Announcement

Collapse
No announcement yet.

RED BULL U.S. LAGUNA SEKA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • " a što se tiče padova sa motora...pa ako si vozio motor 22 godine i nisi nijednom pao onda ili pripadaš onom "ne mogućem" statističkom procentu ili se nisi baš puno navozao.[/QUOTE]

    taj nemoguci procenat koji se pominje medju vozacima motocikala je totalna zabluda..ljudi voze i po 50 godina bajk ,pa ne ljosnu..jednostavno voze obazrivo,pazljivo,u granicama svog znanja,postojuci sve druge norme i standarde voznje motorom..e sad ako vozis 200 bulevarom,pa jos nocu,to je za mene ludost,ali svako u necemu uziva,ja sam uzivao u voznji a ne u ludosti..zna se gde se vozi brzo,ali da ja ne pametujem..ja jesam padao,sa 125 i 250-com,ali sve je to bilo u blazoj formi,cak mogu reci bezazleni i padovi bez nekih vecih posledica..a kad padas brate sa 600,750 ili vise centimetara kubnih,tad vise i ne ustajes,ili ustajes,ali vrlo tesko...razumeces o cemu ja govorim...ali nebitno..ja se nikad ne bih navozao dovoljno u zivotu,ali su me neke druge stvari naterale da ovo sto je do sad bilo,bilo dosta..bar meni..a sto se tice dukatija,svoj stav o njemu kao nekom kompletnom motoru,sigurno necu promeniti..
    sigpic

    Comment


    • Brate Rossini,
      Kako bi bilo (leba ti) da malo ukocis s tim "ja sam bajker (smaras)!!!" Ako uopste i jesi... Jednostavno nisi jedini. U stvari nije tema!
      http://www.youtube.com/watch?v=UYxxg...eature=related

      Comment


      • Administratori nam nalozili da se svi uozbiljimo, da ozbiljnije vodimo svoje delove foruma,
        cak, sa zakasnjenjemimoram da priznam, setili se da bi trebalo da ispravljamo i pravopisne graske, svoje a i clanova.
        Zbog toga, hajde da se drzimo teme.
        A koja je tema,
        Last edited by vesna8.11; 29-07-11, 00:57.

        Comment


        • Tema je , ako se ne varam Moto GP!
          Ili pravopis?
          http://www.youtube.com/watch?v=UYxxg...eature=related

          Comment


          • Originally posted by nnebojsa View Post
            Tema je , ako se ne varam Moto GP!
            Ili pravopis?
            Hvala sto si me podsetio. Tema je motogp i ...pravopis

            Comment


            • Originally posted by nnebojsa View Post
              Brate Rossini,
              Kako bi bilo (leba ti) da malo ukocis s tim "ja sam bajker (smaras)!!!" Ako uopste i jesi... Jednostavno nisi jedini. U stvari nije tema!

              sad bih ti rekao nesto,ali cu se uzdrzati ovog puta..probaj me jos jednom(leba ti),jer ti nije prvi put..
              Last edited by Rossini; 29-07-11, 11:55.
              sigpic

              Comment


              • :rl neko je morao da ti kaze!
                Originally posted by Rossini View Post
                ja sam uzivao u voznji a ne u ludosti..zna se gde se vozi brzo,ali da ja ne pametujem..ja jesam padao,sa 125 i 250-com,ali sve je to bilo u blazoj formi,cak mogu reci bezazleni i padovi bez nekih vecih posledica..a kad padas brate sa 600,750 ili vise centimetara kubnih,tad vise i ne ustajes,ili ustajes,ali vrlo tesko...razumeces o cemu ja govorim...ali nebitno..ja se nikad ne bih navozao ...
                Ja ovo... ja ono! Ovde to retko koga zanima (niko ti ne replicira.
                Last edited by vesna8.11; 29-07-11, 13:32. Reason: recnik
                http://www.youtube.com/watch?v=UYxxg...eature=related

                Comment


                • Vesna, bolje mi obrisi ceo post! Sta nije bilo u redu sa recnikom? Koja rec?
                  http://www.youtube.com/watch?v=UYxxg...eature=related

                  Comment


                  • Originally posted by nnebojsa View Post
                    Vesna, bolje mi obrisi ceo post! Sta nije bilo u redu sa recnikom? Koja rec?
                    Sve ono bitno sto si hteo da kazes, ostavila sam.
                    Ostalo i onako nije vazno za tvoju poentu.
                    Last edited by vesna8.11; 29-07-11, 13:51.

                    Comment


                    • lepo je to zamisljeno,ali kada bi ti vesna krenula da ispravljas sve pravopisne greske,ti ne bi izbivala odavdepocevsi od mojih postovakod mene veliko slovo ne postoji
                      don't be scared homie
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by denia_el View Post
                        lepo je to zamisljeno,ali kada bi ti vesna krenula da ispravljas sve pravopisne greske,ti ne bi izbivala odavdepocevsi od mojih postovakod mene veliko slovo ne postoji
                        Deni, tvoji postovi su tako veseli i zabavni, da tebi nema sta da se prebaci, pa i pisanje imena malim slovima.

                        Comment


                        • ...............................

                          Dobro uradjeno!!!!!
                          Last edited by vesna8.11; 29-07-11, 19:42.

                          Comment


                          • Kenny Roberts On The Yamaha M1: "I Liked My 500 A Whole Lot Better"






                            http://motomatters.com/interview/201...+(MotoMatters)

                            Comment


                            • Originally posted by nnebojsa View Post
                              :rl neko je morao da ti kaze!

                              Ja ovo... ja ono! Ovde to retko koga zanima (niko ti ne replicira.
                              ..da li ti znas uopste da citas?,i da to sto procitas,razumes...ne ide ti nesto koliko vidim...i ne prozivaj me vise,zaobidji me..!!!!
                              sigpic

                              Comment


                              • Moram da stanem u rosinijevu odbranu,jeste da inace smara jeste da previse spominje JA JA JA (mozda zbog nedostatka procitanih knjiga ili skromnog vokabulara jer djeluje ponekad ko dvanaestogodisnjak) ali u sustini sada je bio upravu i njegovo iskustvo vjerujem da obogacuje sviju nas (nas mlade koji volimo motocikle i koji cemo tek kupiti prvi moto bike) jer svaki put kad procitam da je neki motociklista izdahnuo obuzme me jeza,zato ne govori ovo djabe rosini da su japanci zakon...
                                Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

                                Comment

                                Working...
                                X