Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Eni Magyar Nagydij - Hungaroring

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Gledam rezultate na F1, posto ovde na moru moram u net kafeu da pratim, a on ne radi bas u periodu od 14-17h, koji sam baksuz... Nema sanse da gledam trku...

    Vidim vremena su bas zanimljjiva, kao i veliki broj delova za 2012 koji je ferrari doneo za petak... Izgleda da su vec pre 3-4 trke pustili sezonu niz vodu. Pametno, tuzno ali pametno!

    http://www.formula1.com/news/technical/2011/

    Ovo jeste tehnicki deo f1.com, ali prvih 6-7 novih delova su za Hungaroronig, tako da ima veze sa trkom!

    Od trke ocekujem pobedu Hamiltona i Alonsa na drugom mestu... Cak me ne bi ni cudilo da se ponovi Nemacka, samo da im Vettel ne pobegne na startu.

    Toliko od mene, vise od ovoga ne mogu da kazem, nemam informacije... A ni vremena za net, nije bas jeftin kafic.

    Pozdrav do sutra oko 6...

    Comment


    • #47
      Massa najavljuje 3-4 stopa. To ne može btii loše, i može pomoći Vettelu.. da li će to biti dovoljno za njegvu pobedu? Pomalo sumnjam, znamo da Mclren i Ferrari imaju opasan tempo u trci. Čini se da Vettel bolje čuva gume u Red Bullu, a to je veoma važno (na prošloj trci Webber je imao probleme na kraju svakog stinta u odnosu na Hamiltona - a Hamilton opet nije poznat kao najnežniji sa gumama)

      Ostaje da se vidi i kako će proći start, Hamilton na prljavoj strani.. Webber je nisko, na lošoj strani zajedno sa Massom, a imao je danas problema sa kers-om..
      Možda je vreme da Safety Car donese par iznenađenja - gde će ako ne u Mađarskoj?
      Batracer - tema na forumu

      mom.rs

      Comment


      • #48
        Kisa, kisa, ljudi, kisa Sjajna trka je pred nama. Kise nije bilo jako dugo na Hungaru, neko me neko ispravi, ali mislim da je poslednji put bila 2006. kada je Baton ostvario prvu pobedu u kraijeri.

        Btw, svi oni koji su se kockali cuvajuci gume se sada drze za glavu.

        Edit: Sada sam pogledao, 2006. je bila jedina kisna trka u istoriji u Madjarskoj. Tada je pobedio Baton, a bilo je mnogo odustajanja i gresaka. Gledam sad Porse kup, drenaza na ovoj stazi je jako losa (to smo vec videli u WTCCu ove godine), izgleda da je staza strasno klizava i bice tesko za kontrolu, to ce odgovarati Sumaheru, Alonsu, Fetelu i Hamiltonu, tim redosledom. Izgleda da se kisa polako smiruje i moguca je trka u promenljivim uslovima, sto bi Batona ucinilo jednim od favorita. Jedva cekam 2
        Last edited by Nebojsa; 31-07-11, 11:27.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #49
          Djolee moram te odmah ispraviti , Vettel zna dobro cuvati gume ali ima njeznijih od njega , kada govorimo ovima iz topa tj 4 tima , Button najneznije vozi i najvise sacuva gume ... Fernando isto zna dobro cuvati , Vettel je tu negde u sredini , ako je kisa biti ce loma u prvoj krivini sto bi voleo da vidim pogotovo ako ce Vettel izletiti a Alonso lagano proci ... Bilo bi lepo da konacno imamo malo kisa malo sunce setimo se prosle godine Kine ili Australije , nzm se tacno setiti gde kisa padala kada su svi vodeci poletili u box a Button je ladno ostao na gumama za suhu a ovi su prakticno morali 2 puta u box , po intermedie i nazad na gume za suhu ... Svasta moze biti , ako kisa pocne treba pratiti Buttona jer po kisi on je po meni genije jednostavno zbog taktike... Ali da vidimo , jos sat vremena jedva cekam i nista nije nemoguce , idemo NANDO najlepsi poklon za rodjendan dobij
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • #50
            Samo da ne bude jaka kisa,da se ne vozi pola utrke pod SC.Kakvi su ovi iz FIA-e ako bude malo jaca,mozemo ocekivati start pod SC sto najvise na svijetu mrzim.

            http://www.f1racing.com.hr/formula-1...-samopouzdanja

            Kako me ovaj momak nervira,to nije humano.Pa stari zar si ocekivao da mozes svaku utrku pobjediti i biti svaki put na pole-u u suprotnom gubi samopouzdanje,prijetnja za opstanak zemlje,ali mu se vratilo.Fuj

            Comment


            • #51
              Pa ako tako lako gubi samopouzdanje sto je donekle i istina onda ako 2 puta ispadne iz top 5 za redom moze da se slika ... Ali mi nije jasno to njegovo preseravanje kao da je svet osvojio a ne jednu sezonu F1 i onda mene otac pita sto navijam recimo za Alonso a ne za Vettela Ne mogu da verujem da je neko tako uobrazen ... Ajde da vidimo danas bas sta ce biti , tesko ce ga Lewis proci na startu ali zasto ne , Lewis malo proklizne i pukne Vettel , ovaj u box i pada na 20 mesto i onda nek se bori i sa kisom i sa bolidima ... VAMOS FERNADNO!!!FORZA FERRARI!!!
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • #52
                Ne mogu ocima smisliti Vettela,obicno ga ne zovem imenom zbog prezira ali necu sada.


                Da hoce da mu crkne motor nije odavno.

                Ja sam spreman za utrke,naoruzao sam se grickalicama,samo treba da pocne.

                Comment


                • #53
                  Opa opa kisa,Sumi majstore na tebe je red
                  Nije mi bitno gde ce ostali zavrsiti samo da ti opravdas moja ocekivanja...
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #54
                    Prognoza na F1 stranici.Ne najavljuju kisu
                    http://www.formula1.com/

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by FC Nadal View Post
                      Prognoza na F1 stranici.Ne najavljuju kisu
                      http://www.formula1.com/
                      Znaci padace sigurno, nema nepouzdanije prognoze od njih Seti se samo onih cuvenih 15 minuta koji su u Montrealu trajali sat vremena. Bolje je gledati na weather 2 umbrella ili slicnim sajtovima. Oni kazu da ce biti kise bas u 2.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #56
                        Ja uz F1 ali svaku trku i kvalifikacije cevape i colu ili nesto energetsko ... Danas Nando mora dobro startovati a sve sto kaze F1 je nepouzdanu i samo gledajte obrnuto , ako kazu da ce padati sigurno je da nece
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • #57
                          Ja cak imam teoriju da oni to namerno rade da otezaju posao timovima Ne mozes toliko uloziti, imati nabedjenu opremu i opet promasivati prognozu za sledecih sat vremena.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • #58
                            http://www.chatzy.com/300711426065

                            P
                            rikljucite se na chat i diskutujte uzivo o trci. Odaberite ime i boju i uzivajte.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #59
                              Ala se Fetel "klizao" po stazi. Bezao mu prednji kraj pre ulaska u PIT i prelaska na tvrdje gume.

                              Comment


                              • #60
                                Button ponovo objasnio kako se vozi na kisi i slobodno mozemo reci da trenutno najbolje odveze trku po kisi makar padala i 10 minuta ... Otisao na meke umesto super mekih koji ispadose mnogo brze i ako izdrzi 25 krugova na njima pobedit ce
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X