Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko bi sada kostao Bernardo Silva, bar duplo skuplje. Sreca sto je kupljen pre nego je i zapocet prelazni rok.
    Ubedjen sam da je Arsenalova uprava ovo odigrala kao sto je M. Junajted isto to uradio sa De Hejom i njegovim kobajagi prelaskom u Real Madrid, doduse ovo je bila suptilnija igra.
    Mangalu preseliti expresno u drugi tim. Tako da sledece godine nema njega u nacionalnom timu Francuske na Svetskom prvenstvu.

    Comment


    • Manchester City je rekao Alexis Sanchez-u da ce u zimskom prelaznom roku, u januaru uputiti ponovnu ponudu za kupovinom.
      Sto se tice PL, verujem da ce M. City biti na kraju 3 ili 2… a, ubedjen sam da ce u LS dogurati do polufinala. Cak mislim da ce pre toga izbaciti po drugi put precenjeni PSG [Paris Saint-Germain].
      Ta utakmica bi bila mali ‘rat’ izmedju zavadjenih Arapa
      Mangala odbio da predje u dva kluba koja su ga zelela, Spartak iz Moskve i Crystal Palace. Kakav problem od igraca.
      Odbijena je ponuda od strane Seltika u visini od 8 mil. funti za Patrick Roberts. Tako da je otisao samo na ponovnu pozajmicu.
      Nocas je Gabriel Jesus igrajuci za Brazil upisao asistenciju prilikom gola Kutinja.

      Comment


      • I to vrhusnku lepsa nego gol tj potez pre same,inace kako je usao Cou odmah se promenila igra Brazila u drugom poluvremenu.LS moja procena do SF samo u slucaju nekog lakog zreba od PSZ ispadate glatko,moje misljenje,nego vidim da ocekujes Siti 2,3 koga vidis kao sampiona PL

        Comment


        • Celzi ce odbraniti titulu zbog tog ‘ratnickog’ fudbala i zbog samog trenera. Zato M. City mora da igra sa Celzijem u obe utakmice sa 5 pozadi, plus zadnji vezni… to znaci 6 pozadi, a ostala 4[Gabriel Jesus, Aguero, Kevin de Bruyne & David Silva] da jurisaju ka golu cim im se ukaze prilika... nikako drugacije.
          M. Junajted ce da kiksira jer ce Murinjo imati taj pritisak druge sezone u klubu, verujem da ce po prvi put ‘druga sezona’ znaciti da nece biti sampion.
          Manchester City ce biti prvi u svojoj grupi u LS, zatim se ukrsta sa nekim laksim protivnikom i onda sledi PSG i eliminacije istih, to je moja projekcija
          Last edited by C'mon City!; 11-09-17, 18:14. Reason: Greska u kuckanju

          Comment


          • Gabriel Jesus je BISER, mozda ne bi bilo lose da mu revidiraju ugovor, produze za par godina i daju mu platu od 20 mil.evra… za svaki slucaj da se obezbede
            Ako Alexis Sanchez dodje u januar, bitno ce se promeniti stanje na tabeli… on je potreban M. City zbog malih klubova protiv kojih je kuburio prosle sezone. Plus zbog neresenih meceva, cak 9 je bilo takvih utakmica prosle sezone.Gomila prilika u kaznenom prostoru nije iskoriscena u tim mecevima. On bi bio idealan da takve sanse pretvori u golove.
            Ovog letnjeg prelaznog roka 12 dolazaka ili kupovina sa dolascima koje ce tek da uslede. I oko 50 prodaja i pozajmica igraca, u tu cifru ulaze i oni kojima je istekao ugovor.
            Bernardo Silva bi na kraju ovog prelaznog roka vredeo 100 mil. funti, a placen je 43 mil. funti.
            Last edited by C'mon City!; 11-09-17, 18:33. Reason: greske u kuckanju

            Comment


            • Dres sa brojem 9 nije dat nijednom igracu, cuva se za Alexis Sanchez, u januaru ce ga preuzeti

              Comment


              • To za Gbrijela hoce svakako, ali mislim nakon ove sezone.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Mozda si u pravu, ali je cudno sto nije uzeo, cim je Nolito presao u Sevilju, broj 9.Jos tada ide prica da se devetka cuva za Alexis Sanchez-a.
                  Ujedno da te pitam za koji tim navijas. Neko mi ovde rece da je po tebi Pep Gvardiola medju najboljim trenerima na svetu.

                  Comment


                  • Navijam za Juventus
                    A jeste mi Gvardiola medju najboljim trenerima sveta - i zato simpatisem Siti u PL. S tim sto nije Gvardiola jedini razlog mog simpatisanja Gradjana. Ima tu jos nekoliko igraca koje bas cenim i gotivim.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Pep.jpg
                      Na danasnji dan 2007 Pep Gvardiola je postao trener Barselone B, ostalo je istorija.
                      Retro komentar na asistenciju Marija Balotelija prilikom gola Aguera koji je doneo titulu… bar 40% njemu ide zasluge za taj gol... neverovatan osecaj da posalje loptu u padu ka praznom prostoru gde je utrcao Aguero.
                      Bitno je da po koeficijentu Manchester City ostane medju prvih 10 klubova u Evropi.
                      Pocetkom januara, znaci za 4 mes., eto Alexis Sanchez-a u M. City.
                      Last edited by C'mon City!; 02-09-17, 14:48. Reason: greska u kuckanju

                      Comment


                      • tim-.jpg
                        Celokupan spisak igraca Manchester City, uvrsten je i kadar iz akademije.
                        Vincent Kompany, poslednja vest je ta da se povredio prilikom igranja za Belgiju. Sta reci, odigrao je 3 utakmice na startu sezone i to je to. A, sada sledi ko zna kolika pauza. Kako igrati sa 3 zadnja sa Mangalom.

                        Comment


                        • Koliko čovek nema sreće

                          Comment


                          • Cim se pojavila lazna informacija da je Sterling bio ponudjen za Alexis Sanchez-a, Txiki Begiristain ga je pozvao i rekao mu da je on ukljucen u dugorocne planove sto se tice M. City.
                            Sta reci… ako je on oslonac za nov, podmladjen Manchester City.
                            Last edited by C'mon City!; 03-09-17, 00:27. Reason: greska u kuckanju

                            Comment


                            • Leicester i Bacary Sagna, pise se o prelasku kod njih, posto je jos uvek bez angazmana.
                              Mesi u ManchesterCity 2018g. Mozda da, mozda ne.
                              Selektor Cilea o Alexis Sanches-u da je neprepoznatljiv.

                              Comment


                              • Brendan Rodgers o Patrick Roberts-u, da je Seltik ponudio Manchester City i 30 mil. funti, oni ne bi prihvatili.

                                Comment

                                Working...
                                X