Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Veselo na treningu City-a. Nakon strata Balotellia nad Clichyjem, Mancini poludio



    http://sportsport.ba/ino_fudbal/manc...u-cityja/95356

    Comment


    • #77
      On ce srcem jedino igrati za Milan, u to sam siguran, posto je izjavio da je navijac Milana jos dok je za Inter igrao. Ovde njega boli ona stvar, sprda se, zabavlja, prima veliku platu itd.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • #78
        Zamislite dokle je doslo zajebancija Balotelija , pa je sinjore Mancini poludeo i uhvato ga za trenerku

        Comment


        • #79
          Originally posted by Topdzija View Post
          On ce srcem jedino igrati za Milan, u to sam siguran, posto je izjavio da je navijac Milana jos dok je za Inter igrao. Ovde njega boli ona stvar, sprda se, zabavlja, prima veliku platu itd.
          Mogu da potpisem da nece igrati na svom najvisem nivou ni u jednom klubu. Jednostavno on je takav...netacan, mislim da ni sam sebe ne moze da razume. Imao sam sa Maricem i Aspriljom jednu diskusiju gde sam tvrdio da je kliker igrac sto se fudbalskih poteza tice i ostajem pri tome ali glavu ne moze da sredi dok mu gazda kluba ne bude pokojni Arkan a to se nazalost nikada nece desiti. Baloteli kapija.
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • #80
            Sa njim jedino moze Mancini da ima strpljenja, niki normalan trener ga nebi doveo u tim, i kada bi ga doveo poslije dva prestupa bi ga najurio iz tima, bolje zdrava atmosfera nego budala koja moze da eksplodira bilo kad.
            Koliku Baloteli platu ima, koliki je transfer obavljen, to je jedini dobar transfer Intera, rjesili se budale za 30milki, a taj Mario nije odigrao posteno i konstantno jos ni jednu sezonu, ma kakvu sezonu polu sezonu, i kako je suditi i nece, bljesnju ce koji put kao onomad protiv Mancester(6-1), ili na EP, i to je to.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • #81
              Drugari

              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • #82
                British media claim Manchester City are prepared to make Napoli’s Edinson Cavani the highest-paid player in the Premier League with £13.3m wages.

                It is already well known that City are among those clubs pushing hardest to lure Cavani into leaving Napoli this summer.

                According to the Daily Mail, they are even ready to offer a contract worth a record-breaking £13.3m per season.

                That figure would include incentives and commercial bonuses, in total netting the Uruguayan £256,000 per week – more than Carlos Tevez.

                These are sums Napoli simply cannot compete with, but Manchester City must stave off Real Madrid, who it’s widely reported are Cavani’s favoured destination.

                The Partenopei are holding firm on his buy-out clause, which is thought to be worth €60m - £52m.
                Лако 13.3м годишње, лако....сад кад цена нафте скочи свуда у свету за који проценат

                Comment


                • #83
                  According to the Daily Mail... tu sam stao sa citanjem. Oni ce prodati par igraca, a prosli prelazni nisu nesto trosili tako da je realno da odrade veliki transfer za koji mjesec.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • #84
                    Гледам ја сад господина из земље фудбала, мсм из Бразила наравно и извалим ове пегавце око њега колико се веселе, која гомила неандерталаца

                    Comment


                    • #85
                      Jel mi verujes da onaj prvi trik Falcaa nisam jos shvatio, niti cu, evo sad da probam da uradim ono, trebala bi mi citava vecnost...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • #86
                        Mancini added:
                        I think our target when we started the season was to try to win the Premier League again, but our mistake started in the summer transfer market.

                        We didn’t improve our team enough.


                        Nije normalan lik, cela izjava mi je urnebesna.

                        Comment


                        • #87
                          To bi bilo to

                          Manuel Pelegrini od 1. jula nije trener španske Malage, prenosi Malagahoj.es. I pored činjenice da je imao ugovor na još dve godine, Čileanac je odlučio da prekine saradnju sa Malagom, a španski mediji tvrde da je to zbog želje za preuzimanjem Mančester sitija. Podsetimo, "građani" su pre dva dana otpustili dosadašnjeg menadžera Roberta Manćinija, a kao njegov naslednik spominje se upravo Pelegrini.

                          Takođe, navodi se da će upravo Mančester siti da plati Pelegriniju izlaznu klauzulu iz ugovora sa Malagom, kako bi nesmetano mogao da počne novi posao.

                          Manuel Pelegrini preuzeo je Malagu 2010. godine, nakon što je posle samo jedne sezone dobio otkaz u madridskom Realu. Za tri sezone napravio je respektabilan sastav koji je prošle godine uspeo da se plasira na četvrto mesto Primere, dok je u tekućem ciklusu dospeo do četvrtfinala Lige šampiona, gde je nesrećno ispao od nemačke Borusije Dortmund (0:0, 2:3).

                          Prethodno, Pelegrini je imao velikih uspeha sa Viljarealom, kojeg je doveo do polufinala Lige šampiona 2006. godine.
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • #88
                            http://www.mcfc.co.uk/News/Club-news...nt-16-May-2013

                            A sjecam se kao da je juce bilo kad je govorio o izgradnji najveceg sportskog kompleksa na svijetu i najmodernije akademije.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • #89


                              Mora mu se priznati da zna kako da se oprosti na smekerski nacin.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • #90
                                Manchester City have agreed a €60m fee with Atlético Madrid for star striker Radamel Falcao. (Source: Mirror)

                                Comment

                                Working...
                                X