Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav gol Drago mi je sto je Borussia pobedila , gotivim ih najvise u Bundes Ligi ali ovo je stvarno smesno Moj Mainz
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Bravo Borussia, valjda krenu sa boljom formom u nastavku sezone. Kagawa je imao nezgodnu povredu prosle sezone i verovatno mu nije lako da odamh vrati staroj formi. I Barrios se sad vratio, valjda budu bolji dani na Westfalenu za razliku od pocetka sezone.

      Comment


      • Zakacila je lopta Humelsa, pa je malo skrenuo loptu.Vratilo im se za onaj nesrecni poraz od prosle nedelje.
        Sada ostaje Dortmundu da izvuce povoljan rezultat u Marseju, a Barios bi mogao jos samo tu utakmicu da pocne sa klupe, a od sledece ligaske utakmice da pocne u startnih 11.
        Sada mi ostaje da se nadam cudu u Minhenu.xD

        Comment


        • Tako je momci , odmah jako !

          Ribery strasan dribling i centarsut i to je 1-0 , samo tako ;)

          Van Buyten
          Last edited by Dale; 24-09-11, 17:51.
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Bayern i dalje ubija.. 3:0 protiv Leverkuzena.. Dortmund se ipak vratio, drago mi je zbog njih i nadam se da ce dobiti sljedeci match u LP.

            Comment


            • Bajern dominira!
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Definitvno Bayern je ispred svi u bundes liga i bi bio cudo da BAyern ne osovi naslov ovom sampionata...U utorak bavarci igraju na svom Alianz protiv City....Nema dileme da Bayern ne osovi sva tri boda u lige prvaka...bez razlika na formu City....

                Van Buyten
                >>>>>>>>GALATASARAY<<<<<<<<

                Comment


                • bice zanimljivo utorak........jedva cekam mec i tu mozemo svasta ocekivati....... al bukvalno sanse su im 50-50

                  Comment


                  • Ja dajem Bayernu 65% sansi, cisto iz razloga sto su iskusnija ekipa i u malo boljoj formi od Citya, takodjer utakmica se igra na Alianz Areni

                    Comment


                    • Originally posted by Fanta View Post
                      Ja dajem Bayernu 65% sansi, cisto iz razloga sto su iskusnija ekipa i u malo boljoj formi od Citya, takodjer utakmica se igra na Alianz Areni
                      Ma 85% su sanse da Bayern pobjede City i ne to minimalno tu ispod 3 komada necu zaminiti Citya...
                      >>>>>>>>GALATASARAY<<<<<<<<

                      Comment


                      • Kakav gol Pizara Ko je ovaj golman u Herti ? Ne mogu verovati da je lik ovo primio Werder 1-1 , nadam se da ce zeleni ovo dobiti ;)
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • O majko mila sta radi Kraft Nadam se da ovo nije sve sto ima da ponudi .I prosle sezone je uveseljavao protivnicke navijace i nas pored malih ekrana

                          Kako se razigrao Podolski.Svaka mu cast!Danas je mogao do het-trika.

                          Comment


                          • Koja tragikomedija, da ne poverujes.
                            Verder imao dva igraca u poslednjih 35 minuta i vise da bi u 93 minutu konacno poveo.
                            Strelac je bio Pizaro u stilu Inzagija, iz malog ofsajda.
                            Mogu reci da se plasim sledece gostovanja Hanoveru, danasnji napad je tako delovao nemocno i bezidejno protvi Hertine bunkerice.
                            Ako nista drugo drago mi je da su zbog njihovog stila igre(totalna defanziva i prete iz kontri) primili gol na ovakav nacin.

                            Comment


                            • Kakav mec
                              Mislim da je i drugi gol Pizara bio regularan...ali eto,pravda je zadovoljena Najjaci je onaj momak sto je ponudio Safu mjesto na tribini

                              Comment


                              • Evo ti lajk za Safa, zaboravio sam na taj detalj.Legenda Verdera, za one koji ne znaju od 1999 vodi Verder i mozete misliti kolika je legenda u Bremenu.
                                Meni se ucinilo da je bio za pola koraka ispred svog cuvara.
                                Ja sam siguran da sam video ofsajd, cim izadju hajlajtsi postavicu.;*

                                Comment

                                Working...
                                X