Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Samo Pep može enormno platiti za Realov otpad Danila.

      Comment


      • Nije skup po meni, bio je odlican u Portu, ne moze talent samo tako nestati. Jos ce da bude zamjena, svakako je win win, moze da bude i bolji od Vokera na kraju.

        Sent from my LG-D855 using Tapatalk

        Comment


        • Bio je on dobar i u Realu.

          Licno mislim da Voker uopste nije igrac kakvog hoce Pepe na desnom beku ali je bio jedan od dostupnih pa je zato i doveden, vidjecemo kako ce igrati. Bekovi su inace za Pepa kljucne pozicije.

          Comment


          • Originally posted by Ser Gagi View Post
            Nije skup po meni, bio je odlican u Portu, ne moze talent samo tako nestati.

            Sent from my LG-D855 using Tapatalk
            Bolji od Mangale?

            Comment


            • U Realu nije bio dobar u najmanju ruku...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Savet za C'mon City... posto iz nekog razloga ne mogu da ti posanjem pm, moram ovako.

                Nemoj prijavljivati postove koje zapravo komentarises-na koje odgovaras.
                Ispod posta sa desne strane, koji hoces da citiras stoji ti Odgovoriti sa citatom ili Replay with quote i tako pises komentar na neciji vec.
                Ili ako samo postujes, bez citiranja nekog prethodnog, opet sa desne strane dole imas ispod poslednjeg objavljenog posta Odgovor ili Reply.

                tt sa A5 u inat Mi6
                Last edited by miloolja; 26-07-17, 09:46.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Pep probao formaciju 3-5-2 na treningu. Tu postavku na terenu je pokusao par puta u proslom sampionatu i nije bilo dobro po Manchester City.
                  Srecom spori bekovi i bocni igraci su otisli, pridoslice se ogledaju u daleko brzim bekovima, bocnim igracima, nadam se da nece odustati od takve formacije, iako verujem da ce igrati sa formacijom 4-1-3-2 ili 4-1-2-3.
                  Last edited by C'mon City!; 11-09-17, 21:20. Reason: Greska u kuckanju

                  Comment


                  • Formacija 3-5-2 se pokazala sasvim dobrom u prijateljskoj utakmici protiv Real iz Madrida, na kraju je rezultat bio 4-1 za Manchester City. Strelci Otamendi, Sterling, John Stones i Brahim Diaz za M.City.
                    Moja opaska je da Ederson ima losu komunikaciju sa centralnim bekovima.
                    Kevin de Bruyne i slobodnjak, steta sto nije lopta od stative usla u mrezu.
                    Diaz prelepim golom dokazao svoj talentan.
                    Drvo Mangala, ko li ce njega kupiti.
                    Last edited by C'mon City!; 15-09-17, 15:59. Reason: Greska u kuckanju

                    Comment


                    • Dinamicna prijateljska utakmica protiv Totenhema. Na kraju 3-0 za Manchester City. Strelci John Stones, Sterling i Brahim Diaz.
                      Aguero usao u 60 min. i eto 2 stative. Kompany, njemu najmanje odgovara ova formacija sa 3 zadnja i 2 bocna. Poslednjih 10 min., Leroy Sane igrao levog bocnog. Danilo dobro probijao, Kyle Walker konstantan, borben i brz. David Silva se vratio, Kevin de Bruyne najbolji, Nasrija nikako prodati, oziveo ga Guardiola, trci, asistira... Mogli su dati 6 komada, pa i vise.
                      Last edited by C'mon City!; 15-09-17, 15:57. Reason: Greska u kuckanju

                      Comment


                      • _Leroy Sane.jpg

                        Gvardiola je pohvalio Nasrija, ali je rekao da je i dalje na izlaznim vratima....Ederson je bio veoma dobar

                        Comment


                        • Originally posted by C'mon City! View Post
                          Dinamicna utakmica. Aguero usao u 60 min. i 2 stative. Kompaniju najmanje odgovara ova formacija sa 3 zadnja i 2 bocna. Poslednjih 10 min Sane igrao levog bocnog. Danilo dobro probijao, Kyle Walker konstantan borben, brz. Silva se vratio, Kevin de Brujne najbolji, Nasrija nikako prodati, oziveo ga Gvardiola, trci...asistira...Mogli su dati 6 komada i vise...
                          Mislis da Kompaniju vise odgovara kada se igra sa cetvoricom u odbrani? Sa jos jednim stoperom i dva beka? Moguce, ali sam utiska da Stounsu vise ovo lezi, pa cak i Otamendiju. A Kompani je zver, pored toga nije glup ni malo, tako da mislim da ce se prilagoditi vrlo brzo i navici.
                          Naravno ne verujem da se stalno igrati sa tri stopera. Nekada ce kombinovati. Videcemo uostalom.
                          Last edited by Sandugp; 30-07-17, 06:18.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Golman me odusevljava svaki put kad ga gledam I top je pojacanje...

                            Nogom igrac nevjerovatno
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Na konferenciji za stampu posle utakmice, Pep je rekao da ce primenjivati obe varijante. Znaci, i sa tri centralna... a, i klasicna postava 2 centralna i dva beka. Trenutno moje misljenje je da je bolja opcija broj jedan. Prosle sezone ma koliko su se golovala nadavali, toliko, cak i vise su se naprimali. Mozda je bolja ova varijanta da bude ‘kamen’ odbrana. Ali, zato ova 4 napred, dva veznjaka i dva napadaca, ima da se istrce za sve pare, posto, ovi bocni nisu neka klasicna krila… Kyle Walker, Danilo i Benjamin Mendy… vise igraju povuceno, pa onda kada se ukaze prilika krecu svom snagom napred.
                              Inace, Kevin de Bruyne svojom igrom neverovatno podseca na naseg Pixijja. Sve to se moze uporediti na YT… duboke lopte, asistencije, sutevi ka golu, slobodnjaci…
                              I na kraju da kazem da posle svaka dva ukliza koje napravi Kompany, prosto iscekujem njegovu povredu. On kada uklize, tu nista ne prolazi… ali, zato i on sam strada, od kolena, pa nadalje
                              Last edited by C'mon City!; 11-09-17, 21:31. Reason: Greska u kuckanju

                              Comment


                              • Da, to je isto na konferenciji za stampu posle utakmice Pep rekao... da je Edersona primetio kada je trenirao Bajern, pa su igrali sa Benfikom i da je 4-5 puta poslao takve dubinske lopte napred da nije mogao da veruje… kao pitao je ko je ovaj lik i koja je ovo tehnika slanja tako daleke i precizne lopte [moj slobodniji citat]
                                Steta sto Aguero nije iskoristio takvu jednu dubinsku loptu loptu sa neverovatnom putanjom leta… samo stativa.
                                Last edited by C'mon City!; 11-09-17, 21:32. Reason: Greska u kuckanju

                                Comment

                                Working...
                                X