Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam odmah komentarisao, zato sto sam hteo prvo da pogledam pregled.
    Ne moze Bajern da izgubi sa vise od 1 gola razlike.A i Bujten zamalo da postigne het-trik.
    Bio najbolji u napadu od svih Bajernovih igraca, s druge strane Majnc je bas igrao napaljeno protiv Bajerna i zasluzeno su osvojili tri boda i imali su jos par neiskoristenih sansi.Golovi sa meca:
    http://www.goalsarena.org/video/germ...munich_en.html
    Golovi sa jucerasnjeg meca Herta-Leverkuzen gde je palo najvise meceva.
    http://www.goalsarena.org/video/germ...rkusen_en.html

    Sad je doso red na evrogolove:


    Naldova bomba



    A i gol iz ugla navijaca.
    http://www.youtube.com/watch?v=mj_R8a5evCQ

    Comment


    • Veliki pad u formi Bajerna,ipak je malo nerealno da se odrzi onakav bilans za mesec i nesto dana primiti samo jedan gol,i to u prvom kolu..
      Majnc je odigrao fantasticno i zasluzili su pobedu..E pa sad smo se sve zakomplikovali,tj. cela situacija na vrhu se zakomplikovala,Monchengladbach mislim da ne moze vise tu sta da trazi,jer pasce oni svakako,kao Hofenhajm,pre sezonu neku,ali iz mog ugla bilo bi super da skinu nesto Dortmundu,mada ne verujem..
      Polako se izdvaja trio za titulu,Werder,Dortmund i naravno mi,videcemo,mislim,iako se mozda Maric ne bi slagao sa mnom,da Werder nije dovoljno jak da pomrsi racune nama i Dortmundu..Eh sad taj Dortmund,lepo igraju,u boljoj su formi su trenutno,ali pasce i oni kad tad,ja bar iskreno mislim da cemo iz tog duela izaci jaci,i da cemo im se odlepiti tamo negde na prolece,mada nikad se ne zna..

      Sledece nedelje samo motivisano,i da ostanemo u igri,da nam Dormund ne pobegne puno,mada i oni mozda kiksnu ko zna..

      Mislim da Bajern nema klupu za 3 fronta,a Dortmund posto vrlo verovatno ispada iz trke za LE,moze se usresrediti samo na Bundes,i tu su u maloj prednosti..
      Rano je za neke prognoze,mada ja ne sumnjam u titulu..
      CZ-JK-Elton John-Diva

      Comment


      • Kalu, slazem se sa tobom da Verder nema sanse da se bori za titulu bez obzira sto je tako blizu Dortmunda i Bajerna.Ipak ova dva tima mogu da naprave seriju pobeda sto Verder ne moze, Saf retko kad pravi rotacije tj pravi samo kada mora, a ima par igraca koje uopste ne koristi tipa Vesli...A i ovu ekipu ce kako kad da dostigne umor i tada ce slediti losi rezultati.Mislim da samo Salke po imenima igraca koji igraju za njih da se ovog dvojca drze.


        Bice interesantno videti Menhengladbah ako nastupi bez Rojsa, a sanse su velike ako su informacije koje citam tacne.Mada pitanje je koliko i roviti Rojs moze da im pomogne, ipak je on motor ekipe.

        Comment


        • Cekam i nikako da docekam da iko sta napise, pa cu vezati dva posta.

          Rezultati 14 kola:

          Subota

          Borusija Dortmund - Šalke 2:0
          (Levandovski 16, Santana 61.)

          Nirnberg - Kajzeslautern 1:0
          (Čendler 13.)

          Hofenhajm - Frajburg 1:1
          (Firmino 24, Dembele 90.)

          Augzburg - Volfzburg 2:0
          (Brinkman 65, Kaplani 90.)

          Herta - Bajer Leverkuzen 3:3
          (Lasoga 7, Toprak 18. ag, Lasoga 81. - Derdijok 24, 65, 79.)

          Hanover - Hamburger 1:1
          (Šlaudraf 79. - Bruma 64.)

          Nedelja

          Verder – Štutgart 2:0
          (Hunt 57, Naldo 67.)

          Majnc - Bajern 3:2
          (Ivanšic 11, Kaliguri 65, Bungert 74. - Van Bujten 56, 79.)

          Petak

          Keln - Borusija Menhengladbah 0:3
          (Hanke 20, 47, Arango 30.)

          TABELA

          1. Borusija Dortmund 14 9 2 3 29:9 29
          2. Borusija Menhengladbah 14 9 2 3 23:9 29
          3. Bajern 14 9 1 4 34:8 28
          4. Verder Bremen 14 8 2 4 25:21 26
          5. Šalke 14 8 1 5 28:20 25
          6. Bajer Leverkuzen 14 6 4 4 20:19 22
          7. Štutgart 14 6 3 5 20:15 21
          8. Hanover 14 5 5 4 18:22 20
          9. Hofenhajm 14 5 3 6 16:16 18
          10. Herta 14 4 6 4 21:22 18
          11. Keln 13 5 1 7 20:29 16
          12. Volfzburg 14 5 1 8 19:28 16
          13. Majnc 13 4 3 6 16:23 15
          14. Nirnberg 14 4 3 7 14:24 15
          15. Hamburger 14 3 5 6 18:26 14
          16. Kajzerslautern 14 3 4 7 10:18 13
          17. Frajburg 14 3 3 8 19:30 12
          18. Augzburg 14 2 5 7 12:24 11

          Parovi sledeceg kola:
          Leverkuzen-Hofenhajm
          Menhengladbah-Dortmund
          Bajern-Verder
          Frajburg-Hanover
          Volfsburg-Majnc
          Kajzerslautern-Herta
          Stutgart-Keln
          Hamburger-Nirnberg
          Salke-Augsburg

          Comment


          • Poceli su i domaci mediji da pisu o tome kako ce Olic u januaru da ode,a kao zamjena stize Papis Demba Sise.Koliko uopste vrijedi Sise?Valjda ga mogu uzeti za 10-15 miliona.Red bi bio da se momak preseli u veci klub.Mada bi ja vise volio da ne ode u Bajern

            Comment


            • Bayer Leverkusen sign goalkeeper Bernd Leno, who was on loan from Stuttgart, on a long-term deal until 2017.
              sa Eurosporta

              Comment


              • Sada im ostaje da prodaju Adlera Salkeu ili nekom inostranom klubu.

                Nesto mi govori da ce Derdijok da ode u zimskom prelaznom roku iz Leverkuzena.

                Comment


                • Wiese nece braniti protiv Bayern-a, zbog smrti oca...

                  EDIT: Morace Marko Marin da objasnjava neke stvari...
                  Last edited by D-Wade; 30-11-11, 14:59.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Sada se pominje kao glavna destinacija Adelra Bremen , dok bi Vize presao u Salke.
                    Moglo bi bas da bude pretumbanja sada u polusezoni, a Vize nece da produzi ugovor sa Verderom i ne bi me cudio da od januara na gol sane Adler.
                    Leverkuzen je platio za Lena 7 ili 8 miliona evra.

                    Smrt ne bira vreme, bas mi ga je zao.

                    Comment


                    • U toku treninga Bavaraca, Timoscuk je nehoticno ali i jako zakacio Gomeza nakon cega je ovaj ostao lezati na travi dok mu se nije ukazala pomoc. Tako da jos nije poznato hoce li on nastupiti protiv Werdera.

                      Comment


                      • Evo sad procita da u ovo prelaznom roku bi prema Bildu Magata mogao dovesti Olića, ma da čisto sumljam da bi ga Bavarci pustili, a kao zamjena se navodi Papiss Cisse problem bi bio što bi on bio odsutan u vrijeme Afričkog kupa nacija.

                        Prema Bildu i André-Pierre Gignac je opcija Magata za napadača.

                        http://www.bild.de/sport/fussball/bu...4564.bild.html

                        Comment


                        • Gledao sam drugo poluvrijeme utakmice, Hofenhajm nije stvorio prliku. Leverkuzen rutinski odradio posao Sam lobom matirao golmana. Koja bezidejnost Hofenhajma, znam da sam jedva čekao kad će Hofenhajm igrati i njihove utakmice u drugoj ligi sam gledao gotovo svaku i tad su bili pravo dobri i prva sezona u prvoj ligi, sve ostalo tmurne sezone. Sastav sam im znao od golmana do Vede(mada je u drugoj ligi bio drugi izbor Ragnika).

                          Hvala Maricu
                          Last edited by danijelkr; 02-12-11, 23:28.

                          Comment


                          • Kakva majstorija Riberija iza Militza
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Ispravi se Levandovski za onu stopostotnu sansu.
                              Ter Stegen vadi loptu iz mreze i 1:0 za Dortmund.
                              Sto se tice Verdera, cudi me sto je Melic primio samo jedan gol.xD

                              Comment


                              • Dortmund siguran, dok su ovi bez Reus-a prosecna ekipa.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X