Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2011/12

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni igrao Tiote,a Silva na klupi.
    Bio mi je i Luis Enrique na klupi ali Samba nije igrao,tako da se racunaju bodovi Redsa.
    sigpic

    Comment


    • Daj Boze da meni neko ne odigra iz prvih 11, da udje ovaj Tejlor.
      sigpic

      Comment


      • Pozdrav svima!! Ja sam se tek sada ukljucio. Pa me zanima sem sto u startu kaskam dosta bodova, dal mogu onu h2h ligu da zapocnem? Hvala!

        Inace moj tim je Power Rangers: Hart,Rise,Cole.Clishi,Etheringhton,Bale, Downing,Van der vart, K Davis Suarez Gyan. Samo mi recite kako zapocinjem h2h takmicenje.
        sigpic

        Comment


        • Ukucaj onaj kod sto pise u prvom postu, ako mozes da udjes dobrodosao, a ako ne ne mozemo ti nista.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Reise View Post
            Ukucaj onaj kod sto pise u prvom postu, ako mozes da udjes dobrodosao, a ako ne ne mozemo ti nista.
            Ukucao sam i stavio je pored glavne lige, jos i ove dve. Znaci na ekranu kod mog tima stoje ove dve lige. I sad posle svakog kola on ce sam da racuna bodove protiv ostalih, u h2h ligi, jel da?
            sigpic

            Comment


            • Ne znam kako se nekom isplati K.Davis,taj covek je daleko ispred svih po zutim kartonima svake sezone.
              sigpic

              Comment


              • Imas ovaj kvadratic:

                Ako ti pise tu Sport Klub H2H liga usao si, ali ce ti se bodovi racunati od sledeceg kola valjda.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Reise View Post
                  Imas ovaj kvadratic:

                  Ako ti pise tu Sport Klub H2H liga usao si, ali ce ti se bodovi racunati od sledeceg kola valjda.
                  Takav je kvadratic, al mi pise samo ovo dole. Sport klub H@H liga. Nema ovog gore
                  sigpic

                  Comment


                  • Usao si!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Reise View Post
                      Usao si!
                      hvala!
                      sigpic

                      Comment


                      • Ako u ovom kolu ne iskoristim free transfer , da li onda u narednom imam 2 ?
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Imas.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Eh super , hvala , onda Ramsey neka te !
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Sto ona H2H liga ne krece,pogledaj podesavanja JC,trebas staviti od kojeg kola krece,jos nije krenula
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Pise da imaju nekih problema, a mozda je JC nesto zeznuo

                                Comment

                                Working...
                                X