Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nasao sam koji tim da gotivim u Nemackoj.
    Tomas Saf i Klaus Alofs su produzili svoje ugovore do 2014.

    Nek se sve tera...nemam nameru da se nerviram zbog kretena koji ne zna sta je odbrana.

    Comment


    • A za koga ti u opste navijas u Nemackoj?
      Nisam uspeo da skontam
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Verder.

        Pazi sta kazem, klub ce postati prosek u Bundesligi za ove dve godine, ima da prodju sledece sezone gore nego sto je Hamburger ove ili Stugart prosle sezone.Hamburger je barem promenio trenera i ide im na bolje isto je i uradio Stugart.Velika greska uprave.

        Comment


        • Hahahha Maricu 5-0 samo da te podsetim
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • I Salke je ispao, ali par okolnosti se oklopilo pa su ispali.Unmerstal i Huntelar tragicari meca.
            Cetvrtfinale se igra 8 februara.

            Parovi 1/4 finala kupa Nemacke su:

            1. TSG Hoffenheim - SpVgg Greuther Fürth
            2. Hertha BSC - Borussia Mönchengladbach
            3. VfB Stuttgart - FC Bayern München
            4. Holstein Kiel - Borussia Dortmund

            Pola od ovih polufinalista cu sigurno pogoditi.Hofenhajm, Herta, Stutgart i Dortmund.

            SKY Deustschland je izdao tabelu koja pokazuje koliko je u proseku navijaca gledalo utakmice na TV-u odredjenih klubova:

            1. Bayern München - 0,66 miliona navijaca po utakmici
            2. Schalke 04 - 0,48
            3. Hannover 96 - 0,38
            4. Hamburger SV - 0,35
            5. Bayer Leverkusen - 0,33
            6. Werder Bremen - 0,32
            7. Borussia Dortmund - 0,31
            8. VfB Stuttgart - 0,29
            9. Kaiserslautern - 0,27
            10. FC Köln - 0,27
            11. Mainz 05 - 0,27
            12. Borussia Mönchengladbach - 0,25
            13. FC Augsburg - 0,22
            14. Hertha BSC - 0,18
            15. FC Nürnberg - 0,14
            16. VfL Wolfsburg - 0,12
            17. SC Freiburg - 0,10
            18. TSG Hoffenheim - 0,10

            Napomena: Odnosi se samo na Meckau, van tih granica znamo da Dortmund dominira po tom pitanju.

            Comment


            • Rojs potpisao petogodisnji ugovor sa Dortmundom..

              http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=571167
              CZ-JK-Elton John-Diva

              Comment


              • Kasnis Kalu, vec sam postavio vest u Zimski Prelazni Rok.

                Ono sto bih da pomenem je to da ce Volfsburg za ovaj prelazni rok puci oko 30 miliona evra.
                Doveli su Jiraceka, Hasamija, Vierinju i Medojevica za 12,9 miliona evra.Dolaze sigurno jos Rodrigez, Sio i Sisoko koji ce da kostaju 17 miliona evra(8,3+7,2+1,5).Bas je netipicno za bundesligaske uslove, mislim i DOrtmund se tako razbacivao pa skoro otisao u bankrot.Ako ne izbore Evropu bice bas u velikim gubicima.Deluje mi realno da sledece godine igraju Evropu sa ovim timom.Ocekujem da ce Magat prodati Sefera.
                Jos jedan sok u Menhengladbahu, Nojdstater ce potpisati ugovor sa Leverkuzenom, a tekuci mu istice na kraju sezone sto znaci da ce ga Bajer dovesti za neku sicu.

                Comment


                • Stari dobri Neverkuzen,uvijek su znali dovesti igraca(najcesce dobrog) za sicu

                  Jos uvijek sam u nevjerici da je Reus potpisao za Dortmund,ovo najavljuje jednu skroz drugu politiku kluba,nema vise prodavanja za sicu i davanja igraca olako,svaka cast za njih
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Sio je zvanicno potpisao
                    http://www.sarajevo-x.com/sport/nogo...urga/120104155

                    Comment


                    • Pretece me, ko ce sutra pre doci Sisoko ili Rodrigez?
                      Pored Kalenberga, Lakica i Helmesa koji bi trebalo da napuste ekipu pominju se jos i dva letosanj pojacanja:Cale i Kirjakos.
                      Sada nemaju uopste potrebu da dovede Pilara, zato sto su sada i tu dobro popunjeni.


                      Edit:Izgleda da je Salke preoteo Nojdstatera od Bajera i kao slobodan igrac preci ce tamo na kraju sezone, ako sam dobro razumeo.
                      To samo znaci da Dzouns napusta Salke na kraju sezone, ne vidim drugi razlog zasto bi Salke gomilao igrace na toj poziciji gde su dobro popounjeni.
                      Ceka se zvanicna potvrda Salkea.


                      Edit 2:Volfsburg ce dovesti i stopera, u pitanju je Brazilac iz portugalskog Nacionala, Felipe Lopez.Ovo se jedva moze ispratiti.
                      Svaki dan novi igrac se vezuje za njih, a jedan potpise.
                      Last edited by Ricma; 05-01-12, 11:59.

                      Comment


                      • -M'Gladbach je odigrao najbolju polusezonu u Bundesligi u posljednjih 35 godina.
                        -Prvi put nakon aprila 1996. godine obje ekipe se pred međusobni duel nalaze u top 5 na tabeli.
                        -Borussia je samo jednom u svojoj historiji slavila dvostruku pobjedu nad Bayernom u jednoj sezoni (1995/1996)
                        -Večeras će se sastati dvije ekipe sa najboljim odbranama u ligi. Bayern je primio samo deset golova, a večerašnji domaćin gol više.
                        -Jupp Heynckes je preko 20 godina bio zaposlen u Borussiji (jedanaest godina kao igrač, jednu godinu kao pomoćnik trenera, te osam i pol godina kao prvi trener).
                        -Posljednja četiri duela između ova dva tima na Borussia Parku okončana su remijem (1:1, 2:2, 1:1, 3:3).

                        Mogući sastav M'Gladbacha (4-4-2): ter Stegen, Jantschke, Stranzl, Brouwers, Daems, Herrmann, Nordtveit, Neustadter, Arango, Reus, Hanke.

                        Mogući sastav Bayerna (4-2-3-1): Neuer, Lahm, Badstuber, van Buyten, Boateng, Schweinsteiger, Tymoschuk, Robben, Muller, Kroos, Gomez.

                        Nadam se da veceras Borusia moze nesto napraviti jer zarko zelim da Dortmund bude prvi

                        Comment


                        • Jaoooooooo Bundesligo moja!!!!!!!!!!!

                          Konacno se gledamo ponovo...
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Napokon se vracamo Bundesligi!Veceras Marko Rojs trese mrezu Bajerna!

                            Comment


                            • Nisam toliko ubjedjen da ce BMB ostati u ritmu kao iz prvog dijela, ali navijam za njih veceras i volio bi da Reus bude kljucni igrac u pobjedi. Bayern ocito nije navikao da igrac iz BMB ne predje kod njih.

                              Vidim po mogucim sastavima Schweinsteiger se vraca nakon povrede, ma da sam ocekivao i Olica u prvoj postavi jer je dobar bio u ovoj pauzi.

                              Comment


                              • Ja se nadam da ce naci mesta za Ivicu u startnoj postavi.Gomez-Olic tandem bi bio ubitacan!

                                Ne znam zasto Bajern mora da igra sa dva zadnja vezna.Svajni ce biti dovoljan
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X