Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne sumnjam u laganu pobedu Bajerna,i ne sumnjam da vam Salke skida bodove
    I onda adios titula
    CZ-JK-Elton John-Diva

    Comment


    • Ko to igra u Salkeu, kada nemaju motor u odbrani ni u napadu.Matip je kiksara u odbrani i zbog njega su primili veci broj golova, a s druge strane Papadopulos je jos mlad da bi bio pouzdan u odbrani, ali bice zver za koju godinu.
      A u napadu nemaju zamenu za Farfana, koji pravi razliku na terenu.
      Jel ima jos neko bitan ko utice na igru Salkea, a da nije Huntelar kojem je cilj da postize golove?

      Comment


      • Maricu to je derbi,Dortmund jeste jaci ali u derbijima je to postavljanje snaga malo drugacije,mislim da ce ipak Borussija da dobije ali zbog toga sto Shalke ove sezone nije los i sto je derbi nije olaksavajuca okolnost za Dortmund
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Kakva golcina Arango-a, doktor!
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Ocekivao sam pobedu Menhenhgladbaha, ne zbog proslonedeljne pobede nad Verderom nego zbog toga sto je Keln ostao bez cele uprave i bez predsednika.Jos prosle subote sudija hteo da izvrsi samoubistva i nisu igrali utakmicu jos od 3 novembra.S druge strane Menhengladbah igra odlicno, ali ne bih voleo da ih vidim medju prva cetiri mesta i da oni idu u LS, kada se zna da ce Rojs sigurno da napusti klub.Pitanje je samo da li ce neko da pljune pare za njega sad u januaru, amogao bi da bude od velike koristi mnogim premijerligasima.Mozda bih nekako mogao da tolerisem da igraju LE, ali svejedno moze njih da zadesi sudbina bas kao i Majnc prosle sezone.Ne verujem da bi tada postigli uspeh kao Hanover, jer je Hanover zadrzao celu ekipu na okupu+doveo 2-3 solidna pojacanja.

            Comment


            • Ma Rojsa ce neko u januaru da ugrabi 100%.E onda ce vjerovanto poceti da tonu.Vjerujem da ce sezonu zavresiti na 6/7 mjestu.

              Comment


              • Ovo je katastrofa.
                Ako je verovati nemackim medijima, Pizaro do kraja polusezone nece igrati zbog povrede kolena, a i Naldo je pod znakom pitanja za mec sa Stutgartom.
                Naldo moza i uleti u startnu postavu, sve zavisi od toga kako odradi poslednji trening pred derbi.Sa Naldom u odbrani ili ne, Verder je mnogo hendikepiran u napadu, mogao bi Rozenberg da udje u golgetersku seriju.Marin bi trebao da pocne mec sa klupe. A Sokratis ovaj mec propusta zbog suspenzije, pa ce Ignjovski igrati desnog beka.

                Dobra vesz za simparzizere Dortmunda , Mario Gece bice spreman za mec i najverovatnije ce biti u prvih 11.

                Comment


                • Mislim da ce Dortmund uzeti Schalke u matchu sa jako puno golova. Volio bi i da Bayen kiksa malo pa da se sve potpuno izjednaci. Sinoc Menhengladbah rasturio sa 3:0 u gostima, svaka im cast zaista

                  Comment


                  • Steta za Pizara.Ako je istina.


                    Danas necu moci da odgledam cijeli derbi.Gledacu prvih pola sata,a onda prelazim na Junajted.Ako Junajted bude smorio,vraticu se na Njemce

                    Comment


                    • Pogledao bih i ja Junajted, ali ne pustaju taj mec na SK.
                      Pogledacu ovaj derbi, pa trk na kolokvijium.

                      Dva iznenadjenja u sastavu Borusije.Utakmicu ce poceti Barios i Blazikovski.Blazikovski ce igrati na desnoj strani, dok se Gece prebacuje na levu posto je desni bek najslabija karika u timu Salkea.Lewandowski ce biti malo iza Bariosa i u ovoj utakmici bice poluspic.U ekipi Salkea sve ocekivano.


                      Edit:Ko drugi, nego Lewandowski.

                      Stavicu ga na avtar.
                      Last edited by Ricma; 26-11-11, 14:51.

                      Comment


                      • Dortmund je ovo pobijedio rutinski.Moglo je biti i vise

                        Comment


                        • Ubio ih je Dortmund u svakom smislu igre. Da nije bilo Umerstala ili kako vec golmana Salkea, bila bi katastrofa Salkea.
                          sigpic

                          Comment


                          • Da Barios nije par puta lezerno sutirao kao golu bilo bi i 4:0.
                            Levandovski je pokazao da je u ovom trenutku za klasu bolji od Bariosa.
                            Salke je danas bio vrlo slab u napadu i mislim sem one sanse Holtbija nisu imali puno prilika.I vecina njihovih centarsuteva je isla ka Vajdenfeleru, pa su bili skoro bezopasno.Pored Levandovskog u listu strelaca se upisao i Santana.Odmah se na pocetku utakmice video kakav je odnossnaga, kada je Unerstal kod sedmog minuta vec zadrzavao loptu kod ispucavanja.
                            Zasluzena pobeda Borusije i nadam se da su svi videli kako je Klop poludeo kod drugog gola.

                            Rojs polomio mali nozni prst.Sanse da igra protiv Dortmunda u sledecem kolu su male.

                            Kalu, izgleda se ovaj sampionat namesta protiv vas?

                            Borusija mora biti sampion!!!xD

                            Comment


                            • Odlican derbi danas, 2:0 za Dortmund, zasluzeno. Takodjer, jel neko vidio onaj dribling Gotzea u drugom poluvremenu, stvarno steta sto se ono nije pretvorilo u gol. Sudija je bio odlican, pustio je da se muski igra. Sve u svemu, zadovoljan sam danasnjom predstavom

                              Comment


                              • Neka se raduje Dortmund,znao sam ja da ce dobiti mrtvi Salke,ali volim da provociram D.Wade-a..

                                A za Bajern ne brini Maricu,brini ti za tvoj Werder
                                CZ-JK-Elton John-Diva

                                Comment

                                Working...
                                X