Announcement

Collapse
No announcement yet.

RED BULL U.S. LAGUNA SEKA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo mi nije jasno dje bi taj genije prosle sezone? Dobio je par trka al realno na koje mjesto je bio? Valentino nije vozio par trka i dalje je bio ispred njega u sampionatu. Znao da je vozi Ducati al samo jednu sezonu je zavrsio ispred Valentina i to na cistu srecu Gume i Motor. Cim je Valentino promjenio gume ode Stoner.
    I sjecam se jos i kukanja od prosle godine Stonerovog da se vrati Valentino jer Lorencu niko ne moze nista na stazi. Dje bi taj majstor da zaustavi Lorenca?

    A od Lorenca u direktnim duelima kad je bio reci mi kad je izgubio? Cak ni ove godine u direktnom duelu. Cim je motor malo funkcionisao Valentino je proletio pred njega. Malo bolji majstori od mene i od tebe znaju da taj motor ne funkcionise, to je isto kad neko pocne da prica da Lorenco se folirao u Laguna Seci. Svi smo vidjeli pad majstori znaju sto znaci onah High Side. Dok god je na dukatiju L4 taj motor nece biti sposoban da radi velike stvari. Prosto je tako priznavao ti to ili ne.
    [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

    Comment


    • Originally posted by L. Lawliet View Post
      Samo mi nije jasno dje bi taj genije prosle sezone? Dobio je par trka al realno na koje mjesto je bio? Valentino nije vozio par trka i dalje je bio ispred njega u sampionatu. Znao da je vozi Ducati al samo jednu sezonu je zavrsio ispred Valentina i to na cistu srecu Gume i Motor. Cim je Valentino promjenio gume ode Stoner.
      I sjecam se jos i kukanja od prosle godine Stonerovog da se vrati Valentino jer Lorencu niko ne moze nista na stazi. Dje bi taj majstor da zaustavi Lorenca?

      A od Lorenca u direktnim duelima kad je bio reci mi kad je izgubio? Cak ni ove godine u direktnom duelu. Cim je motor malo funkcionisao Valentino je proletio pred njega. Malo bolji majstori od mene i od tebe znaju da taj motor ne funkcionise, to je isto kad neko pocne da prica da Lorenco se folirao u Laguna Seci. Svi smo vidjeli pad majstori znaju sto znaci onah High Side. Dok god je na dukatiju L4 taj motor nece biti sposoban da radi velike stvari. Prosto je tako priznavao ti to ili ne.
      Stobom nemam više šta da diskutiujem ti si izgubljen slučaj! Lupetaš kao maksim po diviziji!

      http://www.crash.net/motogp/news/155...in_motogp.html

      Nemam više šta da dodam, čovek je sve lepo rekao.
      Last edited by YAMAHAY; 27-07-11, 09:23.

      Comment


      • Covjek misli da je on najbolji sve je to lijepo al cinjenica je daje Valentino zavrsio ispred tog genija 2010 god uprkos svemu, ako taj Ducati vec 2010 nije funkcionisao kako ce raditi 2011? Simple as that.
        [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

        Comment


        • Poslušajte šta je legenda Kevin Švanc rekao o manevru Stonera na startno-ciljnom pravcu (1:20 - 3:15)

          http://www.pitpassradio.com/podcast/index.php?id=592

          Comment


          • http://www.motorcyclenews.com/MCN/sport/sportresults/MotoGP/2011/July/jul2711-rossi-cautious-of-aluminium-chassis-switch/

            C
            apirrosi prica kako valentino tjera Ducati da napravi aluminijsku shasiju dok Valentino kaze da nije siguran da bi to rijesilo probleme al da ima ko u Ducatiu da razmislja o tome. I upravu je ni ja ne mislim a ni malo veci strucnjaci od mene da ce samo shasija da rijesi problem treba promjeniti L motor u uzu konfiguraciju V. Al onda kao gube duh ducatia koji duh? Yamaha slavila prosle nedelje 50godina trkanja Ducati je nov team nema tu nikakvog duha. Prvo moraju napraviti istoriju da bi se pozivali na nju.
            [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

            Comment


            • Originally posted by YAMAHAY View Post
              Stobom nemam više šta da diskutiujem ti si izgubljen slučaj! Lupetaš kao maksim po diviziji!

              http://www.crash.net/motogp/news/155...in_motogp.html

              Nemam više šta da dodam, čovek je sve lepo rekao.
              Kao prvo, povedi racuna o recniku.
              Drugo, Cim Lorenca neko obidje, kao sto je to Stoner uradio, on odustaje od borbe. To se dogadjalo i prosle godine.Odmah pocinje da sabira bodove.
              Da je na njegovom mestu bio Valentino, znas li kada bi popustio pred Stonerom? Nikada, pa makar i zavrsio pored staze.
              Trece, sam Valentino je izjavio da je Stoner fantastican vozac, bolji i od Lorenca.

              Comment


              • Procitala sam negde da je Stonerova pobeda u Kataru 2007. bila prva pobeda nekog evropskog motora nakon 30 godina. (mozda i gresim)
                Dakle, japanski motori su decenijama neprikosnoveni.
                Jel moze neko da mi kaze koliko dugo se Dukati takmici u motoGPu?
                #58

                Comment


                • Originally posted by vesna8.11 View Post
                  Kao prvo, povedi racuna o recniku.
                  Ako ne smeta njemu kao moderatoru šta ima da smeta tebi?

                  Comment


                  • Originally posted by Pablo View Post
                    Procitala sam negde da je Stonerova pobeda u Kataru 2007. bila prva pobeda nekog evropskog motora nakon 30 godina. (mozda i gresim)
                    Dakle, japanski motori su decenijama neprikosnoveni.
                    Jel moze neko da mi kaze koliko dugo se Dukati takmici u motoGPu?
                    Vratili su se 2003 posle 30 godina pauze. http://motogp2011.ducati.com/jsp/en/history/index.jsp
                    Last edited by YAMAHAY; 27-07-11, 12:42.

                    Comment


                    • Originally posted by vesna8.11 View Post
                      Da je na njegovom mestu bio Valentino, znas li kada bi popustio pred Stonerom? Nikada, pa makar i zavrsio pored staze.
                      Trece, sam Valentino je izjavio da je Stoner fantastican vozac, bolji i od Lorenca.



                      U ovom smislu veoma je zanimljiva izjava - Paolo Ciabatti (WSBK race director): "If I was in the place of Race Direction at Laguna Seca in 2008, I would have given Rossi a ride through."

                      Comment


                      • ma za sta ride through???? dajte ljudi jeste vi gledali tu trku uopste? ta trka je bila "agresivnija" izmedju njih dvojice ali sve je bilo cisto i ne vidim cemu postavljanje takvih komentara sta bi neko uradio kad bi bio...itd. Zato i jeste u SBK zato sto izjavljuje takve gluposti. Sam Valentino je izjavio te 2008 da je video mogucnost da se tu "prodje" posto je sam slucajno otisao presiroko na jednom od treninga..probao, prosao, uspeo da pobedi i ostalo je istorija. Ko je stejsi kriv sto je sam pao...niko. Sad je lepo pobedio na slican nacin je obisao pedrosu prosao lorenza lepo sa spoljne strane (zato sto Lorenzo ne koci kasno kao Rossi) i pobedio. Zasluzena pobeda i to je to. E sad drugi je problem sto su Lorenzo i Stoner dva placljivka koji kukaju ko 2 babe za svaku sitnicu. Dzaba njima po titula nikad oni nece biti sampioni kako zasluzuju, a i ne znaju da se nose kao isti (sampioni).

                        Comment


                        • Aluminijum za Rosija?

                          Last edited by YAMAHAY; 27-07-11, 15:46.

                          Comment


                          • Originally posted by YAMAHAY View Post
                            Ako ne smeta njemu kao moderatoru šta ima da smeta tebi?
                            Zato sto je neprimeren recnik nedozvoljen, bez obzira da li neko reaguje ili ne.
                            Jednostavno, to su pravila koja se moraju postovati.

                            Comment


                            • ...mislim da sam negde rekao (mozda i napisao) ne secam se, da ako Rossi do sad nije resio problem tj nasao neki radikalniji nacin da sredi taj Ducati za 2012 (a da krije da mi ne znamo, da bude neko iznenadjenje), vec je zakasnio i sumnjam da mogu tako brzo da razviju masinu, ako do sad nisu na pravom putu. Prvo malo je vremena za testiranje, drugo manje bitno treba uloziti ogromne pare u novo razvijanje masina, tj da se promeni agregat ili V ili u redni a povodom menjanja agregata postoji i prica da "dukatijevci" nisu zadovoljni ovakvim istrazivanjima kazu da ubija duh dukatija?? To su ljudi poput nas koji voze i vole motore, u ovom slucaju Dukati i koji ne zele kompromis. Po meni to je budalastina nit su oni bitni toliko jer Rossi nema nista od toga sto ako ne ostvarii rezultate da oni budu sretni sto se masina ne menja. Ja sam za...da ako treba da se menja sve da bi taj motor profunkcionisao, onda menjaj sve od 0 pa ajd jovo na novo. Uostalom LL je napisao da treba da ima neku istoriju trka, i pobeda da bi imao neki duh, a ne duh postojanja i ljubitelja motora marke dukati i zbog nacina voznje zvuka itd. Ja sam fan Yamahe i oduvek sam bio, i ako treba da se menja masina da bi isla bolje, a da se promeni malo, pa nek se menja ko sam ja da kazem Spiesu i lorenzu da se meni to ne svidja..

                              Comment


                              • Originally posted by Culi View Post
                                ma za sta ride through???? dajte ljudi jeste vi gledali tu trku uopste? ta trka je bila "agresivnija" izmedju njih dvojice ali sve je bilo cisto i ne vidim cemu postavljanje takvih komentara sta bi neko uradio kad bi bio...itd. Zato i jeste u SBK zato sto izjavljuje takve gluposti. Sam Valentino je izjavio te 2008 da je video mogucnost da se tu "prodje" posto je sam slucajno otisao presiroko na jednom od treninga..probao, prosao, uspeo da pobedi
                                Ne, ne nismo gledali trku uopšte! ride through zbog presecanja šikane i ostvare prednosti - tako piše u pravilima e sad što je Pol Batler malo zažmurio to je druga priča. Možda je gledao Aleksa Zanardija kako to on radi pa je dobio ideju?

                                Alex Zanardi - Famous pass, Laguna Seca 1996

                                Last edited by YAMAHAY; 27-07-11, 14:48.

                                Comment

                                Working...
                                X