Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajmo Salke ajmo majstori,lepo je ovo 3. mesto na tabeli smao nastavite tako
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Spremi se za subotu cebi.
      Mec izmedju Salkea i Verdera gde mogu doci sva tri znaka.

      @Kalu

      Dortmund ce da zali za ovim bodovima na kraju sezone, doduse posle utakmice sa Bajernom sve su im se desili pehovi, prvo se povredio Bender, pa Kel i Lajtner i ono sto sam skontao je svaki put kada igra Gundogan u prvih 11 Dortmund kiksne.Stvarno je veliki baksuz, ne bi me cudili da izvuku remi u Frajburgu i da ispadnu od Fortune Dizelldorf u Kupu.Videcemo koliko ce Salke moci da se nosi sa ovim dvojcem, ali Dortmund je propustio veliku sansu da pretekne Bajern kada im je glavni sraf Svajnstajger povredjen.Ne kazem da je igrao odlicno dok je bio zdrav, ali njegovo prisustvo na terenu svakako znaci celom timu.
      Ako bude Dortmundov vezni red zdrav do kraja i tipa Gundogan ili da Silva vise ne vide teren mozda se nece znati ko ce biti sampion do poslednjeg kola.

      Comment


      • Jos je rano za takve govore
        U Bundesligi se nisa nezna do zanje sekunde

        Comment


        • Beckenbauer: Klopp je naša želja nakon odlaska Heynckesa

          Spoiler
          Legenda minhenskog Bayerna, Franz Beckenbauer, izjavio je da se sadašnji trener Borussije Dortmund, Jurgen Klopp, nalazi na popisu stratega koje bi minhenski klub vrlo rado doveo nakon odlaska Juppa Heynckesa. Iako je tek u ljeto ove godine zasjeo na klubu Bayerna, Heynckes već planira odlazak u penziju. Tako je već nekoliko puta spomenuo da će se vjerovatno nakon isteka ugovora (2013. godine) ostaviti nogometa.

          “Ne znam hoće li Heynckes željeti voditi ovaj klub u narednih 10 godina ili ne. Iako mislim da je moguće da ovdje završi trenersku karijeru, mi smo za svaki slučaj krenuli u potragu za novim čovjekom na kormilu. Direktori u klubu već imaju nasljednika u svojoj glavi i to će najvjerovatnije biti Jurgen Klopp. To je bar naša želja”, izjavio je Beckenbauer.



          Ako je ovo istina, nisam siguran da Klopp zeli da vodi jos neki njemacki tim, osim ova dva sto je do sad vodio.

          Comment


          • Klopp je vec izjavljivao da nece voditi Bayern,mozda se nesto u medjuvremenu promijenilo,ali ja sam licno gledao emisiju na kojoj je rekao da nema namjeru da vodi Bayern,cak su to i nasi mediji prenosili
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Gotze u autu do januara, pokidao butni misic.

              Dortmnud ostao bez pola tima.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Au sranja, pa ona trojca koju je nabrojao Maric sad i on. Tesko ce Klopp-u biti sastaviti ekipu za sljedece kolo.

                Comment


                • Originally posted by danijelkr View Post
                  Au sranja, pa ona trojca koju je nabrojao Maric sad i on. Tesko ce Klopp-u biti sastaviti ekipu za sljedece kolo.
                  Sada ce igrati onaj idiot Kuba Blaszczykowski..

                  Jos samo da se Lewandowski povredi i svi su tu.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Kuba je igrao zadnje dvije od pocetka, sad kad sam vidio Gotze-a na klupi i da ulazi umjesto Kube u soku sam bio.

                    Kad smo krenuli sa povredama Marvin Compper nako crvenog kojeg je zaradio u zadnjem mecu, zaradio je i povredu i nece biti spreman za kup.

                    Comment


                    • Kud je ovo nezgodna povreda, tesko je to reci kada ce se igrac vratiti, ovakvu povredu je imao Sahin, pa smo svi videli koliko nije igrao...Daj Boze da se Gotze sto brze oporavi.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Gotze u autu do januara, pokidao butni misic.

                        Dortmnud ostao bez pola tima.
                        Gece je tek kasnije usao protiv Kajzerslauterna, Frajburg je u jos goroj protiv njih.Tu ne bi trebalo kiksnuti, ali moglo bi se desiti da ispadnu u Kupu.
                        Jel ce Barios biti spreman za Frajburg?
                        Veci je problem pozicija gde igra Gundogan, nego krila.Al ajde ocekujem da ce Kagava i Levandovski da odrade svoj deo i da ce gostovanje u Frajburgu proci bez problema, dok ce u Dizeldorfu biti svega i svacega.

                        Comment


                        • Trebao bi biti, ali ne podnosim Kubu, pa mi krivo sto ce suga igrati.

                          Kao da je juce bilo...



                          Maricu, kome ono gostuje Dortmund sada?
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Lucas Barrios: U ovom timu vise nemam mjesta

                            Spoiler
                            "Nisam mislio da ću doživjeti ovo, nakon svih postignutih golova prošlih sezona. Imam 27 godina i vrijeme mi je da razmislim o svojoj karijeri. Osjećam se jako dobro, ali trener se odlučio za druge igrače. Tu odluku ću poštovati pošto sam profesionalac, ali nisam ni sanjao da ću se naći u ovoj poziciji", rekao je Barrios, te nastavio:

                            "U ovom timu više nemam mjesta, iako sam toliko pružio zadnjih sezona. Želim sa čelnicima razgovarati o svojoj budućnosti i to ću uraditi u predstojećem periodu. Jako je teško biti šest mjeseci bez nogometa. Lakše bi bilo da sjedim na klupi i zarađujem novac, ali to nije moja ideja. Imam još godinu dana ugovora, ali otići ću u drugi klub, ako ne budem dobivao šanse."

                            Borussia se trenutno nalazi na drugom mjestu u Bundesligi, sa tri boda zaostatka za vodećim Bayernom.



                            Valjda ce je sad dobiti, mislim da je i zasluzio.


                            Podolski odgovorio na Klopp-ovu izjavu o karijeri ovog njemackog reprezentativca

                            Spoiler
                            Nakon što se trener Borussije Dortmund Jurgen Klopp tokom sedmice kritički osvrnuo na razvoj karijere Lukasa Podolskog, međutim uvrijeđeni igrač Kölna mu nije ostao dužan.
                            Lukas Podolski nije najbolje primio kritički osvrt Jurgena Kloppa u vezi njegove nedosljednosti pa je napadač Kölna istom vrlo ironično odgovorio kako je on preskup za Borussiju.

                            "Možda je Klopp ljut jer sam ga dva puta odbio. Znate, ja sam malo preskup za Borussiju, pogotovo nakon što su sudjelovanje u Ligi prvaka završili u grupnoj fazi" ironično je poručio Podolski.
                            Podolskom ugovor traje do 2013. godine, a sportski direktor kluba Volker Finke je najavio da će ga vjerojatno prodati ukoliko ne potpiše novi ugovor do ljeta, na što je napadač odgovorio: "Ako me klub ne želi u novoj sezoni, ja mogu igrati i za drugu momčad ili pak sjediti na tribinama."
                            Last edited by danijelkr; 12-12-11, 23:06.

                            Comment


                            • Odgodjena utakmica 13. kola: Köln - Mainz (20:30) ES2

                              Moguci sastavi:

                              Köln: Rensing - Brecko, Geromel, Sereno, Jemal - Clemens, Lanig, Riether, Peszko - Jajalo - Podolski

                              Mainz: Wetklo - Pospech, Bungert, Svensson, Fathi - Kirchhoff, Baumgartlinger, Soto - Malli - Allagui, Choupo-Moting

                              Comment


                              • Kao sto rekoh, ocekujem pobedu Kelna iskok na sedmo mesto, mada za tri dana bice ispraseni u Alijanc Areni.

                                Comment

                                Working...
                                X