Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sport Klub i ostali operateri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: Sport Klub i ostali operateri

    Posto je dosta nedoumica oko Sport kluba jer moze da se zna kolika je cena Sport kluba po korisniku za sve operatere(ukljucujuci i SBB)?to ne bi trebalo da budu tajni podaci.

    Comment


    • #92
      I mene interesuje da li Sk ima uslov da kablovske u manjim mestima (lokalne, ne SBB) moraju da imaju neki minimalan broj korisnika? Koliko iznosi cena po korisniku i da li je povećana ove godine?
      Ovo pitam jer sam ljubitelj SK i do pre 3nedelje sam mogla da pratim SK ali sada više ne jer operater kaže da ih Sk ucenjuje sa minimalnim brojem korisnika i sa cenom. Ako bi neko bio ljubazan da mi odgovori na pitanja (pm ili mail).
      Hvala unapred!

      Comment


      • #93
        Već nekoliko meseci je u B.Crkvi Sportklub i SK+ u ponudi lokalnog kablovskog operatera.Da li je to u dogovoru sa Sportklubom?

        Comment


        • #94
          ZASTO OD 01.04.2012 NECE BITI VISE SK I SK+ U PONUDI sAT TRAKT KABLOVSKOG OPEREATERA U vOJVODINI, DALI JE NOVAC PROBLEM, VELIKI BROJ GLEDALACA VISE NECE MOCI DA GLEDA NAJBOLJE SPORTSKE KANALE, A I VI CETE IZGUBITI, OVAKO SAMO MI GLEDAOCI ISPASTAMO

          Comment


          • #95
            Ako je ikako moguce, voleo bih da nam neko odgovori u cemu je problem sa Sat-Traktom......
            Ja sa njima stalno vodim neke 'ratove'......ne voLem licemerje, bahatost i oholost, pa sve da moram ici protiv sveta.......
            Vasi kanali su mi najbitniji, te da bih mogao nastaviti svoj mali 'krstaski' rat, voleo bih da mi kazete da li je zaista u pitanju poskupljenje ili nesto drugo....?
            Da znam kako da se postavim....blagodarim unapred.....

            Comment


            • #96
              Blagodarim na ulozenom trudu i sto ste me uopste udostojili odgovora.....bili ste veoma ekspeditivni i koncizni.....nadasve....

              Comment


              • #97
                Ima li neko inforamciju da li ce se Sport Klub emitovati kod novog provajdera u Srbiji TARGO Telekom-a?

                Comment


                • #98
                  Originally posted by pfcdejan View Post
                  Ima li neko inforamciju da li ce se Sport Klub emitovati kod novog provajdera u Srbiji TARGO Telekom-a?
                  Hoce neko da kaze jel moguće da Sat-trakt ne preuzima više Sportklub kanale samo zbog gomile para koji isti traže jel postoji šansa da se neki kompromis napravi , pa mi obična raja bi dali i više para dabi gledali najbolji sport, ne verujem da je i vama u interesu da vas veliki broj gledalaca ne može da prati, znam da ne može za dzabe sve to košta ali neki kompromis mora da se nadje ovako mi ispaštamo već 4 meseca

                  Comment


                  • #99
                    Hoce li vas mozda biti na extra tv u Crnoj Gori? Molim za odgovor

                    Comment


                    • Pozdrav,

                      imam pitanje za korisnika "SPORTKLUB".

                      Iz blic.net-a Banja Luka tvrde da su Vas ponovo kontaktirali u vezi uvodjenjem SK Prime (oni vec imaju SK, SK+ i GK). Ima li istine u tome?

                      Citiram njihov odgovor na pitanje o uvodjenju ovog kanala u blic.net programsku shemu: "Poštovani, kontaktiran je ponovo Sport Klub. Dobili smo odgovor da još trebamo sačekati za Sport Klub Prime, jer ponuda još nije formirana za BiH." (odgovor moze da se pronadje na njihovoj Facebook stranici: http://www.facebook.com/blic.net)

                      Unaprijed hvala...

                      Comment


                      • Hoce li biti kakva ponuda sa vase strane u vezi uvodjenja sporkluba za crnogorski telekom i njihovu platformu extra tv.Oni valjda cekaju vasu ponudu,koja jos nije bila,kako oni kazu.Postoji li kakav razlog zasto nema te ponude sa vase strane?Samo gledaoci ispastaju

                        Comment


                        • Originally posted by germo View Post
                          Hoce li biti kakva ponuda sa vase strane u vezi uvodjenja sporkluba za crnogorski telekom i njihovu platformu extra tv.Oni valjda cekaju vasu ponudu,koja jos nije bila,kako oni kazu.Postoji li kakav razlog zasto nema te ponude sa vase strane?Samo gledaoci ispastaju
                          Niko nista a?

                          Comment


                          • Originally posted by Skeptik View Post
                            Blagodarim na ulozenom trudu i sto ste me uopste udostojili odgovora.....bili ste veoma ekspeditivni i koncizni.....nadasve....
                            Ovo je ludilo Sat trakt tvrdi da bi morao da digne cenu za 150-200 dinara( 800 din mesecna naknada) jer Sport klub traži mnogo para, a Sport klub kaže obratite se operateru, ami lepo 6 meseci bez sport kluba i sp.kluba plus najboljih kanala ludilo i vrtimo se ukrug nema ga ni u ponudi digitalne tv, jer ne postoji ni promil šanse da se napravi neki kompromis zbog nas gledalaca, znam da ne može za dzabe jer to košta, ali ovo nema smisla da popiz....

                            Comment


                            • Originally posted by sasa 076 View Post
                              Ovo je ludilo Sat trakt tvrdi da bi morao da digne cenu za 150-200 dinara( 800 din mesecna naknada) jer Sport klub traži mnogo para, a Sport klub kaže obratite se operateru, ami lepo 6 meseci bez sport kluba i sp.kluba plus najboljih kanala ludilo i vrtimo se ukrug nema ga ni u ponudi digitalne tv, jer ne postoji ni promil šanse da se napravi neki kompromis zbog nas gledalaca, znam da ne može za dzabe jer to košta, ali ovo nema smisla da popiz....

                              Nadasve hvala za odgovore koja je funkcija moderatora ako na ovoj strani mesecima nema odgovora na pitanje ljudi koji bi da gledaju sport klub kanale, bar da se demantuju operateri koji svi uglas viču da tražite nenormalno mnogo para, bar demantujte to da možemo da izvršimo ptitisak na iste

                              Comment


                              • Da li mozete da mi odgovorite zasto vas nema u ponudi Telemark kablovske iz Cacka. Ne verujem da je broj korisnika u pitanju jer je to jedan od vecih operatera u Cacku, Kraljevu, G. Milanovcu i u jos nekoliko manjih mesta. Evo sta kaze neki njihov direktor http://www.ozonpress.net/ekonomija/2...-osvaja-region. Hvala.
                                Last edited by acot; 18-11-12, 09:20.

                                Comment

                                Working...
                                X