Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sezona 2012 - zagrevanje

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Ovo u sredini otvora na poklopcu motora su verovatno otovir za hladjenje, a ciji su vazduh hteli da usmere bas tuda, da se ne bi mesao sa nekim drugacije usmerenim vazduhom... Nisu auspsui sigurno, jer su dozvoljene samo 2 izduvne cevi. A ovo na difuzoru je obican otvor...

      izgleda da je Nico imao neki problem, nisu izlazili od 14:20 na stazu... A i STR su imali verovatno, oni su izasli sad pred sam kraj na 5 krugova, a pauza im je trajala 4 sata!!!

      Vettel, Hamilton, Hulkenberg, Bottas i Pic su izvezli preko 100 krugova, Hamilton se opet naradio, 120 za njega... Alonso, Rosberg i Perez su izvezli blizak broj krugova, 87, 82 i 85...

      Vettel je, treba napomenuti, izvezao pravu simulaciju trke, 2 sata bez prestanka je vozio, samo je povremeno prolazio pit-laneom, tj. odradjivao je pitstop. Hamilton nesto slicno, ali on je ostajao po 3-4 minuta u boksu, to je ipak malo drugacije. Verovatno da nista ne znaci, ali Hamilton je u istim trenucima vozio sporije krugove od Vettela...

      E, da, ne znam koliko ste pratili, ali cini se da je problem Lotusa sa sasijom poveci... Golem peh!
      Last edited by Vanja #66; 22-02-12, 16:17.

      Comment


      • http://www.f1-serbia.com/najnovije/b...-sposobnostima

        U Mercedesu su cini mi se pritajeno zadovoljni, gledajuci rezultate, imaju dosta razloga... Samo da im ne zabrane tu simulaciju duplog diguzora...

        Comment


        • A jesi pročitao da stručnjaci svrstavaju Lotus ispred Ferarija po snazi sada.Jaooo jedva čekam drugi test u Barseloni!Čekao sam Kimija dve godine, dočekaću ja još te 2 nedelje do Australije!
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • To bih uzeo sa velikom dozom rezerve, jer su imali samo Jerez na raspolaganju, a tad je Ferrari bio daleko manje upoznat sa F2012 nego na pocetku Barcelone, a narocito na kraju BCN... Treba jos i da se potvrdi da ovaj problem koji Lotus ima sa saijama nije prevelik (mada je to nesto sto je 99% sigurno) i da nece uticati na performanse, sto tek treba da se potvrdi... Verovatno je da nece biti nikakve razlike, ali treba to potvrditi, nista vise...

            Inace, stvarno mislim da ce Ferrari mnogo bolje izgledati na sledecem testu, ali da i dalje nece biti izivljavanja kao prosle godine. Eventualno Alonso nekih 2-3 sata pred kraj svog rada mozda uzme da se istrese... I taj Fry/Byrne pod, ili njegova konacna verzija, to isto treba sacekati...

            Definitivno je samo da je RB spreman, da je McLaren jak, ali malo iza njih, a da Mercedes izgleda mnogo bolje nego lani...

            A, da, i da HRT i dalje nema dovoljno dobrih razloga za postojanje.

            Comment


            • Originally posted by Vanja #66 View Post
              A, da, i da HRT i dalje nema dovoljno dobrih razloga za postojanje.
              Netacno, cemu bismo se onda smejali

              Ali se slazem da je debelo preuranjeno, prvo da prodje Barselona 2, pa da sacekamo Australiju, u Ferariju su prosle sezone uspeli da se vrate pola godine unazad za te tri nedelje izmedju poslednjeg testa i pocetka sezone. TMislim da su svi jos pod utiskom onog furioznog starta Lotusa.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Netacno, cemu bismo se onda smejali

                Ali se slazem da je debelo preuranjeno, prvo da prodje Barselona 2, pa da sacekamo Australiju, u Ferariju su prosle sezone uspeli da se vrate pola godine unazad za te tri nedelje izmedju poslednjeg testa i pocetka sezone. TMislim da su svi jos pod utiskom onog furioznog starta Lotusa.
                Evo ga ovaj, Mr. Always Right...

                ma nisu se vratili pola godine unazad, oni su samo mislili da su pola godine ispred relnosti, a mislili su da su u periodu tih testova... Dakle, bili su u septembru, a ne u martu... jel me ko razumeo?

                Nije za dzabe bio takav start, imali su dobre razloge da udju u ovu sezonu na velika vrata, sponzori da se odobrovolje, potencijalni navijaci da se privuku, postojeci navijaci da se naloze (sudeci po MO8, uspeli su debelo u tome ), a i Kimi je jednostavno zeleo da pokaze da mu se nikako nece desiti sto i Schumiu, da nastane velika razlika u pauzi...

                Ali da ce biti pakleno, bice!

                Comment


                • Znamo da je Kimi potpuno drugačiji od Šumija ali to ne znači da će da se vrati lakše u F1 nego Šumi.Zato ja svo vreme dozivam drugi test u Barseloni i Australiju da Kimi to dokaže a i da bih se ja sam kao navijač uverio.Naravno, to će ići teže u slučaju da Lotus ne opravda rezultate iz Hereza, mada ja mislim da hoće ali čekam materijalni dokaz.
                  Ja sam tebe Vanja razumeo, a jesi ti sad ovo moje razumeo?XD
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • Savrseno...

                    Samo, nisam bas razumeo, Kimi je potpuno drugaciji od Schumia, pa ono dalje... Nesto mi se muti.

                    Comment


                    • Ma testiranja nisu uopste relevantna , imam osecaj da ce RBR ponovo da dominira u kvalama i da ce jedino relativno biti zanimljivo u borbi za 2.mesto. Ponovo postoji nada da ce malo McLaren i Ferrari pritisnuti , ali sve ce ponovo da se odlucuje na trkama.
                      Zna li neko hoce li BH zakupiti prenose ili inace nemam gde da gledam tj jedino na RTL ali on mi recka Valjda ce nam uvesti SK Prime.
                      Moje neko misljenje je takvo da ce RBR da ima dominaciju kao prosle sezone ali da ce imati mehanickih problema i da ce Ferrari to koristiti. Ako je srece Alonso sampion pa svi ostali
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Toplo bih ti preporucio da gledas na streamu, ako imas mogucnost... Coulthard i Brundle su fantastican tandem. Ako ne ukinu sve streamove...

                        Comment


                        • Kad pomislis da je samo HRT los...

                          http://www.formula1.com/news/headlin...2/2/13053.html



                          Stvarno, ali stvarno mi nije jasno ovakvo bacanje para... Jebo ta 4 bolida na gridu, bolje da su te pare date siromasnoj deci nego da se brukaju na ovaj nacin...

                          Comment


                          • Ipak je najveci hit bio Virdzin koji nije imao dovoljno mesta u rezervoaru da izgura do kraja. Kraljevi
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Pa ja sam rekao jednom.Bolid kod takvih timova sa razvijanjem košta do 5 miliona najviše.Dobiju barem toliko od sponzora, pa plus onih 20 miliona od televizijijskih prenosa što dele svi timovi.Isplati im se i te kako.
                              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                                Pa ja sam rekao jednom.Bolid kod takvih timova sa razvijanjem košta do 5 miliona najviše.Dobiju barem toliko od sponzora, pa plus onih 20 miliona od televizijijskih prenosa što dele svi timovi.Isplati im se i te kako.
                                O tih 20 miliona i pricam... Pola Afrike moze time da se nahrani, a idioti ne mogu ni da naprave bolid na vreme. nije dovoljan...

                                Ovo je negde blizu...


                                Da se razumemo, razumem ja tolike pare da se vrte, ali ne razumem zasto im se dozvoljava ucestvovanje. Nadam se da ce im saradnja sa McLarenom doneti neko vidno poboljsanje, jer ovako nisu nista bolji od HRTa... Cak i bez Nick Wirtha...

                                Dobar text...

                                http://intelligentf1.wordpress.com/2...-of-long-runs/
                                Last edited by Vanja #66; 28-02-12, 17:59.

                                Comment

                                Working...
                                X