Announcement

Collapse
No announcement yet.

Boks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Strašan je Lomačenko, gledao sam ga par puta, uvek mu je borba bila top.
    Što se tiče najboljih u njegovoj kategoriji, ovo je neki moj izbor:
    Oscar De La Hoya, Floyd Mayweather Jr., Manny Pacquiao.

    Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Flojd je prejeben, on je defanzivno jedan od najboljih ikada, možda i najbolji. Loma je pretalentovan. I boks je ipak boks, kvalitetan boks je bolji i od MMA.

      Ja sam ubedjen da bi svaki bokser nakantao mma borca prosečnog iz kategorije. Jbg ako si u kategoriji Jon Jonesa, svakako ćeš dobiti batine, ali ove neke slabije borce i medium, mislim da bi ovakav talent kao što je Loma nakantao u stendapu, ne bi stigli ni na obaranje da krenu.

      Comment


      • MMA borci bi duze izdrzali u ringu protiv boksera nego bokseri u kavezu .


        Krenes sa kikovima , ako bokser pridje - rusis ga i udavis , gotova prica .

        Comment


        • Pa bi, tu nema dileme. Npr GSP bi nakantao bilo koga, Anderson Silva...itd. Khabib. Ali ovako neki prosečni borci, možda bi se neki top bokser i izvukao, da ih gase prva dva minuta. Jer jbg boks je potcenjen dosta, u uličnoj tuči bokser prolazi uvek vrlo dobro, čak i odlično. Sad, profesionalci su drugo.

          CM Punka bi pobedili

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            CM Punka bi pobedili
            Nema većeg kretena od njega, umesto da je ostao u sferi gde je bio dobar on hoće da bude MMA borac

            Comment


            • Uzeo je veliki keš, ali je smešan kao bioskop. Pa ja bih ga nokautirao, dva prednja u telo i overhand u onu glavčnu

              Comment


              • Koliko je lud Fjuri
                sigpic

                Comment


                • 27 od 27, lagana kontrola od pocetka do kraja meca protiv Pjanete, zelio 10 rundi, odradio 10 rundi, smrsao preko 25 kg, u odlicnoj je formi. Plesao je svih deset rundi, pricao sam i prije ali je potpuno nestvarno da neko ko ovako izgleda i ko je tezak 115 kg ima ovakvo kretanje, rad nogu, potpuno neobicnog stila i stava, nazalost covjek koji je velika budala ali sam siguran da bi svi veliki sampioni i trenutni i kroz istoriju na pitanje koga bi zeljeli da izbjegnu rekli Tajsona Fjurija. Jer protiv njega ne znas sta da ocekujes, on mijenja gard tokom samog meca, on te zove da krenes na njega, spusta gard, u roku od sekunde koliko se brzo krece se odvoji od protivnika ili krene i nasloni se na njega, a nije lako nositi ovu magaricu

                  Tri godine najboljih dana su izgubljene jer je debil ali ako bude u top formi ne moze njemu niko nista
                  sigpic

                  Comment


                  • Smece od borbe .

                    Uspavace ga Wilder do 5 runde .
                    Last edited by LoneWolfSrb; 19-08-18, 05:03.

                    Comment


                    • I ja mislim da će ga poslati na spavanje. Videćemo. Zavisi sve od taktike i pristupa.



                      Mogu ovo uništavanje po ceo dan da gledam.
                      Last edited by Cassius Clay; 21-08-18, 15:04.

                      Comment


                      • Jako se tesko boriti protiv Fjurija, Klicko je to najbolje osjetio na svojoj kozi. On je dosta ranjiviji od ostalih, odnosno tako izgleda jer se previse sprda i gard mu je previse spusten ali moze da popije nestvarne batine, ustane nakon tih batina i upropasti te, i najvaznije od svega prebrz je, udaris ga i on je nakon toga sposoban toliku brzu seriju da uputi da je to nesto nenormalno, ako bude u top formi kao sto je bio prije tri godine nemam ni najmanju dilemu da ce ga dobiti

                        Preko dva metra i 115kg i plese bukvalno cijelo vrijeme, to je nenormalno nesto



                        sigpic

                        Comment


                        • Bolji je on bokser od Wilder-a i tehnicki i takticki, ali mislim da ce ga prosuti Wilder.

                          Comment


                          • I ja mislim. Jednostavno kretenasto ponašanje uvek dobije svoju uzvratnu meru u sportu. Lomačenko je talenat i radnik i top 5 svih vremena, bez dileme. Kad je nešto umetnost, umetnost je. Fjuri je pretalentovan ali je hrpa mesa, što vara na oko, ali hajde to i nekako, nego duva rupa u glupoj glavudži. Sve to dodje na naplatu.

                            Comment


                            • Hvalospev za Fjurija protiv Pianete nije na mestu. Dobio je svih 10 rundi ali se vidi na nije u top formi, niti u kondiciji. Da je u top formi, svakako bi bio favorit protiv Wildera (koji ima udarac ali ni priblizan skil kao Klicko, mada ima svojih prednosti). Ne bi me cudilo da na trenutke napravi Wildera smesnim, ali sve me se cini da ce napraviti gresku u jednom trenutku i biti nokautiran. Nije jos skinuo sav taj visak kilograma a i pitanje je kako ce se to odraziti na staminu (i ovako je primetan nedostatak).

                              Wilder je odbio zagarantovanih 15 miliona da se bori protiv Joshue u oktobru/novembru, ne verujem da protiv Fjurija moze zaraditi vise od toga. Plus, pobeda ga ne pomera na prvo mesto s obzirom da AJ ima 3 od 4 pojasa ukljucujuci WBA.


                              Originally posted by LoneWolfSrb View Post
                              MMA borci bi duze izdrzali u ringu protiv boksera nego bokseri u kavezu .


                              Krenes sa kikovima , ako bokser pridje - rusis ga i udavis , gotova prica .
                              S tim sto bi svaki top bokser imao vece sanse za pobedu (puncher's chance) protiv MMA borca u kavezu nego top MMA borac protiv bokserskog sampiona u ringu.

                              Na primer, Joshua bi imao kakvu takvu sansu da pogodi Miocica/Cormiera u kavezu i pobedi nekim srecnim nokautom. Ni jedan MMA borac nema niti 1% sanse protiv Joshue i ekipe u ringu.
                              Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                              Comment


                              • Otišao je Marjan Beneš, najveći fajter koga sam video u boksu.
                                Večna mu slava.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X