Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Predl, Bargfrede, Pizaro, Vize, Naldo, Hunt, Arnautovic, i Borovski kojeg nijednom nije bilo u protokolu...skoro cela prva postava jbt.
    Postoji mogucnost da Hunt i Bargfrede da budu na klupi, ali sada kada vidim kojih ce prvih 11 izaci protiv Augzburga, Bog im pomogo sledece subote.
    Pogledacu samo rezultat na kraju meca, posto ce se tog dana gledati neke druge stvari.

    I Leverkuzen je baksuz takodje po tom pitanju, vrati im se Augusto ode Sem, povredio se Corluka i prosli vikend Bender i Rolfes(doduse ovaj se oporavio na vreme).Komedija...Njima se konacno oporavio Alder, ali Barneta je i dalje povredjen ne zna se vreme njegovog povratka i isto vazi za Balaka.Ako me nesto ponajvise nervira je to sto su vecina njihovih povreda misteriozne i samo dodje jedna utakmica i vidis oni su na klupi za rezerve.
    Mada kod njih je bila mnogo gora situacija pre mesec-dva nego sto je sada.

    Comment




    • U Bayernu vlada odlicna atmosfera izgleda

      Comment



      • Comment


        • Ko zna koliko ce im to pomoci.
          Realno gledano, imaju nagori napad i to je glavni razlog tu gde jesu, pokusali su zimus sa dovodjenjem par napadaca, ali izgleda ni to ne pomaze.Prvi kandidati za cvajtu.
          SInocna pobeda Dortmunda nad Grojterfirtom u polufinalu Kupa nam donosi da ce i sedmo mesto u BL voditi u trece kolo kvalifikacija LE i mogu reci da je puno laknulo Slomki, Labadiji i Magatu sto nece morati da jure Verder ili Leverkuzen kako bi bilo sesti.
          I Verder i Leverkuzen su daleko od sigurnog igranja u Evropi, pa nas ako nista drugo ocekuje zanimljiva borba za pozicije od 5-9.

          Comment


          • HSV mora ozbiljno poceti razmisljati o tome da bi mogao igrati razigravanjem s treceplasiranom ekipom iz BL2. Nisu sinoc imali srece pred kraj utakmice, a kod drugog gola je dosta lose reagovao Drobny.

            Sinoc Dynamo Dresden izgubio od 1860 Münchena rezultatom 0:1, a napokon je za Dynamo zagrao Muhamed Subasic. Ono sto je bila zelja navijaca Dynama, a to je opstanak u BL2 najvjerovatnije ce se ostvariti.

            Comment


            • Moze li Hanover ponovo da uzdrma Bajern?
              Kapiram da ce Salke-Bajer biti odlican mec,nego se bojim da ih Salke ne potopi...

              Comment


              • Male su sanse za to, dobice Bajern sve to rutinski.
                Ne verujem da ce odbrana Leverkuzena biti katastrofalna danas, u najgorem slucaju primice tri gola.
                Draksler bi mogao da bude odlucujuci faktor za Salke, zato sto na desnoj strani nece biti jos Corluke nego ce mu mesto zauzeti da Kosta.
                Ocekujem barem da bude 3+.Volfzburg sinocnom pobedom istakao kandidaturu za sedmo mesto, a mozda i vise od toga.Samo kad se setim da su im neki predvidjali borbu za opstanak pre neko kolo.

                Comment


                • Wow , Gomez , kako lijepo

                  Nova pobjeda Bayerna , samo tako nastavite
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Huntelaar 24. put pogadja u ovoj sezoni, pri je toga je dobio loptu od Fuchsea na tanjiru.

                    Igraci Schalkea najvise napadaju po desnoj strani Bayerove odbrane gdje se nalazi da Costa koji se evo izgleda povrijedio, ali do ove povrede Fuchse veoma lagano izlazio na kraj s njim.

                    Comment


                    • 69 000 ljudi gleda utakmicu Schalke-Leverkuezen,nije ovo nista neuobicajeno za Bundes,ali opet nekako moram da spoemen kakve brojke ljudi imaju na stadionima, to je prosto fascinantno,svaka cast Njemcima,to je prava sportska nacija...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Pitam se kako 69000, kada je kapacitet 61000 u Veltins Areni.
                        Leverkuzen skoro da nije pretio u prvom poluvremenu, u sustini celo ovo poluvreme je licilo na viktorije gde je Salke stalno napadao, da bi gost povremeno zapretio.Kao sto sam i rekao previse skripi po Bajerovoj desnoj strani i Fuks i Draksler su to iskoristili maksimalno.Nepsortski potez kapitena gostiju Roflsa, kada je laktom zakacio Drakslera.Imao je Salke puno prilika u prvom poluvremenu, ali retko koja lopta je isla u okvir gola, a da je bila velika pretnja Lenu.Da daju sada gol i da rese pitanje pobednika sto je pre moguce.Ako pobede skocice na trece mesto, posto je Menhengladbah izgubio na svom terenu od Hofenhajma.
                        Vidim Verder izgubio u poslednjim sekundama bodove.xD
                        Moguce da nece ni da igraju LE, posto su i Stutgart i Volfyburg u boljoj formi i bas njima gostuju.

                        Comment


                        • Ovaj komentator rekao,a ja mu povjerovao,a meni se i ne da bas da provjeravam jer mi to nije poenta bila uopste,ali posto si ti Maricu precizan i bukvalan,nema druge nego da priznam gresku

                          Schalke mnogo bolja i konkretnija ekipa u toku cijele utakmice...
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Sto je Van Persi u Premijer Ligi, to je Huntelar u Bundesligi.
                            Ne bas tako sjajna uvertira pred cetvrtfinale LE, ali Leverkuzen je danas mnogo vise bio usredsredjen na odbranu gola nego li na napad, u drugom poluvremenu su bili opasniji, ali nisu se ispromasivali kao njihovi suparnici.Bice vise prostora i za Farfana i za Drakslera u cetvrtak kada bude gostovao Bilbao posto ce oni sigurno igrati otvoreno i napadacki od prvog minuta.Benedikt havedes bi mogao da se vrati u cetvrtak.Ako ne tada, sigurno ce biti spreman za gostovanje Hofenhajmu.

                            Comment


                            • Mogao je Salke dobro napuniti Leverkuzen..kakav pad u igri nakon onih 7 komada od Barselone Dobar je Huntelar i vidjecemo ko ce na kraju biti na vrhu liste strijelaca
                              I Bajern je mogao ubjedljivije,ali su bili previse neozbiljni.Vidjeli smo 3 lijepa gola od kojih je meni najljepsi bio Ja Konanov...kako je samo ispizdio Boatenga onamo Nojer je ponovo imao srece da ne primi gol nakon kiksa..stvarno mi nije jasan covjek.Odlican je golman,ali cesto zabudali i napravi najstrasniju glupost.Riberi ponovo pokazao da je u strahovitoj formi i da ga je skoro nemoguce cuvati.A Mario ovoga puta pokazao malo vjestine i lijepo pogodio Nesto mi se omilio u poslednje vrijeme,a nekada ga nisam mogao smisliti
                              Iznenadio me preokret Hofenhajma...svakako da u Menhengladbahu ne moraju brinuti za poziciju na tabeli jer im je cetvrto mjesto zagarantovano,ali moraju kuci osvajati bodove..pogotovo protiv slabijih rivala.
                              Ja sam Kajzer odavno otpisao i juce mi je Frajburg bio sigurna 1.Pobjeda Herte i remi Ausburga u poslednjem minutu i eto ga HSV ispod crte...svi od 17. do 11. mjesta se mogu naci na dnu tabele

                              Comment


                              • Dobra utakmica u Kelnu,Dortmund malo bolji,uglavnom bice jos golova ovde.Komentatori na Eurosportu su carevi
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X