Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2011/12

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ja imam -12 bodova.
    sigpic

    Comment


    • Kada su mi se oduzeli bodovi, dosao sam na 23.

      Kakva laz, jos mi nisu igrali Wilshere, Samba, Alcaraz, a Schwarzer ostao na klupi, jer nisam mogao da uđem na glupi fantasy.

      Sada sam izmenio ekipu pa ce valjda biti bolje. A, Vidic mi je povređen, i Assou-Ekotto nije igrao, jer je mec Tottenham-a odlozen.

      Gervinho dobio crveni, kako zanimljiv vikend za moj fantasy tim.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Wada,ne bubaj,kopijuter sam ubacuje igraca,ako ne igra,meni Bejl i Ekoto nije igrao i komp je ubacio dva igraca sa klupe,jedan imao -2,ima da vas satrem do kraja prvenstva
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Meni je Schwarzer ostao na klupi batice, Hart je tek sinoc izasao na teren, a Samba nije igrao pa je opet ostao u postavi.

          Ne lupaj Mandusicu.

          Da mi se sve racunalo, imao bih 34 boda....a oterao sam Taarabt-a i Gervinha samo....
          Last edited by D-Wade; 16-08-11, 15:18.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Manda i D-Wade nemaju zajedno poena ko ja

            Ali dobri su nisu losi,trude se

            Ja jos imao Begovica i Dzeku i izbacim ih i stavim De Gea-u i Carrolla
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
              Manda i D-Wade nemaju zajedno poena ko ja

              Ali dobri su nisu losi,trude se

              Ja jos imao Begovica i Dzeku i izbacim ih i stavim De Gea-u i Carrolla
              Meni Cech i Begovic golamani u ekipi, Cech 8 poena a Begovic 10.

              Ali zato sam zaboravio izbaciti Beckford-a, Wislhere-a koji je povrijedjen, kao i Odemwingie-a.
              Ukupno 36. poena.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Idi na poene ovog kola kod mene,i vidi da je izbacio ekota i bejla,i debile ubacio.
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Meni je Schwarzer ostao na klupi batice, Hart je tek sinoc izasao na teren, a Samba nije igrao pa je opet ostao u postavi.

                  Ne lupaj Mandusicu.

                  Da mi se sve racunalo, imao bih 34 boda....a oterao sam Taarabt-a i Gervinha samo....
                  Kako bi imao 34 boda?
                  Racuna ti se i Hart,nema veze kada je igrao.A Scwarzera da si ubacio ne bi mogao Harta sinoc...tako da ti je isto.
                  Niko ti nije kriv sto si prelos,ja sam los,ali ti si prelos.

                  @Mumi

                  Komp ih je izbacio,racunali su ti se poeni igraca sa klupe.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pa ja tebi kazem za sebe jbt...Sta mene briga za tvoje poene Mandarinice?

                    Pola tima mi nije igralo, pa zato nije mogao ni ubaciti, nemoj pricati kada ne znas Mandarinice.

                    Joe Cole, nemas ti blage, samo imas srece vise nego jabuka vitamina.

                    Sta je tebi Mamba, je li citas ti post jbt?

                    Schwarzer je branio u subotu jbt....a Manda kaze da je njemu izbacilo igrace koji nisu igrali, meni nije. Hart je sinoc branio jbt. Moze se valjda izmeniti igraci koji taj dan ne igraju. Nemoj komentarisati kada nemas veze o zivotu.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Pa izbacuj sada imas pravo ovu sedmicu.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Pa ja tebi kazem za sebe jbt...Sta mene briga za tvoje poene Mandarinice?

                        Pola tima mi nije igralo, pa zato nije mogao ni ubaciti, nemoj pricati kada ne znas Mandarinice.

                        Joe Cole, nemas ti blage, samo imas srece vise nego jabuka vitamina.

                        Sta je tebi Mamba, je li citas ti post jbt?

                        Schwarzer je branio u subotu jbt....a Manda kaze da je njemu izbacilo igrace koji nisu igrali, meni nije. Hart je sinoc branio jbt. Moze se valjda izmeniti igraci koji taj dan ne igraju. Nemoj komentarisati kada nemas veze o zivotu.
                        Ne mozes ubaciti dva golmana za jedno kolo,nema veze sto ne igraju u isto vreme,moras se odluciti za jednog.Jesi tele.
                        sigpic

                        Comment


                        • Kakvo sranje.....

                          A, to za vređanje, ja bi se zapitao sta pisem Mamba....
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Wada,sve pise tamo,ili ne citas ili Engleski ne znas.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Nisam procitao, ali kakva je to glupost jbt....

                              Sta ce ti onda dva golmana jbt....kao da cu ja ikada staviti Schwarzer-a pre Hart-a.


                              Kosarkaski fantasy je klasa za ovo....
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • NBA fantasy

                                Kao da ce da se neki golman povredi

                                Comment

                                Working...
                                X