Announcement

Collapse
No announcement yet.

Boks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahahahaha, polako druze
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Veliki je Vladimir i u porazu.

      Comment


      • Uh Fjuri i Dzosua, to ce biti poslastica. Ali Entoni ne smije da bude arogantan, Fjuri je bolesnik, nenormalno udara, uvuci ce mu se u gavu i ima ogroman raspon ruku, moze da ga drzi na distanci i sposoban je da probija gard.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Klicko je trebao samo da prezivi ove dvije runde i dobio bi, "samo".

          Ali rad nogu mu ni blizu nije dobar kao Klickov, medjutim dok ima ovakvu sirovu snagu i eksplozivnost bice sila. Samo je spavao cetiri-pet rundi, mozda je Klicko treba vise da zapne, ona peta ga je iscrpila potpuno i to samo minut te runde, jedva je stojao na nogama do kraja iste. I u desetoj ga je Klicko dobro klepio, radila mu je glava, ali ima jaku bradu izgleda :-D
          Nek se zahvali sto je ukrajinac usao u petu deceniju zivota, pa nije mogao vise da ga pritisne. On nije mogo da stoji nakon 5. runde. Zamisli kad se sretne sa borbecem koji ima kondiciju i rad nogu da ga izbegava. Wilder i Fury ce mu biti mnogo tezi protivnici.

          Zao mi Wladimira, mozda po prvi put u karijeri jer ipak sam viseo gotivio Vitalija Msm da je mogao da pobedi, ovako ce sad pokusavati da mu naruse reputaciju koju je gradio 2. decenije.

          Comment


          • Veliki je Vladimir, al nikad nisam uzivao u njegovom boksu.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Prvo Wilder ide, nije ni on bezopasan, ima taj jedan udarac kojim lomi pa ima neke sanse za brzi KO ali Entoni mora to rjesit da se ceka Fury

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                Spaja ga Dzosua sa podom u 6. rundi.
                Kada je bila peta runda, sjetio sam se tvog posta.

                Comment



                • Last edited by Jack; 29-04-17, 23:03.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Rossonero View Post
                    Kada je bila peta runda, sjetio sam se tvog posta.
                    Blizu sam bio Al nisam ocekivao da ce bas onoliko snage izgubiti da ga prizemlji, mislio sam da je gotov, al na kraju ipak taktika
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by Mrkela View Post
                      Prvo Wilder ide, nije ni on bezopasan, ima taj jedan udarac kojim lomi pa ima neke sanse za brzi KO ali Entoni mora to rjesit da se ceka Fury
                      Zajeban je Wilder, daleko vise iskustva i slicnu sirovu snagu, dugacke ruke ko kondor

                      Comment


                      • Originally posted by Prototype View Post
                        Nek se zahvali sto je ukrajinac usao u petu deceniju zivota, pa nije mogao vise da ga pritisne. On nije mogo da stoji nakon 5. runde. Zamisli kad se sretne sa borbecem koji ima kondiciju i rad nogu da ga izbegava. Wilder i Fury ce mu biti mnogo tezi protivnici.

                        Zao mi Wladimira, mozda po prvi put u karijeri jer ipak sam viseo gotivio Vitalija Msm da je mogao da pobedi, ovako ce sad pokusavati da mu naruse reputaciju koju je gradio 2. decenije.
                        Nikad ja bracu nisam volio, bilo je tu svega i dosade i slabije konkurencije, ali Vitalij je ipak masu bolji od Vladimira po meni, vise je zelio borbu. Vladimir je takticko-tehnicki savrsen borac, izuzetan fizicki primjerak i jbg pametno se cuvao sve ove decenije, boksovao mozgom, ali i Vitalij je i Lenoks je pa su opet uvijek bili agresivni i trazili udarce, borbu.

                        Rekao sam to vise puta, Lenoks i Vitalij jedna od najboljih borbi svih vremena, ono je bila cista brutalnost.
                        sigpic

                        Comment


                        • Bas sam dns piso za tu borbu, to je bilo cudo. A Vitaliji ima drugaciji stil, za njega je Wladimir uvijek govorio da ne zna kako on pobjeduje jer ne boksa kako treba tehnicki

                          Comment


                          • Nestvarna bora i fantasticna pobjeda mog ljubima Luisa u jednom od boljeg doba boksa ikad
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Nikad ja bracu nisam volio, bilo je tu svega i dosade i slabije konkurencije, ali Vitalij je ipak masu bolji od Vladimira po meni, vise je zelio borbu. Vladimir je takticko-tehnicki savrsen borac, izuzetan fizicki primjerak i jbg pametno se cuvao sve ove decenije, boksovao mozgom, ali i Vitalij je i Lenoks je pa su opet uvijek bili agresivni i trazili udarce, borbu.

                              Rekao sam to vise puta, Lenoks i Vitalij jedna od najboljih borbi svih vremena, ono je bila cista brutalnost.
                              Lenoks je bio zivotinja, onoliki covek a onakvo kretanje/eskiviranje a pritom snaga u kombinaciju sa, po meni, odlicnom tehnikom, nerealno A Vitaliji je prica za sebe, medjed jbt Moze da primi KO udarac i da nastavi kao da nista bilo nije. Pritom borbenosti je imao na pretek, uvek ide napred i uvek ima snage da te udara i da bude agresivan. Steta za rematch, Lenox je bio pametan borac, znao je da bira meceve.

                              Comment


                              • A jbg Lenoks dobio i Tajsona i Holifilda i Klicka, povukao se kao broj jedan, jedan od najpotcjenjenijih teskasa u istoriji boksa. Ali svakako je stariji Klicko mnogo bolji za gledanje od mladjeg, e takticki nije, ali to je dosadno I Vladimir vec ima pet poraza, masu je to, iako ima i impresivan broj pobjeda, Vitaliji samo dva ako se ne varam.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X