Announcement

Collapse
No announcement yet.

Boks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kolko su uzeli para bokseri?
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Floyd 350 miliona to je sigurno, a za Konora mislim da sam nacuo oko 100 miliona.

      Comment


      • Meni se čini Floyd 180milje a Conor 70milje

        "I love to speak with Leonard
        He’s a sportsman and a shepherd
        He’s a lazy bastard
        Living in a suit ."
        Leonard Cohen

        Comment


        • 300 100, i plus jos dodatna sranja

          Comment


          • Oko 500m sve skupa...

            Comment


            • Originally posted by Seoski Terminator View Post
              Floyd 350 miliona to je sigurno, a za Konora mislim da sam nacuo oko 100 miliona.
              Pa to vise nego protiv Pakjaa.
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                Pa to vise nego protiv Pakjaa.
                Jap, oborili su ppv rekord i sve te stvari.

                Znam da je Floyd pokazivao 350m cek, a za Konora se prica oko 100m, nije ni bitno, previse para.

                Comment


                • Prenosili ste ovaj cirkus megregor i mejveder, a ne prenosite najjaci boks mec poslednjih 15godina, Golovkin i Kanelo?

                  Comment


                  • Mogli bi bar snimak Golovkina da obezbede.

                    Comment


                    • Boksuju ljudi za sve pare

                      Falio je samo nokaut da bude

                      Ali kako je jedan sudija došao do 118:110 za Canela
                      Last edited by p4p1; 17-09-17, 05:01.

                      Comment


                      • Kakav je bokser Eubank jr

                        sigpic http://caseystoner.com.au/

                        Comment



                        • The World Boxing Super Series (WBSS) is a first of its kind annual boxing tournament, and will bring together the ‘best of the best’ fighters to compete at venues around the world for the Muhammad Ali trophy. The opening bell sounds for the first fight of the inaugural season in September 2017. A total of 16 elite boxers from two weight classes (Cruiserweight and Super Middleweight) will battle it out on fourteen separate fight nights in a bracket-style elimination tournament – with the winner in each division crowned in May 2018!

                          WBSS is owned and organized by Comosa AG, which was founded by Highlight Event & Entertainment AG, Modern Times Group MTG AG, and SPAG Sauerland Promotion AG. Highlight Event & Entertainment is the majority shareholder.


                          Sa gledaoce iz Srbije (i bivse SFRJ) Arena Sport je potpisala ugovor za prenos svih meceva.



                          U cruiserweight diviziji (91kg) su okupljeni svi sampioni (WBA-Dorticos, WBC-Breidis, WBO-Usyk, IBF-Gassiev) tako da ce pobednik turnira objediniti sve pojaseve i postati apsolutni sampion. Veliko finale je u maju u Saudijskoj Arabiji. Polufinala ce biti u januaru i februaru. Gassiev-Wlodarczyk je sad u subotu, negde oko 4-5 ujutru po evropskom vremenu (subota na nedelju).



                          U super-middleweight (76kg) jedino je George Groves prisutan od svetskih sampiona (WBA). Ostala trojica su ili povredjeni, ili nisu ni bili sampioni u trenutku kada je objavljen turnir. Vecina top izazivaca koji su trebali da se bore za titule su svakako usli u turnir (Eubank Jr, Callum Smith, Yildirim, Skoglund) tako da se za pojaseve van turnira bore slabije rangirani borci. Poslednje 1/4 finale (Brahmer-Brant) je na programu sledecu subotu u 23h po evropskom vremenu.



                          Emisije i prateci sadrzaj turnira mozete videti na zvanicnom WBSS YouTube kanalu. Za svaki mec su uradili po 3 emisije (Countdown, Pre Fight i The Day After).





                          Zreb turnira je bio na velikoj ceremoniji u Monaku. U oba turnira su bila 4 povlascena i 4 nepovlascena borca, i ovi povlasceni su licno birali protivnike. Evo skracene, jednominutne verzije.

                          Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                          Comment


                          • Kad rade Groves i Eubank jr neko moje misljenje ko ovde dobije osvaja turnir,nadam se da ce to biti Eubank jr
                            sigpic http://caseystoner.com.au/

                            Comment




                            • WBSS došao je do posljednjeg meča svog prvog kola, ujedno i posljednjem četvrtfinalnog meča super-middleweight,u kojem se sastaju Jurgen Brähmer i Rob Brant
                              sigpic http://caseystoner.com.au/

                              Comment


                              • Imate priliku uzivati u velemajstoru Joshui ajmo ozbiljnosti malo

                                Comment

                                Working...
                                X