Announcement

Collapse
No announcement yet.

Boks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Ma daj za ovog klovna nikad,pljuje Vladimira,fuj.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • #92
      dobra 1 runda , ajmo Cisora Klicki padaju
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • #93
        Al' ova dvojica ceo mec citaju komentare sa foruma i Twitter-a, koja komedija.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • #94
          Svaka cast za pobedu, malo ziheraski, ali efektivno.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #95
            axaxa,dal se crnjo unosio Vladimiru

            Comment


            • #96
              Ma samo da su pustili oba brata da smire tu raspojasanu druzinu, kakva nekultura Svaka cast Vitaliju za nacin na koji se odnosio, dokazao je da je veliki.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #97
                Dobro je boksovao britanac prijatno me iznenadio,nisam ovo ocekivao od njega
                Mislim na kraju da je Vladimir zelio da ga ovaj udari,pa da ga kazne zestoko
                Tacno se vidi da je Vitali stariji pet godina od brata,treba se polako povlaciti,ne patiti organizam.
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • #98
                  Ma da..pravi sampion..al cini mi se da Vladimir i nema bas toliko jake zivce..bilo bi svasta da se ovi nisu umesali

                  Comment


                  • #99
                    Jeb'o ti ovo, trebali su se izmlatiti van borbe normalno za 20 sekundi, a ne ovo smaranje od pola sata.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Bravo za Vitali Klička, očekivana pobjeda nad onim seljakom i primitivcem kako drugačije da ga nazovemo. Šteta što nije više fasovao, ali se pokazao kao tvrd orah, jak borac nema šta, samo da neke stvari u glavi popravi.

                      Inače Kličko je uputio malo više čistih udaraca i zasluženo slavio. Nisam mislio da će to biti jednoglasnom odlukom, ali u svakom slučaju nije bilo dileme što se pobjednika tiče. Englez ima dobar i desni i lijevi kroše, pošto je dešnjak ipak jače udara desnom rukom, ali Kličko je ipak previše iskusan i kvalitetan da bi dopustio sebi taj luksuz da izgubi. Kako je samo trebao fasovati zbog onog pljuvanja u facu, ja bih ono odmah sankcionisao isključenjem pa pljuj onda roditeljima svojim. Koliko god da su braća Kličko "umrtvili" ovaj sport ne smije se onako ponašati prema njima, zaslužuju respekt u svakom slučaju. Chisora možda i malo spremniji večeras od Klička bio, s obzirom koliko ga je Kličko puta hvatao te tražio odmor.

                      U svakom slučaju dobar meč što se mene tiče prolazna ocjena, šteta što ga Kličko nije nokautirao da mu da jednu lekciju za ubuduće, ali i ovako sam zadovoljan. Chisora sa onakvim ponašanjem nigdje neće stići - jednostavno je omražen među narodom što je publika u Berlinu i potvrdila.

                      Očekujem uskoro meč i Vladimira i Chisore, još jedan spektakl.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Ne smem ni da pomislim sta bi mu uradio posle ovog pljuvanja..

                        Comment


                        • Nije iskljuceno ni da je ovo izrezirano, ne znam, prosto mi je nezamislivo da ovaj lik radi ovakve stvari, a da su Vitali i Vlad toliko mirni.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Kazu da ce divljak biti suspendovan od britanskog bokserskog saveza.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by T-Mac View Post
                              Nije iskljuceno ni da je ovo izrezirano, ne znam, prosto mi je nezamislivo da ovaj lik radi ovakve stvari, a da su Vitali i Vlad toliko mirni.
                              Pa ne znam koliko je realna ta opcija. Ipak ne znam zašto bi Chisora zbog gluposti kaljao svoj ugled među narodom, a sa druge strane braća Kličko su uvijek dosta smirena. Mada opet ne znam, ja bih mu makar istom mjerom vratio ako ne i više. Ali vratit će to njemu Vladimir u ringu.

                              @NebojsaNS

                              Odlično ako tako bude. Kada sebi pokvari karijeru tek onda će doći do pameti. Bravo za BBS.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Kakva je bila atmosfera pre meca ja sam mislio da ce da se poubijaju u ringu,a ono jedva po koji posten udarac da je bio.

                                Comment

                                Working...
                                X