Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bila je i prica da ce Kerol biti najbolji strijelac lige.
    sigpic

    Comment


    • A sve sto Totenhem ima je Komolijeva zasluga, 90% tih igraca koji nose igru.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Brate covek je iskidao u Njukastlu, posle je imao mnogo problema, Henderson takodje u Sanderlendu, obojica su mladi i sto bi neko mislio da nece igrati kako valja? Jedino sto su bas preplaceni.
        Covek je odigrao jednu polusezonu u Njukaslu i placen je 40 miliona funti, to je verovatno najgluplji transfer ikada u fudbalu.

        Comment


        • Nisam gledao 2. poluvrijeme,ali evo iz komentara se moze zakljuciti da je Liverpool promasio i previse toga i na kraju su uzeli samo bod. Ne znam sta da kazem...

          Suarez nije mogao dati iz toliko prilika gol, zna se desiti. Ali Liverpool bi mogao tek zapasti u ogromne probleme kada bi u slucaju povrede ostali bez Suareza...
          Sto se tice Carroll-a, nisam neki optimista kada je rijec o tome da ce on biti golgeter, mozda grijesim. A ne razumijem zasto ne dobija priliku, 10 minuta po utakmici nije nista za njega. Bice ogromna borba za to 4. mjesto ove sezone, to je sigurno.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by Reise View Post
            Bila je i prica da ce Kerol biti najbolji strijelac lige.
            Ne moze biti kad NE IGRA ! Morao je uci mnogo ranije. Noric nije za potcenjivanje nikako, vratilo im se. Ne znam samo koja je poenta S.Dauninga ?

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Covek je odigrao jednu polusezonu u Njukaslu i placen je 40 miliona funti, to je verovatno najgluplji transfer ikada u fudbalu.
              Sad ne pricamo o ceni, pricamo o igri. Igrao je odlicno, bio 2. strelac i 5. asistent lige do povrede. Preplacen je ali poenta je da niko nije mogao da pretpostavi da posle igara koje su pokazala sva pojacanja prosle sezone i nacin na koji smo odigrali otkad je Keni dosao da se nece Norvic moci pobediti kuci. Tuga, zaista tuga.
              sigpic

              Comment


              • Ma ono sto meni nije jasno u vezi Carrolla,vec je ispricana prica da je preplacen,ali ono sto upada u oci je sto je covjek igrao dobro protiv Evertona,zabio go i onda protiv UTD-a i sada presjedio na klupi,a morao je igrati jer je stekao kakvo-takvo samopouzdanje nakon tog derbija,to mi nikako nije jasno...greska je sto su cini mi se jasno stavili do znanja Meirelesu da nece igrati prvu i da ce Adam igrati umjesto njega,ovaj na malo ruzan nacin otisao(a imao je i dobar motiv jer je znao da ce vjerovatno biti prva postava u boljoj ekipi trenutno),Hendersona ce morati staviti na pravu poziciju i pokusati da ga istrpe,Downing je meni sablonski igrac i nikad mi se nije svidjao,preplacen je itekako...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • To sto je Norvic izgubio protiv Junajteda,sada im se vratilo protiv Liverpula..Sto tamo nisu uzeli bod,ovde jesu..
                  A i Liverpul se mnogo ispromasivao..Pogotovo Suarez
                  CZ-JK-Elton John-Diva

                  Comment


                  • Liverpul strasno los, ne smiju se gubiti bodovi kod kuce, pogotovo protiv Norvica.

                    Comment


                    • A nisu mi jasni nikako, toliko su leprsavo igrali i stvorili vise sansi nego u svim ostalim utakmicama i ne mogu da napune jedan prosecan tim. Nije da nema pozitivnih stvari ali trazi se rezultat.
                      sigpic

                      Comment


                      • Mario Balotelli's house set on fire as he shoots fireworks from window

                        • Police and fire crews called to house at 1am on Saturday
                        • Mario Balotelli and friends using fireworks in bathroom

                        http://www.guardian.co.uk/football/2...fire-fireworks


                        Znači kad sam pročitao pokidao sam se
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Sad ne pricamo o ceni, pricamo o igri. Igrao je odlicno, bio 2. strelac i 5. asistent lige do povrede. Preplacen je ali poenta je da niko nije mogao da pretpostavi da posle igara koje su pokazala sva pojacanja prosle sezone i nacin na koji smo odigrali otkad je Keni dosao da se nece Norvic moci pobediti kuci. Tuga, zaista tuga.
                          Ja pricam iskljucivo o cifri koja kaze 40 miliona funti. Inter je sa tim parama doveo Snajdera, Lusija, Motu, Milita i Pandeva. I ako mogu da dodam uz izostatak Pandeva svi su za Kerola igraci.

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Ja pricam iskljucivo o cifri koja kaze 40 miliona funti. Inter je sa tim parama doveo Snajdera, Lusija, Motu, Milita i Pandeva. I ako mogu da dodam uz izostatak Pandeva svi su za Kerola igraci.
                            Nije 40 nego 35 sto je takodje previse. A jbg, Inter je napravio posao veka dok je ovo flop veka ali nije on los igrac samo sto su trebali da sacekaju leto i uzmu Falkaa za iste pare jer je igrao jako malo zbog povrede proslu polusezonu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Sta mislite ko ce sutra dobiti prednost Kolarov ili Klisi? Klisi je vise igrao, ali je Kolarov u boljoj formi.

                              Comment


                              • Ma Kerol je bio fantastican prosle sezone, njega je povreda usporila, ljudi sta vam je, pa da se nije povredio dao bi 20 golova prosle sezone garant... Uostalom ne treba ga kritikovati jer nije covek ni igrao, ni meni nije jasno zasto ne igra... Pretplacen jeste, al los igrac to svakako nije... Sto se tice Dauninga on je sasvim solidno igrao ovu utakmicu... Ne bih rekao da je pretplacen, jer je bio najbolji igrac Aston Vile prosle sezone ispred Janga, ako to nesto ne znaci ja onda ne znam. Svi su odigrali na nivou, Dzonson mozda malo slabije, tek sa vratio u prvu postavu posle povrede, ali Kajt ubedljivo najlosiji. Sada sam skoro uveren da on treba da ostane na klupi jer definitivno ocajno igra... Polako postajem depresivan jer imamo igru i sve al gol ne mozemo dati. Belami i Dauning su odlican tandem na krilima, dosta se rotiraju i to je dobro... Adam je bio na visini zadatka, dobro je odigrao, Steve-G malo slabije odigrao ali ok, i mozda nama i ne treba taj zadnje-vezni u formaciji(Lukas), jer dosta delujemo ofanzivnije bez njega...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X