evropu, ja znam svoje i njihove mogućnosti, ali ja ću da poginem za svoj dres i uradiću zbog toga sve dozvoljeno, a ako oni sa druge strane pokušaju da mi na onakav način daju gol i pobede (kao što je simuliranje Garvinja), pa bre grkljan ću mu iščupati...ti meni kući, na mom terenu tako da varaš...kapiraš? Velika je netrpeljivost tu, na ivici je svaki start, svaki pogled je zloban, zato Garvinja i nije mogao drugačije da prodje, sobzirom da se zna kakav temperament ima Barton.

        Svi smo različiti, neko bi mu pružio ruku i poljubio ga što je on to tako lepo pokušao da padne, jadan sav...mislim...

        Comment


        • Originally posted by mkjdo View Post
          Ne bežim ja od činjenice da je on "bad guy", ali on tako igra.

          Ajde sad da banalizujem stvar..ovako....kući mi dolazi ekipa sa kojom ću se najverovatnije boriti za evropu, ja znam svoje i njihove mogućnosti, ali ja ću da poginem za svoj dres i uradiću zbog toga sve dozvoljeno, a ako oni sa druge strane pokušaju da mi na onakav način daju gol i pobede (kao što je simuliranje Garvinja), pa bre grkljan ću mu iščupati...ti meni kući, na mom terenu tako da varaš...kapiraš? Velika je netrpeljivost tu, na ivici je svaki start, svaki pogled je zloban, zato Garvinja i nije mogao drugačije da prodje, sobzirom da se zna kakav temperament ima Barton.

          Svi smo različiti, neko bi mu pružio ruku i poljubio ga što je on to tako lepo pokušao da padne, jadan sav...mislim...

          De sta pretjerujes sa tim strasnim simuliranjem Gervinha.
          Covjek je pao, i odmah ustao, a ovaj kao najveca seljacina nasrnuo na njega. Sta bi mu uradio da se Gervinho valjao dole kao Busquets??
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Nepojmimo isto stvari. Buskets zato igra u španskoj ligi, a kad bi igrao jednu utakmicu na ostrvu, prošao bi ovako kako je Gervinjo prošao!

            Njemu je moralo da se stavi do znanja kako stvari u PL funkcionišu, i kraj. A ako misliš da simuliranje koje sa sobom povlači penal nije strašna stvar, onda ok, tu bi završio raspravku.

            Comment


            • Pa kako je Chamakh prosle godine iznudio 10 penala, a ni jedan nije u stvari trebalo da bude dosudjen....sve ih je simulirao....al jbg.....neko naleti i na bartona

              Comment


              • Originally posted by mkjdo View Post
                Nepojmimo isto stvari. Buskets zato igra u španskoj ligi, a kad bi igrao jednu utakmicu na ostrvu, prošao bi ovako kako je Gervinjo prošao!

                Njemu je moralo da se stavi do znanja kako stvari u PL funkcionišu, i kraj. A ako misliš da simuliranje koje sa sobom povlači penal nije strašna stvar, onda ok, tu bi završio raspravku.
                Samo si preuvelicao to sto je Gervinho pokusao simulirati penal, kao da je to on jedini na svijetu pokusao, a Barton ga nije morao scepati za gusu i dizati odozdo, mogao mu je samo nesto reci ili izderati se na njega, sta ja znam...a ne fizicki ga napasti. ;)


                OK, ti volis takav tip igrca, ja ne, i sta da se radi...
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Nepojmimo isto stvari. Buskets zato igra u španskoj ligi, a kad bi igrao jednu utakmicu na ostrvu, prošao bi ovako kako je Gervinjo prošao!

                  Njemu je moralo da se stavi do znanja kako stvari u PL funkcionišu, i kraj. A ako misliš da simuliranje koje sa sobom povlači penal nije strašna stvar, onda ok, tu bi završio raspravku.
                  Nemoj ti sad da upoređuješ Žervinja i Busketca ko boga te molim ....
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by Gangrena View Post
                    Nemoj ti sad da upoređuješ Žervinja i Busketca ko boga te molim ....
                    Ja ih negde upoređivao!?

                    Comment


                    • a kad bi igrao jednu utakmicu na ostrvu, prošao bi ovako kako je Gervinjo prošao!
                      Ovo nije upoređivanje ?
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Gangrena View Post
                        Ovo nije upoređivanje ?
                        Ja sam dao odgovor, a momak je upoređivao i spomenuo Busketsa! On ne može da se poredi sa francuzem, jer jajara neviđenih razmera, ali da mali ne bi krenuo tim stopama tu lepo uskoči Barton i čak mu učini i uslugu.

                        Eto kad me teraš da upoređujem.

                        Comment


                        • Žervinjo nije francuz a Bartonu sam večito zahvalan nego da ne gulimo ovo više i da gledamo Chelsea
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Torres ipak od pocetka igra za Chelsea.

                            Cudi me sto je Ramires dobio prednost u odnosu na Benayoun-a.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by Gangrena View Post
                              Žervinjo nije francuz a Bartonu sam večito zahvalan nego da ne gulimo ovo više i da gledamo Chelsea
                              ladno nije svaki crnac što je igrao u francuskoj, i francuz....au, profinili se nešto...

                              Ajde stvarno da gledamo plavu družinu, da vidim jesam li u pravu za novog šampiona.

                              Comment


                              • Ovaj Stouk je takva ekipa da im treba jos Zigic ili Krauc,onda bi kidali,zezam se naravno. Ne blista Celzi,nema svijeze krve u timu,treba tu par igraca.Glupi Boas ce sada da forsira Bosingvu,a Ivanovic na klupi da sjedi
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X