Announcement

Collapse
No announcement yet.

Boks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Neko u Srbiji prenosi boks Padace sekire Zao mi je sto nisam isao da gledam, nikog od ovih mojih idiota to ne zanima
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #47
      Bravo Nenade
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #48
        Ољуштио га је поштено. Овај га није забо једном онако, мушки.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • #49
          Borovcanin je decko svetska klasa, prerastao je on ovaj nivo davno. Da se rodio na zapadu ili u Rusiji do sada bi imao vec mozda i koju borbu za svetsku titulu. Zao mi je jedino sto ih sudija nije pustio, Nemac bi leteo na pod u sledecih 10 sekundi max. Uvek vise volim kada se borba zavrsi nokautom. A i publika je to zasluzila da vidi.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #50
            Све си лепо рекао. Потписујем.

            Него ... волео бих баш да се у Србији развије Бокс. Имамо ми потенцијала за то.
            Волео бих и ски-скокове једног дана да гледам код нас.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • #51
              Prvo mozda. Drugo nema sanse, nemamo mi para ni uslova za mnogo jednostavnije zimske sportove poput alpskog skijanja a kamoli ski skokove. Ne bi verovao koliko je skupo napraviti normalnu skakaonicu, cak i onu 90m.

              No kako je tema boks, jako mi je drago sto je ovakav mec i spektakl odrzan u Srbiji. Odavno sam pricao da ovde boks ima dobru i edukovanu publiku i da bi trebalo probati i organizovati neki mec za WBO titulu (ne mora teska kategorija) u Beogradskoj Areni. Potpisujem da bi Arena bila rasprodata.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #52
                Originally posted by NebojsaNS View Post
                Prvo mozda. Drugo nema sanse, nemamo mi para ni uslova za mnogo jednostavnije zimske sportove poput alpskog skijanja a kamoli ski skokove. Ne bi verovao koliko je skupo napraviti normalnu skakaonicu, cak i onu 90m.

                No kako je tema boks, jako mi je drago sto je ovakav mec i spektakl odrzan u Srbiji. Odavno sam pricao da ovde boks ima dobru i edukovanu publiku i da bi trebalo probati i organizovati neki mec za WBO titulu (ne mora teska kategorija) u Beogradskoj Areni. Potpisujem da bi Arena bila rasprodata.
                Ovo drugo u slijedecih par godina najvejrovatnije u Sarajevu Jer na Igmanu vec imaju skakaonice koje su porusene,ali je dobijena organizacija EYOFA 2017 (Olimpijada za mlade) i za to bi trebali obnoviti skakaonice

                Comment


                • #53
                  Bravo Pedja masino
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Ladno danas neko finale, u nekoj od teskaskih kategorija, a nijedan komentar.

                    Pa ovako.
                    Sve je to veliko sranje i nadam se da ovaj Cisora nije jos jedan pion koji je namjesten da bi izgubio. Nadam se da ce razvaliti ove grobare teskaskog boksa.

                    Da li je iscenirano ono samaranje Vitalija, na pres-konferenciji, ostaje da vidimo nocas.
                    U svakom slucaju, momak obecava. Ako nista drugo, onda stavom. Htio je izaci sa tematskom pjesmom iz serije "Only fools and horses", jasno aludirajuci sto misli o svemu, ali mu nije dozvoljeno. Objasnjenje je bilo da je pjesma glupa, iako se radi o jednom od najvecih ostvarenja, kada je tv-show u pitanju.
                    Sto kaze momak: "Treba li da izadjem sa jednim evropskim rok sranjem, kao sto je "Final countown"? (iako precerivanje, jer je Tempest ipak napravio kultnu stvar. Jedna od najboljih solaza, kada je el. gitara u pitanju, ikad)...

                    Sve u svemu, dako Cisora bude "taj".

                    Comment


                    • #55
                      Dobro je da jos neko prati Ima veceras na b92 prenos. Chisora je hteo da izadje sa temom iz Only fools and horses jer mu je nadimak Dell Boy. U svakom slucaj Klicko ce ga urnisati, onako ruzno. Tri runde u vr` glave i onda pod.
                      Last edited by Nebojsa; 18-02-12, 11:41.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #56
                        I ja bas cekam veceras mec,mislim da ovaj britanac nema sta da trazi,kao neki balavac bruka sebe,a tako i drevnu sportsku diciplinu zvanu boks ,neki dan je vredjao Klicka na konfernciju,juce ga osamario na vaganju,ali fascinirame hladnoca i smirenost Vitalija,ceka da udje u ring i pokaze britancu.
                        Neka ga Klicko nauci,sta je postovanje
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • #57
                          Cisora je ocigledno inteligentan momak, tako da sigurno nije samo zbog Del Boy... Vjerovatno ce biti tako, ali ne pada mi na pamet da navijam za tako nesto.
                          Dobri su to momci, to stoji. Cak je jedan crnogorski bokser imao mec sa Vladimirom. Davno, kad se Vladimir probijao. Nazalost, Zoran Vujicic boluje od teske bolesti, ali ga se opet Vladimir sjetio mnogo puta, i poslao po nekoliko hiljada eura, da mu pomogne u kupovini ljekova...

                          Ali s druge strane, "taj" boks niko ne zeli da gleda. A i pomalo smaraju sa namjestanjem protivnika.

                          Comment


                          • #58
                            Ma ne navijam ni ja za to, naprotiv, nek se teraju do poslednjeg gonga, a i dosadno je vise samo sa bracom Klicko, samo sam realan. Neka ga je osamario Britanac, pa makar i izrezirano.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #59
                              Ovo ce ili Klicko u 6 rundi zavrsiti ili ce otegnuti do kraja i onda rutinski na bodove ;)
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • #60
                                Ajmo Vitali ocitaj lekciju napaljenku
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X