Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Ne dirajte coveka - politicki je korektan. Jeste malo zaspamovao jutros, ali razumite ga. Nije lako kada sam sa sobom razgovaras.
    Ja mu najvise zameram sto ima malo problema s padezi - sve ostalo kulisa.
    Niko ga ne dira (u svoje ime govorim) i meni je ok i svidja mi se da ima neko da pise i o Sitiju moza ida spamuje,al kad napise ovako nesto lakse finale LS nego PL,cak i da i jeste( svetlosnim godina daleko),al koja svrha,lepse ti finale nego titula PL,tu logike nema,razumeo bih da je rekao da ce uzeti LS,al finale ne znam...a i ovo oko uzimanja igraca,nakucao sam primere neke samo ovo leto,da ne pricam od ranije i preplacivanjima igraca samo da bi dosli u Siti,da se razumemo nemam ja nista protiv toga neka dodju neka pljuste milioni,al nemoj onda da mi pricas kako drugi kradu/ulaze u igracima koje Siti zeli

    Comment


    • Tek sutra kada se obave dopunski testovi ce se znati da li ce Benjamin Mendy biti starter protiv Sahtjora. Ako ne, drzi me utisak da ce Fabian Delph sutra uvece biti levi bek, pre on, nego Danilo, izgleda da Pep nije zadovoljan kako Danilo
      igra levog beka [problem koriscenja leve noge, jer uvek loptu mora da prebaci na desnu nogu, pa tek onda da usledi centarsut], vise mu lezi uloga desnog beka.
      Vincent Kompany nije spreman za sutrasnji mec. Njemu je izgleda postalo kao dobar dan biti povredjen.
      Ilkay Gundogan, imao je samo jedan deo treninga i to sa loptom. Aut je sto se tice sutrasnjeg susreta.
      Kyle Walker kaze da je dobro primljen u M. City i da se dobro slozio sa novim igracima.
      Na konferenciji za stampu Pep je rekao da je Napoli u top 5 timova, a pre izvesnog vremena je naveo da je treci po snazi u Evropi… bas je neki saljivdzija, ali dobro, polako ih skida sa vrha, eto sa 3 na 5 mesto, ko zna koju ce im
      poziciju dati pred sam mec sa Manchester City
      Pep je odusevljen sa Gabriel Jesus i na terenu, a i van njega.

      Comment


      • Originally posted by C'mon City! View Post
        E,da… nisam dao komentar na napad navijaca Junajteda vezano za Carlos Tevez i njegovu kradju od strane Manchester City. Znaci, on je igrao za M. Junajted kao pozajmljeni igrac West Ham, pozajmica je bila na 2 god.
        I onda je na kraju te druge sezone 2009.god. Ferguson odlucio da ga ne kupi jer je imao mnogostruke agencije [agencija MSI je bila glavni vlasnik-neki Iranac iz Londona je vodio tu agenciju], koje su trazile velike svote novca [bas su zacepili sa cenom] da bi bio cist igrac M. Junajteda bez posrednika, i posto je Ferguson odustao, Manchester City se pojavio, sve agencije i posrednike isplatio i postao 100% vlasnik ugovora sa Carloz Tevez.
        I sada KAO M. City ukrao Carloz Tevez. Vazi
        Kakva crna kradja? Tevez je bio u vlasnistvu trece strane tj agencije i igrao je kod Fergusona na pozajmici a Ferguson nije hteo da plati otkupnu klauzlu koja je bila 40m funti ili sta vec i onda je ovaj otisao u Siti. Kakva crna kradja vise ce biti reject. Ako se prisetimo malo Ferguson je rekao da nece ovog zato sto planira jos 2-3 godine da se bavi profi fudbalom pa da pali u Argentinu. I sta je odigrao u Siti? Jednu sezonu ok, one tamo vec je plakao i otisao u Argentinu i vratio se pred kraj sezone kad video da moze Siti da uzme titulu. Posle toga isto nista posebno. I ne znam koji je on to mag fudbala pa da se raspravlja o tome. Odigrao 2 solidne sezone za Junajted i toliko.
        Nije jasno zasto se zamlacujes tim pricama o nekakvim izmisljenim kradjama. Lupetas bzv kako Murinjo krade igrace i posle te kao neko napada a ocigledno si provokatorski nastrojen sa takvim postovima. Fudbal ima svoje trziste igraca i klubovi pazare igrace da se pojacaju i to sto su Siti i Junajted zainteresovani za istog igraca pa ovaj ode u jedan ili drugi klub ne znaci da neko krade nekoga. Kakava je to kradja ako Sancez izabere Murinja pre Pepa npr? Sta Pep mag otkrio talenta Sanceza pa ce mu ga sad neko ukrasti? Ti ako stvarno verujes u takve price zute stampe i neke glupe ankete kako je Siti gradski klub a Junajted neki seljani ne znam sta da kazem, no comment.
        Last edited by mikisavic89; 25-09-17, 15:00.

        Comment


        • Dosao sam pre 2 mes., kada je bilo 15 stranica o Manchester City… evo izgurah oko 190 postova.
          Ali, kao da sam dosao u copor sns-ovca, drugacije misljenje ovde ne postoji, jednoumlje caruje, nikakve promene nisu dozvoljene, samo da se pise i da kroz to pisanje caruje istina o klasicnim i zasluznim 'zvezdama' sto se tice
          fudbalskih klubova.
          OFF.

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Ne dirajte coveka - politicki je korektan. Jeste malo zaspamovao jutros, ali razumite ga. Nije lako kada sam sa sobom razgovaras.
            Ja mu najvise zameram sto ima malo problema s padezi - sve ostalo kulisa.
            Upravo
            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • Originally posted by C'mon City! View Post
              Dosao sam pre 2 mes., kada je bilo 15 stranica o Manchester City.
              Evo sad je 33. Nek su ostali članovi ispisali tri (a nisu), znači 15 stranica priče samim sa sobom.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Originally posted by Tarantula View Post
                Evo sad je 33. Nek su ostali članovi ispisali tri (a nisu), znači 15 stranica priče samim sa sobom.
                Koji je tvoj problem sa time ako covek pise sam ? Ja ga bas neko vreme pratim sta pise i evo od skoro sam se i ja prikljucio i eto nije vise jedini !

                Sent from my LG-H815 using Tapatalk

                Comment


                • Nema problema ako covjek sam pise, imamo jos takvih slucajeva na forumu. Npr. na temi Lazio.

                  Druga stvar koju hocu da skrenem paznju Sitijevcu je da ako već spominje United i navijače istog mora biti spreman da će ga dočekati višestruki odgovor.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Aaa neka mu pocne Delf, ada imaju para iha haa aaaa i nece da kupi cetri beka ili sta li se tu zbilo vec. Morali su brze da zavrsavaju te transfer i da kupuju ono sto im treba. I dalje fali jos jedan stoper, fali jos jedan lijevi bek, fali jos jedan holder.

                    Ovako je ostao na povrijedjenog Kompanija, wildcard Otamendija i Stounsa. Da ne pricam za lijevog beka, pod hitno nekog backupa tu mora uzimat u januar, pa da ce Rajan Bertrand doc (sjetih se da su se s njim povezivali kao backup bekom).

                    Mada ocekujem da ce svakako dobit Sahtjor i sa i bez lijevog beka. Ali protiv Celzija ici sa Delfom/Saneom kao bekom/wingbackom. Katastrofica.

                    Comment


                    • Originally posted by keceni98 View Post
                      Ja ga bas neko vreme pratim sta pise i evo od skoro sam se i ja prikljucio i eto nije vise jedini !
                      Wau, znači ima "navijača" drugog kluba iz Manchestera.

                      Čitava dva.

                      Kakav je osjećaj navijati za drugi klub iz Manchestera?
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Originally posted by Jax Teller View Post
                        Nema problema ako covjek sam pise, imamo jos takvih slucajeva na forumu. Npr. na temi Lazio.

                        Druga stvar koju hocu da skrenem paznju Sitijevcu je da ako već spominje United i navijače istog mora biti spreman da će ga dočekati višestruki odgovor.
                        Pa to mu je mozda i cilj, hoce da ozivi temu.

                        Comment


                        • Originally posted by srdjan_sl View Post
                          Brat se samara sam protiv sebe ali u svakom trecem postu spomene kako se navijaci ili cak ovi iz uprave kluba Junajteda nesto zale, bune i kako su opsednuti Sitijem, bilo je i onog kako imaju vise navijaca u Mancesteru, iako na dosta utakmica ne mogu ni tribine popuniti ali dobro bitno je da na netu pise da su rasprodali sve karte
                          Upravo, a i ne cita, prvi je pcoeo s pricom kako Mancester zeli svakog igraca Sitija, a svi znamo ko je dovodio Mancesterove rejecte i ko im je nudio ugovore i to samo zato sto su igrali u Mancesteru, da bi sad dosao i pricao da ih Siti nije ukrao. Kao da sam ja rekao da ih je ukrao ili minirao. Jednostavno kompleksaski transferi, nista drugo.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Tarantula View Post
                            Wau, znači ima "navijača" drugog kluba iz Manchestera.

                            Čitava dva.

                            Kakav je osjećaj navijati za drugi klub iz Manchestera?
                            Dobro Tarantula sto si navro toliko na njih, pa nek pisu.
                            Njima je Siti prvi i jedini klub (nadam se da tako razmisljaju), a svako ima pravo da navija za koga hoce.

                            Comment


                            • Originally posted by Jax Teller View Post
                              Nema problema ako covjek sam pise, imamo jos takvih slucajeva na forumu. Npr. na temi Lazio.

                              Druga stvar koju hocu da skrenem paznju Sitijevcu je da ako već spominje United i navijače istog mora biti spreman da će ga dočekati višestruki odgovor.
                              Da ali niko ne ispise 10 uzastopnih postova u roku od par sati. Ima edit, moze sve sto mu je na umu da smjesti u par postova, ne mora da ostavlja 10.

                              A i voli da provocira, politicki korektno doduse, ali tako ce mu biti i odgovoreno. Politikanti su ovdje vecinom
                              Tobos ne prati Mancester, a svaki treci post mu je o Mancesteru.
                              sigpic

                              Comment


                              • Što se tiče toliko duplih postova u kratkom vremenskom periodu ne bi bilo loše da malo povede računa.

                                PS @Tarantula ne moraš baš toliko provocirati ljude, imaju izbor za koga da navijaju i to je to.
                                Last edited by Jax Teller; 25-09-17, 16:18.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X