Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sport Klub i ostali operateri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by sasa 076 View Post
    Nadasve hvala za odgovore koja je funkcija moderatora ako na ovoj strani mesecima nema odgovora na pitanje ljudi koji bi da gledaju sport klub kanale, bar da se demantuju operateri koji svi uglas viču da tražite nenormalno mnogo para, bar demantujte to da možemo da izvršimo ptitisak na iste
    Jos jednom koja je svrha da se ljudi ovde javljalju sa pitanjima ako niko mesecima nije se udostojio da da odgovor sramota

    Comment


    • Originally posted by sasa 076 View Post
      Jos jednom koja je svrha da se ljudi ovde javljalju sa pitanjima ako niko mesecima nije se udostojio da da odgovor sramota
      Evo mene opet posto ovi iz sat trakta ne zele da odgovore samo vicu lova lova, a vi i pored visemesecnog inistiranja ne zelite da odgovorite da li je problem pare ili sta vise desetina hiljada ljudi nije u prilici da prati vase programe a vi niste hteli da se udostojite odgovora ljudi lepo kazite cana je tolika po korisniku a sat trakt ne želi da plati pa da znamo na cemu smo

      Comment


      • U Vojvodini neki kablovski operateri su uveli mađarski Sport1 kako bi mogla da se gleda španska fudbalska i NBA liga, kažu da im je Sport Klub preskup, naravno Arenu Sport imaju u ponudi. Znam da mi niko neće odgovriti, sumnjam da neko i čita, ali gospodo umetnici treba da se zapitate koliko ćete dugo opstati sa svojom diverzijom : "Sport Klub nikad neće ići u zasebni paket". Izeš državu kad su nam kanali iz susednih država jeftiniji nego vaši. Ako nastavite ovako, za 2-3 godine Arena ima da vas proguta.
        Last edited by ; 18-08-13, 18:53.

        Comment


        • Nema nista od toga, ne smiju pustati signal Spanaca i NBA jer SK ima ekskluzivitet. Smiju ali ce popiti tuzbu normalno.
          SK je najgledaniji sportski kanal u Srbiji ubjedljivo, Arena ima mizernu gledanost i dostupnost.
          sigpic

          Comment


          • Argumenti su ti na nivou. Da nisi ti portparol SK-a?

            Comment


            • Potparol ili ne postoji zakon i red, zna se ko drzi prava za Srbiju, ne moze nikako neki Sport 1 da se pusta koji nema ama bas nikakva prava sredjena za Srbiju, vec za Madjarsku.
              sigpic

              Comment


              • SBB + Srbija = Zakon i red. Ma bravo, majstore!

                Comment


                • Zakon i red su pretpostavljam Telekom i Arena. Drzava baca milione dinara poreznih obveznika forsirajuci projekat koji svake godine posluje u debelom minusu. Sjajnoca.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ako si stekao utisak da sam došao ovde da branim telekom, onda ne znam čemu sve ovo. Zaboga, SBB i Telekom su sinonimi za bezakonje i malverzacije u Srbiji. Ali mi smeta to što za SBB postoje korisnici viššeg i nizeg reda, dok telekom kakav je takav smrdljivi monopolista, ali bar misli na sve korisnike i dostupan je širom Srbije što preko telefona, što preko satelita Arena Sport (zaseban paket kod Polarisa). Zasto SK ne uvede neki poseban internet stream koji bi se zasebno plaćao kao sto ima Arena? Plaše se da bi se na taj način razotkrila cena koliko zaista košta SK paket? Sve u svemu, tuga i žalost.

                    Comment


                    • I SK je dostupan preko satelita, koji su kablovski operateri uveli Sport 1
                      sigpic

                      Comment


                      • Misliš na buđavi Total TV. Zvao pre tri meseca da se prijavim. Ljubazna operaterka samo što me nije oterala u tri lepe materine. Kaže daj adresu i zalupi mi slušalicu. Progutam ja to. Posle nekoliko dana jave mi se "monteri" sa dva razreda osnovne škole i verovatno stigli s njive. Stignu tri sata nakon najavljenog dolaska i sjebu mi zemaljsku tv, Nogom je zakačio kabl i otišao je spliter. Kad ga pitam da mi zameni spliter, kaže on šta će ti to, mi to rukama zavrćemo žice. Lepo sam im se zahvalio i oterao ih da se vrate na njivu. Jbt, šalju distribiture koji ne znaju šta je antenski spliter da nameštaju antenu. S obzirom kako me je lepo saslušala operaterka kad sam se prijavljivao za njihovu uslugu, ne sumnjam šta bi mi uradila da zovem i prijavim neke smetnje. Zato postoji izreka, "Ko zna zašto je to dobro".

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Zakon i red su pretpostavljam Telekom i Arena. Drzava baca milione dinara poreznih obveznika forsirajuci projekat koji svake godine posluje u debelom minusu. Sjajnoca.
                          Ајде што послују у минусу и што имају смешну гледаност, али им је и понуда све гора и гора.
                          Чим им СК преузме на пр. АБА лигу или Италију, Шпанију или ЈСЛ они могу комотно да се гасе. То је једино што их држи за сада.
                          Vegetarian stuff is wrong ! You're supposed to eat the cows. They're big, lumbering, stupid things...They'd be everywhere if we didn't eat them.

                          Comment


                          • Originally posted by IgorPancevo View Post
                            Ајде што послују у минусу и што имају смешну гледаност, али им је и понуда све гора и гора.
                            Чим им СК преузме на пр. АБА лигу или Италију, Шпанију или ЈСЛ они могу комотно да се гасе. То је једино што их држи за сада.
                            Tipična žalopojka onoga ko se boji konkurencije. Al' će neko pevati tužbalice kad krene Liga šampiona.

                            Comment


                            • Koji su to operateri uveli Sport 1 Hun?
                              sigpic

                              Comment


                              • Koliko ja znam Sat-Trakt ima taj kanal u svojoj digitalnoj ponudi, ali samo
                                u gradovima/selima sa većinskim mađarskim stanovništvom, u pitanju je
                                koliko znam dogovor sa Pokrajinskim sek. za informisanje.

                                I nije samo taj program. Imaš i neke filmske programe takođe iz mađ. kabl
                                pounde. Verovatno da ne bi puno talasali. Tako da ne nema nista od tužbi.
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X