Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A mars bre! Joj kakav gol je dao Wolfsburg, pu!-.-

    Ajde jos nereseno da igraju, pa da Bayern osvoji...

    Kuzmanovic opet dao gol.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Ibisevic,Kuzmanovic,Salihovic i Mandzukic,svi po go dali danas,vidi se koja liga "nasim" igracima najvise lezi
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Kuzma je car nevidjeni, ako bog da njegovo vreme tek dolazi. Mislim da ima kvalitet za veliki klub.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Kuzma je car nevidjeni, ako bog da njegovo vreme tek dolazi. Mislim da ima kvalitet za veliki klub.
          Odlican igrac slazem se,vrlo je stabilan i smiren s loptom

          Vedo 4:1,car
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post

            Vedo 4:1,car
            Ogromna steta za povredu, 18 komada na 17 meceva onda, kralj.
            sigpic

            Comment


            • Robert Lewandowski bre!

              U sredu veliki derbi, to se mora gledati.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Robert Lewandowski bre!

                U sredu veliki derbi, to se mora gledati.
                U pravu si gledat cemo Atletico-Real

                Dobise na kraju Bayern i Borussia,trka se nastavlja
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Vrlo bitna pobeda za Dortmund, taman da se stabilizuju pred derbi u sredu.I dobro je to sto su kiksnuli u proslom kolu, ko zna kako bi bilo danas.Levandovski sta god je promasio to je nadoknadio golovima, Gundogan je bio raspolozen za igru i mnogo sam sumnjao u novac koji je ulozen u njega letos, al eto covek me demantovao u ovoj polusezoni.Bajern se provukao, dobro je sto im je forma u padu i sa takvom igrom u poslednjih par kola nece imati sta da traze u Dortmundu.

                  Kasnije cu jos par stvari dodati, jer sada moram da idem.

                  Comment


                  • Aaa umalo da se Bayern sjebe, nisam gledao ali sudeci po rezultatu morali su se namuciti za 3 boda. Ipak bitno je da je Dortmund dobio na ovom neugodnom gostovanju, ipak sve od njih zavisi i momci naprijed do titulee

                    Comment


                    • Raul je danas dao takva dva gola da neke mladje tacno treba biti sramota,nacin na koji je bacio golmana je nevjerovatan,ono se ne radi ni na malom fudbalu
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Hanover je razmontiran, prvo poluvreme ne bas tako zanimljivo, tesko su i jedni i drugi dolazili do sanse.Salke je bio malo konkretniji, da se sada u drugom vidi samo jedan tim, a to je Salke.Sta reci za drugi gol Raula?
                        Sve se vise pominje da ce promeniti sredinu na leto, zato sto mu Al Ahli nudi vise od jednogodisnjeg ugovora.

                        Comment


                        • Nadam se da nece Maricu,bas ga je uzitak gledati kako igra opusteno ove sezone,madjionicar,legenda
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Na njegovoj porodici je da izabere da li ce se seliti, a svakako bi zeleo da ima visegodisnji ugovor, kako se ne bi svake godine cimao.
                            Juce ste spomenuli Kuzmanovica, po meni i jeste za veliki klub, od svih timova zeleo bih da igra za Inter, jer mislim da bi se tamo najlakse probio u prvih 11, dok bi u drugim klubovima grejao klupu i dobijao na kasicicu.Zimus se povezivao sa Lacijom i postoji mogucnost da ce tamo preci.Milan najverovatnije uzima Montoliva, tako da im Kuzmanovic nece trebati.

                            Comment


                            • Ma Rul ostaje ja mislim, rekao je da mu je ovdje super, da ga svi gotive, ali eto neka porodica vidi sta ce.
                              Vratite Raula u Real da odigra jos jedan el classico

                              Sto se tice danasnje tekme, fenomenalni Schalke, fenomenalni Raul, Bog!

                              Comment


                              • Kao što Fanta kaže, Schalke je ponovno pokazao dominaciju u jučerašnjem meču. Jednostavno likovi deru sve pred sobom, a pogotovo Klaas i Raul koji unose veliku svježinu u igru Schalkea i pomažu im u svakoj partiji ' samo da ovako nastave i nema sumnje da neće proći u Ligu Šampiona

                                Comment

                                Working...
                                X