Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pripremne utakmice

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam zasto se oslanjas na statistiku . On ne samo da je imao dobru inside igru, nego je i podosta popravio mid range, sto naravno ostavlja reket praznijim nego inace . Da nije bilo njega, prilicno sam siguran da Memphis ne bi dosao ni do PO-a, kamoli polufinala zapada .

    Da se samo statistika gleda, LBJ bi bio MVP u svakoj od svojih sezona ( sem naravno 2003/2004 ) .
    Last edited by ЕлБиЏеј; 26-08-11, 15:51.

    Comment


    • Taj prosek od 11,7 poena, 7,0 skokova je dobar za NBA,pa Divac je tako nesto imao u svojoj NBA karijeri.
      Dobar je Marc igrac,ali ce u Spaniji biti tek neka 5. opcija u napadu,jedino sto nam u odbrani moze praviti mnogo problema.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Pa ne odredjuje se da li je igrac dobar po statistici. Marc je trenutno jedan od cenjenijih centara u NBA. Jeste da nije neka konkurencija,ali opet
        Ma sve je to ok, nisam ja ni stavio statistiku da pokazem da je on los, naprotiv, ovo je izuzetan ucinak, ali i pokazatelj da neki bolji centri u NBA nemaju minutazu koliko i on.. Pogle Krstica prosle sezone, pa on ako nije bolji od Marca ja ne znam stvarno ko je, a imao je prilicno bednu statistiku... Marc je dobio veliku sansu i to sigurno zbog uticaja Paua, inace drugaciju bi mi sliku gledali o njemu. Pa on u Evropi nije mogao da se sastavi, a sad kao igra u NBA.. Kvalitetan je on, ali ne toliko.. Uostalom videcemo kako ce se pokazati na prvenstvu..
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Koliko si puta gledao Memphis prosle sezone? Ali, iskreno...
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Marc je trenutno bolji od Krstica u skoro svim segmentima igre,a pogotovo u najvaznijem-odbrani.

            Moram da palim,nastavite zanimljivu diskusiju

            Comment


            • Delimicno se i slazem sa FresHMaN91.

              Za reprezentaciju nikada nista posebno nije ucinio,cak ni kada nije bio u senci brata.U Memphisu je dobio veliku minutazu,dobro je odigrao,ali mislim da jos uvek ne zasluzuje da ga smatramo pretnjom kao starijeg Gasola,jos uvek je daleko od tog nivoa.

              P.S. Bolji je od Krstica,ali u NBA-u,vise mu odgovara taj stil,a to nama nije vazno.
              sigpic

              Comment


              • I ja sam sad hteo da napisem da je Marc prevazisao Krleta u vecini stvari, a to govorim kao patriota i covek koji mrzi Spance najvise na svetu. Decko je strahovito napredovao u zadnje dve sezone i mislim da je konacno skinuo sa sebe taj teret da je samo mladji brat Pau Gasol-a i nista vise. On je oduvek imao talenat, ali imam osecaj da ga je upravo to kocilo.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Originally posted by T-Mac View Post
                  Koliko si puta gledao Memphis prosle sezone? Ali, iskreno...
                  Pa ne znam sad mozda jednu ligasku i tri u playoffu, sve tri sa Oklahomom...

                  @Black Mamba Pa to ja hocu i da kazem, ipak je imao veliku minutazu u Memfisu... Dobro je on odigrao al jos nije on taj nivo Paua Gasola koga se svi plase u Evropi, jednostavno nemam taj osecaj da bi trebalo da se plasimo i Marca...
                  Last edited by Freshman; 26-08-11, 16:08.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Kazu da je ovaj teci Gasol sto dolazi jos vece cudo od ove dvojice

                    Comment


                    • Krle je rupa u odbrani, Marc mnogo bolje zatvara reket i brani low post igrace. Ako si petica i ne znas da zatvoris reket, a pricamo o NBA-u, onda si na neki nacin "osakacen" igrac, e sad jedino ako ti je ime Pau pa imas ubitac napadacki arsenal, onda ti se to neigranje odbrane tolerise.
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • Ja licno prezirem Spance, ali da su prvi favoriti, jesu.

                        Sto se Marca tice, on ce biti jedan od najboljih centara na prvensvu. Nije bas kao brat, ali nije ni mnogo daleko. Prosle godine je odlicno igrao u Memfisu i bio jedan od vaznijih igraca u timu. Tacno je da je nekada bio sirovina, ali je u medjuvremenu mnogo napredovao i izgradio se u sjajnog centra. To sto je govno od coveka, sto pokazuje onaj potez protiv Litvanaca, to cu ostaviti po strani, ovde govorim samo o njegovim igrackim kvalitetima.

                        Comment


                        • Gledam sad Spance protiv Australije,nenormalno su jaki,sipaju svi iz svih pozicija.....Bice svakome gadno sa njima.

                          Comment


                          • Daleko su najbolji, čak i ako ih ne ide, uvijek će Gasol natrpati 20+ u zicerima i iznuđivanju faulova, a Navarro je tu da sa 2-3 trojke preko ruke uništi psihički svaku ekipu. Boriš se boriš, i onda bomba Navarro-a ne bi ubrajao u rutinere, više u ubice. Mnogo je opasniji igrač od Fernandez-a, jer ima više slobode u reprezentaciji, što je i logično.

                            Comment


                            • Nase kladionice obajvile kvote za EP.
                              Ne znam da li oni samo prepisuju od drugih, ali mi uistinu neke kvote izgledaju i vise nego smesno.
                              Recimo:
                              Srbija osvaja svoju grupu-kvota 1,70
                              Nemacka osvaja grupu-10,00
                              Francuska osvaja grupu-3,50

                              Takodje:
                              Srbija osvaja medalju 2,00(meridijan)-2,55(mozzart)
                              Francuska osvaja medalju -4,00
                              Nemacka osvaja medalju-9,00
                              Ovo sam video ovako adhock, kao veoma smesno i nerealno postavljeno.
                              Takodje je data margina za prvu utakmicu Srbija -Italija +7,5 na Italijane, sto je mislim mnogo, obzirom na sva desavanja u nasoj ekipi........

                              Comment


                              • Moras li da siris negativnu energiju?
                                Opusti se, ako ti se pljuje po reprezentaciji cekaj prvo da izgubimo neku utakmicu(prvi su Italijani).

                                Comment

                                Working...
                                X