Announcement

Collapse
No announcement yet.

Boks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Možda bi bio red da Kličko izgubi, ali vjerujem da neće. Volio bih da Vitalij pobijedi samo zbog neprofesionalnog i nesportskog ponašanja Britanca. A vjerujem da će Kličko biti motivisan te da će se truditi da ga nokautira.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • #77
      Ja sam stavio Klicka za uslov na jednom, 1.08 kvota, prebicu ga kao konja ako izgubi.
      Cuj prvi maj

      Comment


      • #78
        Originally posted by asprilja View Post
        Ja sam stavio Klicka za uslov na jednom, 1.08 kvota, prebicu ga kao konja ako izgubi.
        Bas sam ti poverovao
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • #79
          Ugaziće ga Vitalij ... Voleo bih da ga nokautira, ali u poslednjoj rundi, a dotle da ga bije kao vola u kupusu ...

          Comment


          • #80
            Sjecam se mog prvog odgledanog boks meca.Pricalo se samo o Tajsonu,bio je najveci.Stric dosao u pola noci da gledamo njega(Tajsona ne strica) i Ivandera.Otac mi je pricao da je nekad u selu samo jedan komsija imao TV i svi su isli kod njega u pola noci da gledaju Alija,boks je po njima bio nesto posebno,nesto sto se ne propusta.Iako sam bio dijete i ja sam zelio da gledam,da vidim sta tu ima toliko interesantno.Vec od pocetka je bilo jasno da je Holifild bolji,to mi nikako nije bilo normalno jer sam ocekivao da taj toliko hvaljeni Tajson objasni svima,da ce ga brzo nokautirati,moram priznati da tada nisam imao ni pojma ko je Ivander Holifild.Djelovao je impresivno,mocno.Kad ga je Holifild tukao i kad je Tajson bio pred padanjem otac je skakao kao lud.TAKO,TAKO,TUCI,TUCI,BIJ,BIJ,JACE,JACE.Svi su mu protivnici bili namjesteni,vrece za treniranje,da vidis kako je protiv pravog boksera govorio je otac,ne znam sto ga nije volio.Sve mi je to ostalo,stvarno nisam imao pojma ali sam upijao i gledao tog Holifilda kako pravi od Tajsona budalu.Od tog velikog,toliko hvaljenog Tajsona.Od tada nisam propustao nijednu borbu teskasa,kasnije sam poceo da pratim i ostale i priznajem da mi se njihov boks vise svidja od teskasa.Feliks Tito Trinidad je bio nevjerovatan,otisao kad je bio na vrhuncu,najbolji,posle se vratio,to mu nije trebao.Ali tako je to sa mojim favoritima,na kraju se svi vrate.Najbolji bokser kojeg sam ikad gledao je Mejveder,kakva je to masina,ubica,kakva brzina,snaga,nesto nevjerovatno!Mada niko nije bolje plesao od Princa Nasima Hameda,au on je bio pravi magnet,ili ga volis ili mrzis.Ja sam ga volio.
            No odoh previse u sirinu,smaram...
            Od toga meca Tajson-Holifild sam zavolio Ivanera i postao mi je omiljeni teskas.Jedan dio uva je izgubio ali je opet ocitao leksiju Tajsonu,a onda mecevi sa Lenoksom.Moram priznati da mi se nikad nije svidjao stil Lenoksa Luisa,ali je bio najbolji,jednostavno inteligentan.Drazo je ljude na distanci,kuckao pomalo,koliko god treba,a onda bi ih zavrsavao,obicno nokautom kad ih dovoljno izmori,mada i na poene je znao da dolazi do pobjeda isto,izvanredan takticar.Desio se Rahman,ali dobro,tako je moralo biti,malo kasnije je i to doveo u red.Borbe sa Ivanderom su bile strasne,nevjerovatne!Od Tajsona je napravio budalu,nije mogao za glavu manji Majk da mu parira,a i njegovi najbolji dani su bili daleko,kad je bio na vrhuncu nisam ga mogao pratiti,posle sam gledao i ta pesnica je bila nenormalna.Lenoks otisao na vrhuncu,onako kao treba,ne kao Ivander,ali je nevjerovatno da je on i dalje tu sa 50 godina i nosi se sa 20 godina mladjima od sebe.The Real Deal!
            Ali sad kad gledam Klicka uopste nemam tu zelju,nemam to iscekivanje borbi.A pospremice i ovog kukavca,debelo ce mu naplatit' onaj samar.
            sigpic

            Comment


            • #81
              Drama in Munich: Dereck Chisora nearly brawls with Wladimir Klitschko, who was in his dressing room to inspect Chisora's hand wraps.
              Chisora threatened not to fight when Wlad insisted he rewrap his hands.
              Fight is still on. Chisora will walk at 5:10 ET. Tensions high out here.

              Ako nekome nesto znaci.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • #82
                Znaci da nece biti prebijen, bice ubijen. Kakav napaljeni kreten, ne mogu da verujem
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #83
                  Šta je ovo nisu ni počeli već su u svlačionicama zagužvali...
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • #84
                    Vitali se zagrijava,a Vladimir podjebava britanca xD
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • #85
                      Dobit ce crnjo po labrnji.

                      Comment


                      • #86
                        auu koliko boooooeva za cisoru
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • #87
                          Ova seljacina ni himnu od svoje zemlje ne postuje,a dobro nije njegove,on je iz ZImbabvea,samo igra za ove iz Britanije xD
                          Vitale skrljaj ga,ovog bandita,unisti.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • #88
                            manda sram te bilo , covek untiedovac a ti za klicka
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • #89
                              Mando, pa zar tako navijacu Man Uniteda Hajde da se ovo brzo zavrsava.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • #90
                                Ovaj Cisora bas pod_ebava Klicka , doktor ce ga ubiti ako ovaj ne sokira celi svet
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X