Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To ce biti petarda.Dzaba cete poniziti Verder, kada je glavni cilj Bajerna da osvoji titulu, a ne da pobedi Verder.

    Pizaro je taj koji je Verder dizao vise od prosecne ekipe.Da ne pricam koliko ce sutra biti hendikepiran bez Papastatopulosa, jos postoji mogucnost da Marin i Naldo da ne igraju.
    Ta cetvorica su pola ekipa.

    Comment


    • Jedva cekam da vidim danas na pregledu sta je to bilo u Berlinu izmedju Herte i Bajera.Ne uhvatih juce pregled.Dobro,i dalje su u kombinaciji za LE eventualno LS.Ono sto mene brine je brdo golova koje primaju...
      Hnover-HSV sam gledao samo prvo(otisao sam na neki boks i pokajao se...).Znaci ovi momci su i dalje bez poraza od kako je Fink na klupi

      Comment


      • Verder dominantniji u odnosu na Stutgart i trebao je do sada da povede.Rozenberg i Arnautovic imali sanse jedan na jedan i u svakoj situaciji su malo oklevali i Urlih je sve poskidao.Bilo je jos par sansi, ali nista opasno po Ulriha.Definitivno golman koji je najvise potcenjen u BL, tj dobija manju paznju u Nemackoj nego sto zasluzuje.
        Valjda ce se sve to popraviti u drugom poluvremenu i osvojiti tri boda, posto je evidentno da je Verder bolji u ovom mecu.Stutgart je na kraju malo pripretio i Vize je morao da intervenise par puta.Naldo i Marin su u prvih 11.

        Ovakve sanse tesko da bi Pizaro propustio.

        Comment


        • Kakav gol Nalda
          Ne postoji golman na svetu koji bi ovo skinuo , svaka cast majstore
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Hohohoho kako je Naldo namazao!Kako je komentator zavijao
            Koliko je Pizaro bitan najbolje se danas vidi.Bice ovdje makar jos jedan gol

            Comment


            • "Sumrak Bajerna"

              E ovaj mec je sada presao na drugi nivo.Ako se neko brinuo da ce mu biti dosadno sada moze da se opusti i uziva

              Comment


              • Ovo prvenstvo postaje sve bolje i bolje.Jos Verder se opet ukljucio u trku.
                Svak im cast sto su se vratili posle onog ponizavajuceg poraza, ali ruku na srce mogla je da bude petarda u mrezu Stutgarta, ali Ulrih je odlicno branio.

                Cim pronadjem gol Nalda, postavicu.Onakvo remek-delo se retko kad vidja.To mu je bio jos prvi go posle povrede ybog koje je godinu dana odsustvovao sa terena.Mnogo mi je drago za njega.

                Comment


                • Pa jebes ovo, jednom u zivotu stavim Bayern na listic i treba da me obore

                  Comment


                  • Oni gube 3-1 sledece nedelje ce iskaliti bes na Verderu..
                    Last edited by Vule_89; 27-11-11, 18:04.

                    Comment


                    • Potop Bajerna,jedna od retkih utakmica gde Nojer vadi loptu iz svoje mreze tri puta.
                      Kada je Majnc primio gol, plasio sam se da ce da padnu kasnije i da ce Bajern to iskoristiti, kad ono dali jos dva gola.

                      Dortmund ce po svemu sudeci biti novi lider i trebalo bi sledeci vikend da pobede Menhengladbah kao gost, zato sto je Rojs povredjen i trebalo bi da propusti tu tekmu.

                      Edit:3:2 nista jos nije gotovo.
                      Last edited by Ricma; 27-11-11, 18:06.

                      Comment


                      • Uum, Kalu batice, kako prodje ovo Bayern? Ko je prvi na tabeli?

                        Dortmund se nece pomeriti sa trenutne pozicije..
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Odlicna utakmica!
                          E ovo je Bundesliga Bajern je sada vezao 2 poraza a i danas su primili 3 gola.Gomez je danas dohvatio loptu svega 3-4 puta...kako su igrali najbolje govore golovi Van Bujtena koji je danas bio njihov najopasniji igrac.Njemu zaista svaka cast.Mozda je mogao i do het-trika
                          Sledece nedelje bitka za vrh

                          Comment


                          • Tako je bre Borusija je sada prva! Idemo!

                            Comment


                            • Ma namesteno Salim se,posle onakvog pocetka,normalno je da kiksnu par puta...

                              Comment


                              • Pu jebem ti Bayern, pa zasto sam njih igrao danas..
                                Inace, sada ce se tek zakuhati stvari na vrhu tabele, mada ni na dnu nista nije drugacije

                                Comment

                                Working...
                                X