Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema sanse da Aguero bude prodat. On [kao legenda kluba koji je na spektakularan nacin dao onaj neponovljivi gol za titulu] je sa Kevin de Bruyne [ima neverovatnu zelju da osvoji titulu] i Vincent Kompany [on kao stabilnost i pravi kapiten] srz Manchester City. O tome sam vec pisao.
    Plus je vlasnik kluba letos dao poduzi intervju i u njemu je decidno rekao da Aguero ostaje u klubu, ocigledno je da je on njegov miljenik.
    Skeptik sam da bi se Aubameyang tek tako prilagodio na PL. Mnogi su dosli u PL i neocekivano propali. On je navikao na sistem Bundes lige... sta znam, ne mogu dalje da razmisljam o tome posto nece sigurno doci, nema nikakvih naznaka da se M. City raspitivao ista oko njega
    Aminu Mohammed [Africki Nejmar-17g] dolazi na pozajmicu.

    Comment


    • Raheem Sterling jednako Alexis Sanchez uz minimalnu doplatu. Ne znam zasto bi Raz presao u Arsenal, jeste da je sa 5 godina dosao u London sa Jamajke, ali on igra za nacionalni tim i prelazak u Arsenal bi bio degradacija u njegovoj projektovanoj karijeri. Licno bih voleo da on ode, iako je zasluzan za poslednja 4 boda osvojena, on je po meni bio katastrofa u obe te utakmice... silna dodavanja je pogresno poslao, suteve mlake imao, gubio se u prostoru sto je Kevin de Bruyne-a dovodilo do ludila. Navijaci su podeljeni sto se toga tice, mala prevaga je da dodje do te zamene. A. Sanchez je zatrazio od nacionalnog tima Cile-a da dobije 24h slobodnih za privatne poslove, ali koliko citam ta molba nije uslisena.
      Aguero u toj trampi ne dolazi u obzir, posto se cak i ta infomacija pojavila.

      Comment


      • On je bio katastrofa i u skoro celoj prosloj sezoni i nadajmo se da ce otici. A da li ce to biti upgrade ili downgrade na njegovu karijeru - iskreno, bas me nesto zabole. Samo da ode.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Cim ga vidim o onom Arsenalovom 'slepljenom' dresu bice mi lakse Imam pik na takve dresove, uopste mi ne lice na prave fudbalske dresove, da ne kazem na sta me podsecaju...
          20 mil. funti uz Sterlinga, Arsenal porice da ima ikakvih pregovara.... stvar se zakuvala

          Comment


          • Licno mislim da nece biti nista od toga, ali ce bar narednih par dana biti zabavno da se oko Manchester City nesto 'krupno' desava.

            Comment


            • Manchester City i Arsenal zapoceli pregovore oko Alexis Sanchez. On sam je izjavio da tokom ove nedelje prelazi u M. City.
              Pojavila se mogucnost da Mangala bude ukljucen kao deo transfera Jonny Evans iz West Bromwich Albion.

              Comment


              • U cudu sam da niko ne trazi Fabian Delph-a koji je Englez, ex reprezentivac, trkac, radilica i nije bas nesto kreativan, ali je zahvalan igrac za klubove sa ambicijama da prezive u PL.

                Comment


                • U Stouk ce on vrv, Delf

                  Comment


                  • I dalje traje klackalica, hoce-nece u Stouk[oprecne vesti stizu o njegovom prelasku], navodno je odbio Lester.
                    Neproverena vest kaze da bi se Sterling vratio 'kuci' u London... mozeeee
                    Manchester City je demantovao da nudi Sterlinga, radi se samo o kesu za Alexis Sancheza i ni o cemu drugom.

                    Comment


                    • Gundogan odigrao i drugu utakmicu za B tim. Valjda ce posle ove pauze, krenuti svom snagom da igra i za prvi tim.

                      Comment


                      • Fali Gundo Sitiju, treba im taj centralni vezni. Imaju KDB-a, koji razbija i tu poziciju, ali je relno ofanzivniji igrač. Ne znam zašto Gvardiola mijenja pozicije najboljem igraču, kao da se loše pokazao na krilu ili na ofanzivnom veznom prošle sezone. Ne smije najbolji igrač da trpi zarad igre Sterlinga, Bernarda Silve i Sanea.
                        sigpic

                        Comment


                        • Liga kup, Manchester City - West Bromwich Albion sa 18.09 mec je prebacen na 20.09.
                          Kevin de Bruyne nije vise iza napadaca. Nova taktika mu daje i novu ulogu. Po meni on je sada po celom terenu... najvise se i trosi zbog toga. Kao krilo nikako, tu je nacisto odsecen od desavanja na terenu.
                          Taktika je da uvek ima ispred sebe 2 napadaca [Gabriel Jesus i Aguero], tako da teze dolazi do sanse da uputi direkt udarac ka golu, ali zato neverovatno dobro uposljava igrace oko i ispred sebe. Da dodam da je u timu kola za prosli vikend.
                          Po meni je Kevin de Bruyne najbolji igrac i najvise grize na svakoj utakmici... to je uocljivo i po njegovim gestikulacijama u toku utakmice.
                          Bernardo Silva je enigma... prve utakmice... toplo-hladno.. .vidi se da ima potencijal, ali je i ocigledno da nije navikao na PL, na ovako silne sudare sa protivnickim igracima koji ga izbace iz ravnoteze [oduvaju sto bi se reklo] i oduzmu loptu... mora da poradi na tome [na cvrstini].
                          Leroy S., predvidjam da ce definitivno da se pogubi jer ce cvrsto grejati klupu... znaci, vise ce sa klupe ulaziti, nego biti starter... mozda cak i bude prodat, ako ne ove zime, vec narednog leta.
                          Sterling uvidja da nece da bude konstantan u timu, mozda zato je i dao pristanak za prelazak u London.
                          Gundogan samo da krene sa igrom i bice standardan u timu umesto Fernandinho. On je prosle godine u ovo vreme bio ponajbolji uz nekoliko veoma bitnih golova koje je dao.

                          Comment


                          • Koliko imate HG ...pitaju tamo na PL,ja onako iz glave napisah 5,6 ako znas?

                            Comment


                            • Kyle Walker, John Stones, Raheem Sterling, Fabian Delph, Tosin Adarabioyo [sto pre ga se otarasiti-rekoh vec da sem visine nema nista-nesiguran nacisto-a, bio je neka vajna nada], Phil Foden[17g] [buduca zvezda Manchester City],
                              Brahim Diaz[18g] [Spanac, ali ponikao u M.City akademiji, pa se racuna… neverovatan talenat]
                              Jadon Sancho-mozda ce biti pridruzen prvom timu posto je bio zvezda U18.
                              Patrick Roberts- Otisao juce ponovo na pozajmicu u Seltik, tamo briljira, ali kada dodje na pripreme u M. City totalno se pogubi. Bez samopouzdanja total.
                              Benjamin Mendy je najveci levi bek u PL, tu je negde po gradji i Kolasinac.
                              Last edited by C'mon City!; 11-09-17, 18:43. Reason: Greska u kuckanju

                              Comment


                              • Poslednja informacija da ce Manchester City sigurno potpisati sa Alexis Sanchez za kesh, bez Sterlinga za uzvrat... grrr… pasce mi u vodu moje predvidjanje da on nikada nece biti igrac M. City

                                Comment

                                Working...
                                X