Announcement

Collapse
No announcement yet.

Boks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav mec! Steta za Klicka, navijao sam za njega iako mu je realno vreme proslo. Da je 10 godina mladji, prilicno sam siguran da bi pobedio bez problema. Ali nije se obrukao, pokazao je da i u 42. godini moze da bude egal sa bilo kim, pa cak i da krene u razmenu (evo neki su jedva docekali posle citave decenije da slave, cestitam ). Dzosua je pokazao da je trenutno najbolji na svetu, zasluzena pobeda. Mislim da sam bas u ovoj temi napisao tekst o njemu kada je tek postao profi bokser, prognozirao sam da ce naslediti Klicka (ali nisam nikad ni pomislio da ce se boriti jedan protiv drugog ). Mislim da bi se retko ko podigao posle one desnice Klicka u 6. rundi, svaka cast!

    Vladimir sad moze polako u istoriju kao jedan od najvecih, a AJ da polako pocisti ovu novu generaciju (Fjuri, Parker, Vajlder itd).
    Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

    Comment


    • Kad Dzosua sledecu boksuje?
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • Pomalo, kad se dogovori borba, poslije ljeta tek

        Comment


        • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
          Kad Dzosua sledecu boksuje?
          Oktobar ili novembar, ne zna se jos. Ceka se da Klicko odluci da li hoce revans ili ce da se povuce. Ostale opcije su Kubrat Pulev (obavezni IBF izazivac) i Luis Ortiz (rangiran kao izazivac broj 1 u WBA verziji) za sada.

          As far as his options for the fall, there is an IBF mandatory defense against Kubrat Pulev, there is a WBA mandatory defense against Luis Ortiz - and Klitschko could very well exercise an immediate rematch clause.
          Last edited by b64Milos; 04-05-17, 14:55.
          Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

          Comment


          • U nedelju oko 03:00

            Canelo Alvarez vs. Julio Cesar Chavez Jr.

            Comment


            • Sta se desava sa Povetkinom ? Hoce li se uskoro boriti za titulu ? Protiv Klicka onomad je bio dosta dobar.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Originally posted by MareLFC View Post
                Sta se desava sa Povetkinom ? Hoce li se uskoro boriti za titulu ? Protiv Klicka onomad je bio dosta dobar.
                Doping ..


                On March 3, 2017 Povetkin was handed a fine of $250,000 and banned indefinitely by the World Boxing Council for failing drugs tests. Their ban means they will no longer sanction his fights. It was also noted on the documents presented by the WBC that Povetkin would be allowed to apply in March 2018 to be included in the rankings

                Comment


                • Originally posted by MareLFC View Post
                  Sta se desava sa Povetkinom ? Hoce li se uskoro boriti za titulu ? Protiv Klicka onomad je bio dosta dobar.
                  Trebalo je da se bori protiv Vajldera za WBC pojas u Rusiji, medjutim navodno su mu pronasli doping (0,000001 gram), pa ga je WBC organizacija kaznila. Njegov promoter trvdi da je Americka agencija (VADA) lazirala testove i sad se nesto spore. WBA, WBO i IBF organizacije ga nisu kaznile tako da ce verovatno ciljati WBA rang listu. Sledeci mec mu je u junu koliko se secam.
                  Last edited by b64Milos; 06-05-17, 18:21.
                  Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                  Comment


                  • Koliko ima tih organizacija?
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • 4

                      Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

                      Comment


                      • SEPTEMBER 17

                        Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                        Comment


                        • Dzosua-Vajlder to se ceka.
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Kakve su sanse da se bore Klicko i Wilder ? Negde sam procitao da je Klicko drugi na WBC listi odmah iza obaveznog izazivaca Stiverna... Mislim da je najbolje za Klicka da se okrene Wilderu, siguran sam da ga moze glatko pobediti... Wilder je smesan lik po meni,ima tu desnicu jaku i nista vise, tehnika ocaj kao i distanca,protivnici ocaj... Mislim da Klicko nije za penziju,daleko od toga... sad je odboksovao jedan od svojih boljih meceva ...Ali Wilder ce sigurno maksimalno izbegavati Klicka,dok ovaj ne osedi i voleo bih da Klicko uzme WBC pojas i da se povuce u penziju na isti nacin ko i Vitalij, ili eventualno da ide na Dzosuu za ujedinjenje svih pojaseva... Sad ako dodje do revansa , to ce biti iskljucivo zbog para , citao sam da ce podeliti 60 miliona funti Dzosua ce sigurno spremiti kondiciju mnogo bolje nego sto je sada i ovaj mec bi vrv bio gotov u 5 rundi da se nije onako naglo zamorio .. I sada nece imati nikakovg respekta prema Klicku ipak ga je 3 puta bacao na pod...tako da bi u revansu sad bilo vrlo tesko po Kilcka.... Joj nmg da prezalim poraz Klicka nikako , imao ga je u saci, izgubio je dobijen mec bukvalno... "samo" da je malo vise pritegao u 6,7 rundi, bio bi opet sa svojim pojasevima.. Da je pokojni Mani Stjuard sad bio uz Klicka,mislim da se pitanje pobednika ne bi dovodilo u pitanje ...

                            Comment


                            • Subota, mec za titulu IBF sampiona u velter kategoriji

                              Kell Brook vs. Errol Spence



                              Uvodna borba, za WBA titulu u super-srednjoj kategoriji

                              George Groves vs. Fedor Chudinov





                              I na kraju, vesti da se u ring vraca Povetkin. U Moskvi, Rusija protiv Ukrajine, 1. jul, Povetkin vs. Rudenko.
                              Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                              Comment


                              • Ne znam da li da je gurnem vamo ili u MMA, ali potvrđen je meč Mayweather-Mcgregor.

                                26.8.

                                Comment

                                Working...
                                X