Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Do kraja Schalke odigrao ne baš fino, ali zato dosta učinkovito. Fuchse odlično prošao po lijevo strani i kad su svi očekivali dodavanje silovit šut lijevicom i pogodak.
    Kasnije je imao dvije šanse Augsburg da poravna, ali loša završnica je onemogućila poravnanje. Na kraju Raul postiže gol za konačni rezultat 3:1.

    Sve pare koje je dao Schalke za Raula isplatile su se, svaku utakmicu daje sve od sebe i koja samo predanost klubu, dok za Jurada to ne mogu reći jer kad je izlazio na njemu se nije moglo vidjeti da je se baš pretgao od igre.

    Comment


    • Vijesti iz Bundeslige

      Rubin Kazan zainteresovan za igrača HSV-a Gokana Törea, ali ovaj igrač ima ugovor sa HSV-om do 2014. godine.

      Igrač Herte Maik Franz pauzira šest mjeseci .

      Hunt tri meča suspenzije zbog grubog starta na Kroos-om.

      Comment


      • Morace Rubin barem da pljune 5 miliona.
        Ako se to bude desilo(a male su sanse), bilo bi ocekivano da Bajstera vrate sa pozajmice.

        Sto se tice Hunta, bilo je ocekivano.Vesli ce konacno da dobije vecu minutazu i nadam se da ce je pametno iskoristiti.Vesli ce da bude na desnoj strani, a Fric ce se preseliti na levu.Pretpostavljam da ce tako biti.
        Pizaro prosao bez kazne za sada i igrace protiv Volfsburga.

        Comment


        • Sutra ocekujem da se moj Neverkuzen u potpunosti vrati u borbu za LS,realno su bolji od Shalkea i Borussije M,Dortmund bi trebao dobiti dok su i ranije Svabe znale da na svom terenu naprave probleme Bavarskom gigantu,nadam se da ce tako biti i sutra
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Evo sastav za vecerasnju utakmicu, postavio bi sve nego me seza kad ih upload-jem male mi budu, pa dok to ne skontam evo za veceras.
            Attached Files
            Last edited by danijelkr; 09-12-11, 16:02.

            Comment


            • Postavi jednu formaciju, a preko linkova daj druge formacije.;)

              AK, ti si najveci optimista po pitanju Bajera.
              Ne ocekujem od njih puno ove sezone, u najboljem slucaju mogu biti peti, a i nisu mogli dobiti Genk koji je negde u rangu sa Nirnbergom.Ocekujem X da bude sa Hanoverom.
              U najboljem slucaju ce biti treci, al pitanje je koliko ce Salke i Verder da popuste u drugom delu polusezone.
              Rumenige kaze da je 17,5 miliona evra prevelika odsteta za Rojsa i da treba razmisliti o tome.
              Ajde Premijerligasi, maznite ga.
              Kao sto sam napisao u tekstu, Magat je svoim igracima ukinuo Bozicne praznike.Koji idol!!!

              Comment


              • Meni je Leverkuzen nekako kompaktan tim,mada fali tu par ovih igraca ali dobro situacija je iz kola u kolo sve bolja.Sto se tice ove utakmice s Genkom ona mi i nije bas mjerodavna jer je bio prtisak na ekipi jer ih dugo godina i nema u Evropi,od kad je otisao Ballack,cim se on vratio prica je drugacija,oni su samo zeljeli prolaz i ja sam s tim zadovoljan a vjerujem i oni su.Prioritet za Dutta i drustvo je da zadrze kapitena da ne ode u MLS jer je on i vodja na terenu,bez njega je sve drugacije.Sutra je bitno da ne izgube mada bi bilo fantasticno da dobiju,a sto se tice Werdera nisu mi oni jos uvijek za LP kao ni Borussija M...Bayern,Dortmund,Shalke i Neverkuzen...nadam se
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Ajmo Salke,u Nemackoj navijam za Salke i Bayern tkao da bi trebalo da lagano bude sa Hertom mada umeju da budu opasni oni
                  Raul ga daje
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Odlicno prvo poluvrijeme Huntelaar nastavlja zabijati 14. njegov gol, ali potez prvog poluvremena je gol Pukky-a. Pobjeda Schalke 04 bi bas zakomplicirala situaciju na vrhu.

                    Comment


                    • Steta,Hertha je bolja bila i konkretnija,ali Raul sjajno asistira za odlican go ovog Finca
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Prva utakmica 16. kola Herta - Schalke 1:2, ali jedan podatak mi je bas zapeo za oci, a to je broj kilometara koje je veceras Raul pretcao. Raul je veceras pretrcao 12,29 km. Proslo kolo sam ga hvalio za borbenost i evo i sad se ponavljam ali stavrno zasluzuje to. Do sada ima 7 golova i 4 asistencije, a njegov kolega iz ekipe Huntelaar je najbolji strijelac lige sa 14 golova.

                        Comment


                        • On je i sam izjavio da mu je u Salkeu odlicno i da ima super uvjete, cak ga pojedini igraci oslovljavaju sa "gospodine" Zaista, trci kao da je tek poceo karijeru

                          Comment


                          • Bice dobrodosao i da malo vise pratis Salke.Ja te gledam kao Salekovca, ima 4 Bajernovca, a i to je previse za ovaj forum.

                            Raul je za tamo sveu Sakeu kralj, princ...bilo sta zasluzuje covek titulu.
                            Ako ne uspe da zadrze Raula sledece sezone, mada videcemo da li ce i Real biti spreman da milion evra daje Raulu platu, Salke ce se okrenuti Podolskom.
                            Sigurno ce dobiti novog golmana do kraja sezone, samo je pitanje dali ce to biti Adler ili Vize.

                            Comment


                            • Pa vise Salke nego Bayern
                              Vidis dao sam moralnu podrsku i pobedili su
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • To se ceni, ne moramo da navijamo uvek za najbolje timove.Kada imas vremena, pogledaj ih i baci koji komenatr i obogati temu.
                                Umesto Arnautovica u prvih 11 ce biti Rosenberg.

                                http://www.soccerway.com/matches/201...sburg/1122081/
                                http://www.soccerway.com/matches/201...er-sv/1122083/
                                http://www.soccerway.com/matches/201...im-ev/1122084/
                                http://www.soccerway.com/matches/201...iburg/1122086/
                                http://www.soccerway.com/matches/201...dbach/1122087/

                                Comment

                                Working...
                                X