Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brahim Diaz sa 18g., pozvana u mladu do 21g. reprezentaciju Spanije.

    Comment


    • Patrick Roberts skoro, pa sigurno, ponovo odlazi u Seltik.
      Totenhem odustao od Jadon Sancho. Tako da mladoj nadi M. City ostaje kaljenje u akademiji M. City, pa jednog dana, sto da ne, bude i glavni napadac u prvom timu.
      Da su letnja pojacanja dosla posle ‘Nejmar soka’ bila bi sigurno skuplja, sada ispada da je Manchester City mozda i dobro prosao sa cenovnikom za sva pojacanja.
      Sto se tice prelaznog roka… kao sto sam pricao za Kevin de Bruyne da ga moraju dovesti godinu pre nego su ga doveli, tako sada govorim za Julian Draxler-a. Vredi imati Nemca u ekipi, donosi racionalnosti tima. Bar poslati ponudu, pa videti sta ce biti.
      Gundogan danas odigrao 61 min. za drugi tim.

      Comment


      • Tim.jpg
        Formacija 4-1-4-1... predvidjena protiv slabijih protivnika.
        Benjamin Mendy debituje, a Bernardo Silva po prvi put starter.

        Comment


        • Bournemouth - Manchester City - 1-2. Strelci za M. City Gabriel Jesus i Sterling.
          Da budem posten, ni iz cega pobeda i eto 3 boda. Pep cini mi se da gubi konce sto se tice taktike i koga ce imati u timu.Tu narocito misim na taktiku. Ovi igraci mogu daleko bolje i uspesnije.
          Bar je utakmica bila interesantna za gledanje neutralnim posmatracima.
          Nova pojacanja su bila nedorecena, David Silva uzasno usporio sa igrom i vidi se da ni dodavanja nisu vise na njegovom nivou. I dalje boljka sa centralnim bekovima i njihovim loptama ka napred. Sta tek reci za redjanje crvenih kartona iz kola u kolo.Pep mora da poradi na tome.
          Gabriel Jesus, Ederson, Sterling i Kevin de Bruyne najbolji.
          Yaya Toure je morao uci pocetkom drugog poluvremena umesto indisponiranog Fernandinho. Sa njegovim preciznim dodavanjima mislim da bi tok utakmice bio drugaciji... znaci, povoljan po M. City na vreme, a ne u produzetku da dodje do pobede.
          Last edited by C'mon City!; 15-09-17, 16:04. Reason: Greska u kuckanju

          Comment


          • Mentalno je slab City. Danas su svi izgledali preplaseno, a to im se cesto desava. Uporedi samo ponasanje igraca Bornmuta, grizu, kidaju, crkavaju za zeljom da izvuku dobar rezultat. Ali ipak individualni kvalitet je pobedio. Naravno i igraci City-a igraju profesionalno i trude se maksimalno, ali se ne vidi taj zivotinjski instinkt kad treba da pokidaju.

            Comment


            • E, pa tu je glavna uloga Pepa da ih motivise, da ih podigne… eto, kritikujem Pepa
              Jedino se Kevin de Bruyne uocljivo nervirao na terenu.

              Comment


              • Aguero moze da ima problema zbog navodnog udaranja redara tokom proslave gola.
                Koliko sam video na snimku [na YT okacio navijac M. City] on je samo pokusavao da odbrani navijaca, od naleta redara, koga su grubo bacili na travu.

                Comment


                • Po tebi, kako bi Pep mogao da poradi sa igracima oko crvenih kartona? Hm, Vokeru nemoj da pogledas nikoga vise jer mozes crveni da dobijes, jesi cuo?! A ti SterlinZE, nemoj da sam te vidjeo vise da pogledas te navijace i da ti se desi da proslavis vise gol!

                  Comment


                  • Naravno da ne, ne misllim na te dobijene, vec na sledece, jer kao da su sudije uhvatile na zub Manchester City. Fernandinho je tu prvi kandidat, jer lako ulazi u svadju, prepirku, a i takav mu je polozaj u igri da skoro uvek mora da napravi bar 2 ocigledna faula.
                    Crvene nisam ni komentarisao dok nisu pocele da stizu vesti o Agueru i ovom redaru koji se pozalio da je dobio udarac od njega, a na najnovijim snimcima se ne vidi da je pao bas udarac... vec da je Aguero bio besan kako postupaju sa navijacem na zemlji.
                    Oba kartona su bila suluda, za Sterlinga drugi zuti zbog proslavljanja sa navijacima... pa, valjda se fudbal najpre igra za te navijace na tribinama, ne samo za one koji prate to putem televizijskih prijemnika, neta i slicno.
                    Kyle Walker isto nezasluzeno [zbog toga je i sama utakmica dobila drugu dimenziju, izgubljena mozda sigurna pobeda]... i sto je cudno, po prvi put su dobili crvene kartone u PL... a, imaju 200 + 162 meca.
                    Sta reci za Ake sto je zaustavio faulom Gabriel Jesusa u naletu... a, sigurno bi tada dao i drugi gol, dobio je samo zuti, a bio je poslednji u liniji.

                    Comment


                    • Originally posted by C'mon City! View Post
                      Aguero moze da ima problema zbog navodnog udaranja redara tokom proslave gola.
                      Koliko sam video na snimku [na YT okacio navijac M. City] on je samo pokusavao da odbrani navijaca, od naleta redara, koga su grubo bacili na travu.
                      Ladno je malo falilo da se pobije sa redarom
                      sigpic

                      Comment


                      • Ne pise za dzabe Aguero C’mon City.
                        Kompany, Aguero i Kevin de Bruyne su 100% puni strasti prema Manchester City… za novopridosle ce se tek videti.
                        Na kraju su Danilo i Mendy imali veoma dobru statistiku.
                        Danilo mi deluje dobrodusno, cak kada se Aguero ispalio sa slobodnjakom na par min pre kraja, Danilo aplauzom pokusava da podigne ekipu.
                        Gabriel Jesus je neverovatan talenata, jos uvek ima samo 20g.
                        I sta je sa Bournemouth, kao da imaju 2 trenera. Vise je onaj tamnokosi bio pored aut linije nego pravi trener.
                        Last edited by C'mon City!; 11-09-17, 18:47. Reason: Greska u kuckanju

                        Comment


                        • aguero-.jpg

                          Pierre-Emerick Aubameyang i Manchester City. Francuzi pisu o dolasku u M. City, samo mi nije jasno zasto bi ga Borussia Dortmund pustila kada je vec ostala bez Ousmanne Dembele koji je presao u Barselonu.
                          A, posto je Afrikanac, kada dodje januar mesec i njihov kup, njega nece biti u timu tokom celog tog meseca.
                          Isto mislim da bi nastala velika guzva medju napadacima u M. City, sujeta bi onda bila neizbezna i atmosfera bi bila narusena u timu.

                          Comment


                          • Originally posted by C'mon City! View Post
                            [ATTACH=CONFIG]15236[/ATTACH]

                            Pierre-Emerick Aubameyang i Manchester City. Francuzi pisu o dolasku u M. City, samo mi nije jasno zasto bi ga Borussia Dortmund pustila kada je vec ostala bez Ousmanne Dembele koji je presao u Barselonu.
                            A, posto je Afrikanac, kada dodje januar mesec i njihov kup, njega nece biti u timu tokom celog tog meseca.
                            Isto mislim da bi nastala velika guzva medju napadacima u M. City, sujeta bi onda bila neizbezna i atmosfera bi bila narusena u timu.
                            Pomeren je Afrički kup za leto

                            Comment


                            • Originally posted by C'mon City! View Post
                              [ATTACH=CONFIG]15236[/ATTACH]

                              Pierre-Emerick Aubameyang i Manchester City. Francuzi pisu o dolasku u M. City, samo mi nije jasno zasto bi ga Borussia Dortmund pustila kada je vec ostala bez Ousmanne Dembele koji je presao u Barselonu.
                              A, posto je Afrikanac, kada dodje januar mesec i njihov kup, njega nece biti u timu tokom celog tog meseca.
                              Isto mislim da bi nastala velika guzva medju napadacima u M. City, sujeta bi onda bila neizbezna i atmosfera bi bila narusena u timu.
                              Otkud znas, moze da se desi da Kunic u tom slucaju bude prodat?
                              Ja bih bez razmisljanja Obamejanga umesto Aguera u ovom trenutku. Bez obzira na sve. Obamejang je ubica.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • A, da… procitao sam taj info, ali ga moj mozak nije registrovao [vezano za pomeranje Africkog kupa].
                                Nema veze, sem tih Francuza niko nije pisao o dolasku Obemejanga, tako da mislim da je to novinarska patka, i bolje sto je tako.
                                Protiv Liverpula mora se igrati sa 4 pozadi, znaci sa dva brza beka… Kyle Walker i Benjamin Mendy [samo da se on ne pogubi u atmosferi derbija i ne dobije crveni karton, posto ce mu tek drugi mec u PL biti, a deluje da je bas naostren za PL]
                                Znaci, nikako sa 3, odnosno 5 pozadi jer Liverpul ima super hitra krila koja bi brzinom ‘pregazila’ Kompanija, Otamendija i Stonsa.
                                4-1-3-2... Kevin de Bruyne , David Silva & Bernardo Silva i napred Aguero & Gabriel Jesus,idealno bi bilo da Gundogan igra zadnjeg veznog… ali, tesko. Mozda ce rizikovati sa Yaya Toure ali, ici ce na ‘siguricu’ zbog brzeg Fernandinho.
                                Promene mogu da nastanu ako se neko od gore navedenih povredi u utakmicama za nacionalni tim.
                                Last edited by C'mon City!; 25-09-17, 09:12. Reason: Greska u kuckanju

                                Comment

                                Working...
                                X